• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka drvarnica Zadnjih 7 dana - GoHome
  • stan zagreb split rijeka drvarnica Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka drvarnica Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka drvarnica zadnjih 7 dana" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 3.424 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • hitno
    • 1.kat
    • lođa
    • lift
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Sušak, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja adaptiran i funkcionalan 3S+DB stan smješten na odličnoj gradskoj lokaciji koja omogućuje brz i jednostavan pristup svim važnim sadržajima potrebnima za kvalitetan i dinamičan gradski život. Stan ukupne površine 75,39 m nalazi se na 2. katu uredne i održavane stambene....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 284.000 €, 81,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite stan u centru Rijeke! Stan ukupne površine 81,31 m² sastoji se od ulaznog hodnika, dvije prostrane sobe, kuhinje sa smočnicom, vešeraja i kupaonice. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i velikoj kvadraturi, nekretnina pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX centar nekretnina predstavlja: Funkcionalan stan površine 40,34 m² smješten u naselju Mlaka. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi starije gradnje, a zahvaljujući visokim stropovima od čak 3,80 m prostor djeluje prostrano i ugodno. Stan je trenutno rasporeda dvosobni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka drvarnica zadnjih 7 dana'
258.000 €
309.000 €
Na upit
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 197.000 €, 75,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

RIJEKA, PODMURVICE - Dvosoban stan s balkonom i pogledom na more Rijeka, Podmurvice, stan s balkonom (južne orijentacije) i pogledom na more smješten je na traženoj lokaciji, poznatoj po odličnoj povezanosti, blizini svih važnih sadržaja te ugodnom okruženju za život. Podmurvice kao....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 139.000 €, 53,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Rijeka, Škurinje - prodaja stana od 53m2! Prodaje se funkcionalan i svijetao stan površine 53 m u riječkom naselju Škurinje, smješten u potkrovlju uredne stambene zgrade koja je renovirana prije dvije godine postavljeni su novi krov i fasada. Stan ima urednu dokumentaciju, bez tereta,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Podmurvice, 146.000 €, 42,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Podmurvice, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Pravnog, Medicinskog i Tehničkog fakulteta, prodajemo 2s-stran od 42m u trokatnici na 3.katu. Nekretnina ima odličan raspored, dvije sobe, kuhinja, kupaona sa prozorom, hodnik i pripadajuća drvarnica. U stanu je promijenjena sva....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Lokve, 300.000 €, 64,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Preuređen i funkcionalan stan površine 65 m² smješten na 5. katu stambene zgrade bez lifta. Odličnog rasporeda i ugodne orijentacije sjever ? jug, stan pruža puno prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Sastoji se od ulaznog predsoblja, moderne kuhinje povezane s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Savica, 190.000 €, 38,97 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LJUBAZNO MOLIM AGENCIJE ZA NEKRETNINE DA NE ZOVU!!! Prodaje se vrlo lijep, praktičan i funkcionalan jednosobni stan veličine 39 kvadratnih metara, s mogućnošću prenamjene u jednoipolsobni. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaone s WC-om, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja etažu kuće smještenu u samom centru Srdoča, u naravi 2S+DB stan s dvije garaže i velikom drvarnicom. Ukupna površina nekretnine iznosi 116 m², a sastoji se od stambenog dijela te pripadajućih dodatnih prostora. * Površina i pripadci: - stambeni prostor 75 m² - dvije....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 144.000 €, 52,71 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

REM/AX Centar nekretnina iz ponude izdvaja stan na Škurinjama, smješten na četvrtom katu (potkrovlje) zgrade kojoj su 2024. godine kompletno obnovljeni krov i fasada. Raspored i unutrašnjost: Dnevni dio: Hodnik vodi u otvoreni prostor koji objedinjuje kuhinju i dnevni boravak. Spavaći....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Grbci, 330.000 €, 91,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan s pogledom na more. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje/blagavaone, kupaone i zasebnog WC-a, tri spavaće sobe, balkona ukupne površine 91 m2, te drvarnice od 6 m2. Stan se prodaje kompletno namješten. Pripadaju mu i dva parkirna mjesta ispred zgrade.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 462.000 €, 186,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ekskluzivan i prostran dvoetažni stan ukupne netto površine 186 m², smješten na drugom katu i u potkrovlju manje stambene zgrade. Stan se ističe modernim i funkcionalnim rasporedom koji uključuje kuhinju povezanu s dnevnim boravkom i blagovaonicom, četiri prostrane sobe,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 350.000 €, 104,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na atraktivnoj lokaciji na Pećinama prodaje se prostran četverosobni stan površine 104.05m² u zgradi odlične mikrolokacije te predstavlja izvrsnu priliku za uređenje prema vlastitim željama i potrebama. Sastoji se od četiri komforne sobe, kuhinje, kupaonice, toaleta, hodnika te dva....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

RIJEKA GORNJA DRENOVA, moderan 2S+DB stan s balkonom, pogledom na zelenilo i more te 2 parkirna mjesta U ponudi je kvalitetan i komforan stan u novogradnji smještenoj na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji na Gornjoj Drenovi idealnoj za obiteljski život i sve koji žele spoj privatnosti,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U prodaji je stan od 73 m2 stambene površine smješten u visokom potkrovlju stambene zgrade. OPIS STANA: Ulazno predsoblje kuhinja sa blagovanom+ ostava dnevni boravak 2 spavaće sobe radna soba kupaona drvarnica Stan je vrlo dobro osvjetljen prirodnom svjetlošću, južne je orijentacije,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 450.000 €, 191,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivan dvoetažni stan na prodaju Prodaje se prostran i ekskluzivan dvoetažni stan na drugom katu i potkrovlju, ukupne netto površine 186 m². Ovaj stan odlikuje se izuzetnom funkcionalnošću i modernim rasporedom, koji uključuje kuhinju spojenu s dnevnim boravkom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 85,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, ŠKURINJE - uređeni 3S + DB s pogledom na more Na prodaju je kvalitetno uređen stan 3S+DB površine 85 m², smješten na lokaciji koja nudi odličnu povezanost i blizinu svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Table, 390.000 €, 81,93 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U mirnom gradskom predjelu Table, na četvrtom katu bez lifta, uredno održavane zgrade sa samo 9 stanova, prodaje se ovaj izuzetno sunčan i prostran stan. Zbog svoje pozicije na zadnjoj etaži, stan pruža maksimalnu privatnost i mir, bez buke iz susjednih stanova. Stan je orijentiran....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja etažu kuće smještenu u samom centru Srdoča, u naravi 2S+DB stan s dvije garaže i velikom drvarnicom. Ukupna površina nekretnine iznosi 116 m, a sastoji se od stambenog dijela te pripadajućih dodatnih prostora. * Površina i pripadci: - stambeni prostor 75 m - dvije....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 93.000 €, 36,85 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

???? RIJEKA ? CENTAR / stan za adaptaciju Dvosoban stan 36,85 m² ? prilika za adaptaciju i investicijuU ponudi agencije TRUST nekretnine nalazi se dvosoban stan smješten u potkrovlju stambene zgrade Stan ukupne površine 36,85 m² sastoji se od: dvije sobe kuhinje kupaonice hodnika....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 144.000 €, 52,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan na Škurinjama smješten na četvrtom katu (podkrovlje) uredne i održavane zgrade koja je prije dvije godine renovirana ? obnovljeni su krov i fasada. Vlasništvo i dokumentacija su uredni, bez tereta. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje povezane s dnevnim boravkom u jednoj....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 420.000 €, 107,22 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PEĆINE - U jednoj od najljepših starih villa na Pećinama, sagrađenoj 1930. godine i koja ima samo četiri stana, prodaje se ovaj predivan stan u prizemlju, ukupne površine 107.22 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a, hola, predprostora,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 258.000 €, 65,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DRENOVA, u ponudi imamo stan u novogradnji od 65m2. Sastoji se od kuhinje sa blagavonom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaone, balkona, utility-a. Pripadaju mu dva parkina mjesto od kojeg je jedan naktriven te velika drvarnica u prizemlju zgrade. Južne je orijentacije s obilje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 280.000 €, 72,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji stana u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Kvatriću. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi sa zajedničkim dvorištem na korištenje, što pruža dodatnu praktičnost i ugodan boravak. Stan ukupne neto površine 72,10 m2 sastoji se od: - ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je izuzetno ugodan i potpuno adaptiran stan na Škurinju, smješten u odlično održavanoj zgradi s novom fasadom i novim krovom. Idealna nekretnina za one koji traže gotov stan bez dodatnih ulaganja, bilo za stanovanje ili kao investiciju. Stan je kompletno adaptiran 2022.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 139.000 €, 53,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rijeka, Škurinje - prodaja stana od 53m2! Prodaje se funkcionalan i svijetao stan površine 53 m² u riječkom naselju Škurinje, smješten u potkrovlju uredne stambene zgrade koja je renovirana prije dvije godine ? postavljeni su novi krov i fasada. Stan ima urednu dokumentaciju, bez....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 141.000 €, 52,83 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2SKL stan ukupne površine 52.83m2 na izvrsnoj i vrlo traženoj lokaciji - Belveder! Funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dvije sobe, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika i lođe. Dodatnu praktičnost pruža i pripadajuća drvarnica. Idealna prilika za stanovanje....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 84,81 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijep i ugodan stan površine 84.81m2, rasporedom 3S+DB. Stan je izuzetno svijetao i prozračan, ima pripadajuću lođu i pogled na more. Sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka s izlazom na lođu, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, zasebnog toaleta, ostave i hodnika.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 279.000 €, 75,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

REMAX centar nekretnina nudi u prodaju 3-soban stan od 76m2. Stan se nalazi u održavanoj stambenoj zgradi sa novom fasadom i krovom iz 2022.g. Smješten je na traženoj lokaciji, u naselju sa svim sadržajima u neposrednoj blizini. Idealna katnost, jugozapadna orijentacija dnevnih prostora....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 162.000 €, 42,52 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Srdoči - nastali brzo, u svega nekoliko godina kao »satelitsko naselje«, praktično su se iz seoskog transformirali u gradsko područje, sa mnogo sadržaja. Imaju ono što naglašeno gradske četvrti nemaju ? dodir s iskonskom prirodom. U Srdočima je lakše prošetati šumom nego parkom. To....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Gripe, 329.600 €, 80,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na sudskoj e-Dražbi preko Financijske agencije zaključkom Općinskog suda u Splitu. U centru Splita, komforan stan na VI. (šestom) katu (nije zadnji), lift u zgradi, orijentacije sjever - jug, sa prekrasnim otvorenim pogledom na more i otoke, označen brojem 12, u površini....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kantrida, 250.000 €, 68,87 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SAMO KOD NAS !!!! Na atraktivnoj i jednoj od najpoželjnijih riječkih lokacija - Kantridi, smjestio se funkcionalan stan površine 68.87m². Stan pruža savršen spoj udobnosti, kvalitete života i vrhunske lokacije ? svega nekoliko minuta od mora, plaža i svih sadržaja potrebnih za moderan....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krnjevo, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stana na Krnjevu sa otvorenim pogledom na Kvarner. Stan je potpuno adaptiran prije pet godina. Sve prostorije su orijentirane prema jugu te obiluje dnevnim svjetlom. Sastoji se od ulaznog hodnika , kuhinje i blagovaonice sa dnevnim boravkom kao jednom zajedničkom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 32)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!