• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka lift Zadnjih 7 dana novog - GoHome
  • stan zagreb split rijeka lift Zadnjih 7 dana novog - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka lift Zadnjih 7 dana novogradnja

  • Za upit "stan zagreb split rijeka lift zadnjih 7 dana novogradnja" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 4.481 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 370000 eura
    • do 470000 eura (prosječna cijena)
    • do 560000 eura
    • do 4700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 307.427 €, 65,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan površine 65,41 m2 na 2. katu novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 284.961 €, 61,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan površine 60,63 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 334.330 €, 67,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Črnomerec, trosoban stan s loggiom 67 m2 u sklopu novogradnje od 187. stanova, s KONE liftom, na izvrsnoj lokaciji.Stan se nalazi na 6. katu i sastoji se od ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice s izlazom na loggiu veličine 4,79 m2 (3,59 m2), dvije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka lift zadnjih 7 dana novogradnja'
587.941 €
587.941 €
244.458 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 360.000 €, 73,22 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se namješten trosobni stan na 8. od 8 katova zgrade s liftom građene 2018. godine. Stan se sastoji od: Dnevni boravak Kuhinja Loggia Dvije spavaće sobe Kupaonica + Vanjsko parkirno mjesto + Opcija kupovine garaže. Grijanje : toplinska stanica u zgradi Prečko , trosobni stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 1.199.000 €, 255,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se jedinstven, luksuzni penthouse kompleks koji zauzima cijeli kat novogradnje u mirnom dijelu Zagreba. Stan je potpuno nov i nikad useljen, a ukupna površina stambenog prostora iznosi 191,40 m², uz prostrane terase ukupne površine 107 m² (natkrivena i nenatkrivena), pripadajuće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 283.833 €, 60,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan površine 60,39 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 425.290 €, 119,80 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzan petosoban stan površine 119,80 m², smješten na 3. katu moderne novogradnje u Zagrebu, naselje Blato. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom konceptu, četiri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnik te balkona i terase....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 314.000 €, 65,68 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Tel.: 095/564 7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se predivan, svijetao 3.-sob. stan u luksuznoj novogradnji na području Rudeša, u Aninoj ulici. Radi se o stanu A2 na drugom katu zgrade koja je trenutno u fazi gradnje. Zgrada ima lift i ukupno će se sastojati....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 284.961 €, 60,63 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 378.432 €, 78,60 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Trešnjevka, Selska cesta, trosoban dvoetažan penthouse 78,60 m2 u modernoj novogradnji sa 17 stanova. Zatvorena površina stana iznosi 51,70 m2, sa dvije spavaće sobe, kupaonicom, dnevnim dijelom te natkrivenom terasom 39,40 m2 i nenatkrivenom terasom 28,80 m2. Ukupne NKP površine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 226.200 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-5 u prizemlju kvalitetne novogradnje, smješten u mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 310.000 €, 67,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj prekrasan stan - prodaja - nalazi se na lokaciji Rijeka, Srdoči. Prekrasan, svijetli i ugodni, moderni, stan u novogradnji s liftom, s lijepim pogledom na more. Stan na Srdočima je na trećem katu, a sastoji se od dvije spavaće sobe s bračnim krevetom i velikim garderobnim ormarima,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 830.000 €, 200,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PENTHOUSE 172 m2 CIJENA 830.000 € (u cijenu uključena garaža, parkirno mjesto i spremište) OSNOVNE INFORMACIJE * Zagreb ? Bolnička cesta * Penthouse (6/6 kat, zgrada s liftom) * Neto površina stana: 135,75 m2 + * Terase + loggia: cca 61 m2 * Garaža: 25,5 m2 * Vanjsko parkirno mjesto:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more