• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka kvalitetan najnovije - GoHome
  • stan zagreb split rijeka kvalitetan najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka kvalitetan najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka kvalitetan najnovije" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 4.164 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 252.000 €, 52,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na jako dobroj lokaciji u Stenjevcu, na adresi Samoborska cesta 134 F na trećem katu prodaje se prekrasan namješten stan. Stan je sjeverne orijentacije ali s puno svijetla i prekrasnim pogledom na Gajnice i Medvednicu. U stanu se trenutno ne živi te se prodaje namješten po dogovoru....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 280.000 €, 72,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji stana u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Kvatriću. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi sa zajedničkim dvorištem na korištenje, što pruža dodatnu praktičnost i ugodan boravak. Stan ukupne neto površine 72,10 m2 sastoji se od: - ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 360.000 €, 106,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** DVOETAŽNI ČETVEROSOBNI STAN U ŠPANSKOM IZVRSNA PRILIKA! Prodaje se iznimno prostran i svijetao dvoetažni četverosobni stan ukupne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka kvalitetan najnovije'
349.000 €
350.000 €
240.000 €
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 293.850 €, 65,30 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom dijelu Gornje Dubrave, u modernoj urbanoj vili trenutno u roh-bau fazi izgradnje, nalazi se elegantan i funkcionalan 3-soban stan ukupne površine 65,30 m². Stan je pažljivo projektiran kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost modernog života, a sastoji se od: -open....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 283.833 €, 60,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan površine 60,39 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica, 310.000 €, 86,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

MANOR predstavlja prostrani 3S klasični stan s garažom, okućnicom na uvijek traženoj lokaciji na Donjoj Vežici stambene površine 86,28 m. * Raspored prostorija: - tri sobe od kojih dvije imaju izlaz na balkon/lođu - kuhinja - blagovaonica - ostava - hodnik - kupaonica - zaseban wc....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica Donja, 320.000 €, 125,36 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

RIJEKA ? DONJE VEŽICE | PROSTRAN DVOETAŽNI STAN S POGLEDOM NA MORE, KAMINOM I DVIJE TERASE Na atraktivnoj lokaciji u riječkom naselju Donje Vežice, u Ulici Martina Kontuša, smjestio se ovaj poseban dvoetažni stan ukupne površine 129 m² koji pruža toplinu doma, prostranost i prekrasan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 410.000 €, 83,78 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Kajzerici smjestio se prekrasan, moderno i s puno ukusa uređen stan koji pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i mirnog obiteljskog života. Stan se nalazi na prvom katu kvalitetne zgrade iz 2019. godine, a njegova površina od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 137.000 €, 34,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan površine 35 m² u naselju Borongaj, na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji. Ovaj funkcionalan i ugodan stan sastoji se od: -ulaznog hodnika -dnevnog boravka -odvojene kuhinje s blagovaonicom -kupaonice s WC-om Stan pruža ugodan boravak uz vrlo dobru iskoristivost prostora....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 391.500 €, 88,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB, ŠPANSKO, VI. Oranički odvojak, 87,52 m Na odličnoj mikrolokaciji u srcu Španskog prodaje se prostran i iznimno funkcionalan četverosoban stan površine 87,52 m, smješten u kvalitetno održavanoj zgradi s liftom iz 2010. godine. Stan se sastoji od tri komforne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 395.000 €, 132,48 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je iznimno kvalitetan i funkcionalan stan u mirnom, zelenom obiteljskom naselju, savršeno povezanim s gradom ? javni prijevoz u neposrednoj blizini. Okruženje čine obiteljske kuće, zelenilo i tišina, a sama zgrada arhitektonski je promišljeno projektirana, moderna i izuzetno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sopot, 205.000 €, 42,46 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je stan površine 42,46 m² smješten u traženom zagrebačkom naselju Sopot. Stan se sastoji od spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka te ulaznog hodnika koji nudi dosta prostora za odlaganje. Zahvaljujući velikim prozorima i dobroj orijentaciji, stan obiluje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Prodaju se dva stana smještena na drugom katu trokatnice u atraktivnoj četvrti Trešnjevka - Sjever, Trešnjevka. Nalaze se u manjoj obiteljskoj zgradi od 3 etaže te ova dva stana zauzimaju cijelu drugu etažu. Stanovi su odličan izbor kako za vlastiti život, tako i kao dugoročna investicija.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Mir, komfor i kvaliteta gradnje ? 3-soban stan u novogradnji U mirnom i ugodnom okruženju Novog Zagreba, okruženom obiteljskim kućama i zelenilom, nalazi se ovaj moderno projektiran trosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Stan je idealan za obiteljski život, ali i za sve koji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 150.000 €, 66,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam stan površine 65,50 m2 s balkonom od 5,40 m2, smješten na 4. katu stambene zgrade bez lifta, u mirnom i ugodnom dijelu Podsuseda - Vrapče. Nekretnina se nalazi u roh-bau fazi, što budućem vlasniku pruža idealnu priliku za uređenje prostora prema vlastitim željama....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 309.900 €, 62,50 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Odličan stan novije gradnje (2021.) ? spreman za useljenje Prodaje se kvalitetan 3-soban stan na 2. katu, potpuno namješten i opremljen vrhunskim aparatima s dodatnim radovima uređenja u vrijednosti 27.000€. Bez dodatnih ulaganja ? uselite odmah! Mikrolokacija ? mirni odvojak na polovici....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 478.000 €, 101,32 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

