• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka lift balkon najnovije - GoHome
  • stan zagreb split rijeka lift balkon najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka lift balkon najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka lift balkon najnovije" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 4.395 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Zamet, 550.000 €, 135,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

ZAMET, u ponudu smo dobili luksuzan dvosoban stan smješten u kvalitetnoj zgradi s liftom, uz koji dolaze i dva dodatna stambena prostora u prizemlju ? jednosoban stan i garsonijera. Svi prostori su južno orijentirani i pružaju prekrasan pogled na more. Glavni stan površine 78 m² nalazi....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Meje, 900.000 €, 135,00 m2 cca 6670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Split, na prodaju je cijela treća etaža zgrade s liftom u neposrednoj blizini povijesne jezgre. Nekretnina se u naravi sastoji od dva stana sa zasebnim ulazima, ukupne zatvorene površine 125 m2 te tri balkona površine 20 m2 ( ukupno obračunski 135 m2 ).Veća stambena jedinica (cca....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi agencije RE/MAX Centar nekretnina izdvaja se ugodan i funkcionalan dvosoban stan površine 49 m² s balkonom, smješten u održavanoj zgradi s liftom na Savskoj. Stan se nalazi na 3. katu od ukupno 5 katova te se sastoji od: ulaznog prostora, dnevnog boravka s izlazom na prostrani....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka lift balkon najnovije'
285.000 €
587.941 €
259.000 €
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 391.500 €, 88,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB, ŠPANSKO, VI. Oranički odvojak, 87,52 m Na odličnoj mikrolokaciji u srcu Španskog prodaje se prostran i iznimno funkcionalan četverosoban stan površine 87,52 m, smješten u kvalitetno održavanoj zgradi s liftom iz 2010. godine. Stan se sastoji od tri komforne....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 185.000 €, 70,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je trosobni stan na Krimeji, ukupne površine 70m². Stan se nalazi u zgradi s novijom fasadom i liftom te pruža odličnu priliku za uređenje prema vlastitim željama i potrebama, budući da je u izvornom stanju. Sastoji se od tri prostrane sobe, od kojih se jedna trenutno koristi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

AGENCIJA SUNNYDAY POSREDUJE PRI PRODAJI ORGINAL TROSOBNOG STANA KVADRATURE 63 M2U NASELJU SREDNJACI I ULICI SREDNJACI NA 3 KATU OD 8 S LIFTOM ZA 270000 .GRIJANJE JE CENTRALNO NA TOPLANU , BALKON NEMA ,ORIJENTACIJE JE ISTOK-SJEVER , U KUPAONI JE KADA, STAN JE POTPUNO NAMJEŠTEN, I IMA....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 314.000 €, 65,68 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Tel.: 095/564 7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se predivan, svijetao 3.-sob. stan u luksuznoj novogradnji na području Rudeša, u Aninoj ulici. Radi se o stanu A2 na drugom katu zgrade koja je trenutno u fazi gradnje. Zgrada ima lift i ukupno će se sastojati....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji atraktivnog četverosobnog stana površine 82,92 m2, smještenog na trećem katu zgrade s liftom, izgrađene 2011. godine, orijentacije sjever- jug. Sastoji se od: prostrane dnevne sobe povezane s blagovaonicom kuhinje s izlazom na balkon tri spavaće sobe dvije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan