• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka adaptiran najnovije barem - GoHome
  • stan zagreb split rijeka adaptiran najnovije barem - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka adaptiran najnovije barem 70 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka adaptiran najnovije barem 70 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 4.148 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Krimeja, 290.000 €, 76,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Bulevard, na prodaju je iznimno atraktivan i moderno uređen stan smješten u prizemlju renovirane stare vile. Stan je površine 76,50 m², a kompletno je adaptiran 2015. godine (nove instalacije vode i struje, PVC stolarija), te pruža visok standard stanovanja na mirnoj i ugodnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 349.000 €, 76,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji četverosobnog stan površine 76 m2 na trećem katu dobro održavane zgrade, sagrađene 1996. godine. Stan je adaptiran 2022. godine i sastoji se od 3 spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s ostavom, blagovaonice i dnevne sobe u jednom prostoru. Sljeme stropa je visoko....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 285.000 €, 70,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

BELVEDER NOVO 70 m2 ! Prodajemo odličan moderan stan površine 70 m2. Nalazi se na dobroj mikrolokaciji, blizu centra grada, a ipak u mirnom i lijepom okruženju. Bitno je naglasiti da stambena zgrada ima novi krov i fasadu. Stan se sastoji od velikog dnevnog otvorenog dijela kuhinje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka adaptiran najnovije barem 70 m2'
340.000 €
270.000 €
349.000 €
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 280.000 €, 72,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji stana u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Kvatriću. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi sa zajedničkim dvorištem na korištenje, što pruža dodatnu praktičnost i ugodan boravak. Stan ukupne neto površine 72,10 m2 sastoji se od: - ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 285.000 €, 74,68 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, BELVEDER ? potpuno adaptiran stan na odličnoj lokaciji Na prodaju je vrlo lijepo uređen i potpuno adaptiran stan smješten na Belvederu, desetak minuta hoda od Korza i centra Rijeke. Smješten je u urednoj zgradi s novom fasadom i novim krovištem, na mirnoj strani odvojenoj....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Manor predstavlja adaptiran i funkcionalan 3S+DB stan smješten na odličnoj gradskoj lokaciji koja omogućuje brz i jednostavan pristup svim važnim sadržajima potrebnima za kvalitetan i dinamičan gradski život. Stan ukupne površine 75,39 m nalazi se na 2. katu uredne i održavane stambene....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krnjevo, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji stana na Krnjevu sa otvorenim pogledom na Kvarner. Stan je potpuno adaptiran prije pet godina. Sve prostorije su orijentirane prema jugu te obiluje dnevnim svjetlom. Sastoji se od ulaznog hodnika , kuhinje i blagovaonice sa dnevnim boravkom kao jednom zajedničkom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 330.000 €, 83,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN + 2 PM, PRODAJA, ZAGREB, PODSUSED, 83 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 83 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2011. godine i ima ukupno dva kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 349.000 €, 66,84 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se izuzetno svijetao trosobni stan na 1. katu zgrade od 4 kata bez lifta, izgrađene 1981.g. Sastoji se od: hodnika dnvnog boravka sa blagovaonom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 265.000 €, 64,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo novoadaptiran 1s+db od 65 m2 u strogom Centru grada. U stanu je promijenjeno SVE, potpuno je adaptiran i prodaje se kompletno namješten (osim hladnjaka). Trenutno je koncipiran kao jednosoban s dnevnim boravkom ali u originalu je dvosoban klasičan. Niži kat zgrade, južni....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 420.000 €, 107,22 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PEĆINE - U jednoj od najljepših starih villa na Pećinama, sagrađenoj 1930. godine i koja ima samo četiri stana, prodaje se ovaj predivan stan u prizemlju, ukupne površine 107.22 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a, hola, predprostora,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 593.250 €, 132,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran i potpuno adaptiran dvoetažni stan na Martinovki smješten na 7. i 8. katu uredne stambene zgrade iz 1986. godine. Zgrada ima dva lifta i ravan ulaz bez stepenica. Raspored i pozicija stana nude rijetku kombinaciju u širem centru Zagreba: dvije etaže, dvije velike....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 550.000 €, 135,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

ZAMET, u ponudu smo dobili luksuzan dvosoban stan smješten u kvalitetnoj zgradi s liftom, uz koji dolaze i dva dodatna stambena prostora u prizemlju ? jednosoban stan i garsonijera. Svi prostori su južno orijentirani i pružaju prekrasan pogled na more. Glavni stan površine 78 m² nalazi....