PODAJA NOVOGRADNJA PENTHOUSE TREŠNJEVKA, TREŠNJEVKA SJEVER, stan je izveden po najvećim standardima, prati moderan i suvremen način života. Odličan raspored prostorija. Četverosoban stan na visokom drugom katu površine 101,32 m2 s nenatkrivenom terasom 7,21 m2 Uz stan je na parceli....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 310.000 €, 65,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izuzetno ugodan, svijetao i funkcionalan trosoban stan površine 65 m², smješten na 1. katu kvalitetne i uredno održavane stambene zgrade s liftom, na odličnoj lokaciji u naselju Vrbani. Stan odiše toplinom i ugodnom atmosferom, a zahvaljujući južnoj orijentaciji tijekom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 137.000 €, 34,37 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 35 m² u naselju Borongaj, na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji, stan se nalazi na 4 katu bez lifta. Ovaj funkcionalan i ugodan stan sastoji se od: -ulaznog hodnika -dnevnog boravka -odvojene kuhinje s blagovaonicom -kupaonice s WC-om Stan pruža ugodan boravak....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 213.000 €, 54,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na odličnoj lokaciji na Zametu prodaje se uredan i funkcionalan stan površine 54 m², smješten u neboderu s novom fasadom. Stan je dobre katnosti, ima zapadnu orijentaciju te pruža lijep otvoren pogled na more i Učku, što prostoru daje puno prirodnog svjetla i ugodnu atmosferu tijekom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 240.000 €, 58,43 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana Zagreb ? Knežija | 58,43 m² | 2 spavaće sobe | Loggia | Blizina Jaruna Na prodaju je funkcionalan i svijetao stan površine 58,43 m² smješten na 2. katu uredno održavane zgrade građene prije 1968. godine, u jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih četvrti ? Knežija. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 240.000 €, 50,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na iznimno traženoj lokaciji u samom centru Zagreba, na uglu Hatzove i Petrinjske ulice, prodaje se potpuno uređen i namješten dvosoban stan površine 50,28 m² smješten u visokom prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Stan je orijentiran na mirnu dvorišnu stranu, što osigurava privatnost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 254.990 €, 66,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 66 m² u zagrebačkom naselju Srednjaci, smješten u neboderima Braće Domany. Stan se nalazi na 16. katu zgrade od ukupno 21 kata, a zgrada raspolaže s čak pet liftova, što osigurava dodatnu praktičnost i udobnost stanovanja. Stan je funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 300.000 €, 97,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prostran i funkcionalan četverosoban stan površine 96,53 m² smješten je na 1. katu etažiranog stambenog objekta s ukupno četiri stana, na mirnoj i zelenoj lokaciji u zagrebačkom naselju Vrapče, u neposrednoj blizini Vrapčanske ceste i svega nekoliko minuta od Ilice. Stan odiše ugodnom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

RIJEKA GORNJA DRENOVA, moderan 2S+DB stan s balkonom, pogledom na zelenilo i more te 2 parkirna mjesta U ponudi je kvalitetan i komforan stan u novogradnji smještenoj na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji na Gornjoj Drenovi idealnoj za obiteljski život i sve koji žele spoj privatnosti,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 350.000 €, 71,00 m2 cca 4930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U ponudi je trosoban stan 71 m2, smješten na 6. katu poznate Super Andrije u Sigetu izgrađene 1972 godine, u mirnom dijelu Novog Zagreba. Zgrada ima tri lifta, a stan je istočne orijentacije što omogućuje puno prirodnog svjetla tijekom dana. Nekretnina je pogodna za obiteljski život....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 186.000 €, 73,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Manor predstavlja komforan 2S+DB stan na Pećinama, smješten u prvom redu do mora, s otvorenim pogledom na jug. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade te u naravi pruža znatno više prostora od upisane kvadrature. Stan je svijetao, ugodnog rasporeda i pruža velik potencijal za obiteljski....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Manor predstavlja adaptiran i funkcionalan 3S+DB stan smješten na odličnoj gradskoj lokaciji koja omogućuje brz i jednostavan pristup svim važnim sadržajima potrebnima za kvalitetan i dinamičan gradski život. Stan ukupne površine 75,39 m nalazi se na 2. katu uredne i održavane stambene....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 284.961 €, 61,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan površine 60,63 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 307.427 €, 65,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan površine 65,41 m2 na 2. katu novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 62,24 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaja, stan, Zagreb, Jarun, 2 soban, 62 m2, 2 lođe, 1.kat Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice, izbe, hodnika i 2 lođe. U podrumu zgrade je pripadajuće spremište. Kvalitetan raspored prostorija, dvostrana orijentacija (S-J), puno dnevnog svjetla u prostoru,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 29)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com