• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka adaptiran najnovije - GoHome
  • stan zagreb split rijeka adaptiran najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka adaptiran najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka adaptiran najnovije" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 4.217 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • potkrovlje
    • namješten
    • 3.kat
    • dvoetažni
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Zamet, 550.000 €, 135,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

ZAMET, u ponudu smo dobili luksuzan dvosoban stan smješten u kvalitetnoj zgradi s liftom, uz koji dolaze i dva dodatna stambena prostora u prizemlju ? jednosoban stan i garsonijera. Svi prostori su južno orijentirani i pružaju prekrasan pogled na more. Glavni stan površine 78 m² nalazi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 340.000 €, 78,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 Prodaje se atraktivan, potpuno uređen, moderan stan ukupne površine 78,60 m interesantnog koncepta: od jednog stana su izuzetno funkcionalano napravljena dva apartmana, a smješten....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je izuzetno ugodan i potpuno adaptiran stan na Škurinju, smješten u odlično održavanoj zgradi s novom fasadom i novim krovom. Idealna nekretnina za one koji traže gotov stan bez dodatnih ulaganja, bilo za stanovanje ili kao investiciju. Stan je kompletno adaptiran 2022.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka adaptiran najnovije'
290.000 €
249.000 €
265.000 €
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 184.990 €, 43,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se kompletno novouređen stan na zapadu Zagreba, u naselju Stenjevec, smješten na 1. katu stambene zgrade s liftom, izgrađene 1987. godine. Zgrada ima ukupno šest katova, a stan se ističe funkcionalnim rasporedom i kvalitetno izvedenom adaptacijom. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 349.000 €, 76,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji četverosobnog stan površine 76 m2 na trećem katu dobro održavane zgrade, sagrađene 1996. godine. Stan je adaptiran 2022. godine i sastoji se od 3 spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s ostavom, blagovaonice i dnevne sobe u jednom prostoru. Sljeme stropa je visoko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 240.000 €, 50,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na iznimno traženoj lokaciji u samom centru Zagreba, na uglu Hatzove i Petrinjske ulice, prodaje se potpuno uređen i namješten dvosoban stan površine 50,28 m² smješten u visokom prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Stan je orijentiran na mirnu dvorišnu stranu, što osigurava privatnost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gajnice, 349.000 €, 66,84 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.rivalitas.hr

Prodaje se izuzetno svijetao trosobni stan na 1. katu zgrade od 4 kata bez lifta, izgrađene 1981.g.Sastoji se od:hodnikadnvnog boravka sa blagovaonom i kuhinjedvije spavaće sobekupaonice sa wc-om odvojenog wc-abalkonaspremištaGrijanje: toplanaKlima uređaj: DaOrijentacija: I/ZStan....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krnjevo, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji stana na Krnjevu sa otvorenim pogledom na Kvarner. Stan je potpuno adaptiran prije pet godina. Sve prostorije su orijentirane prema jugu te obiluje dnevnim svjetlom. Sastoji se od ulaznog hodnika , kuhinje i blagovaonice sa dnevnim boravkom kao jednom zajedničkom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 593.250 €, 132,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran i potpuno adaptiran dvoetažni stan na Martinovki smješten na 7. i 8. katu uredne stambene zgrade iz 1986. godine. Zgrada ima dva lifta i ravan ulaz bez stepenica. Raspored i pozicija stana nude rijetku kombinaciju u širem centru Zagreba: dvije etaže, dvije velike....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 285.000 €, 70,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

BELVEDER NOVO 70 m2 ! Prodajemo odličan moderan stan površine 70 m2. Nalazi se na dobroj mikrolokaciji, blizu centra grada, a ipak u mirnom i lijepom okruženju. Bitno je naglasiti da stambena zgrada ima novi krov i fasadu. Stan se sastoji od velikog dnevnog otvorenog dijela kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 240.000 €, 58,43 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana Zagreb ? Knežija | 58,43 m² | 2 spavaće sobe | Loggia | Blizina Jaruna Na prodaju je funkcionalan i svijetao stan površine 58,43 m² smješten na 2. katu uredno održavane zgrade građene prije 1968. godine, u jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih četvrti ? Knežija. Stanu....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 420.000 €, 107,22 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PEĆINE - U jednoj od najljepših starih villa na Pećinama, sagrađenoj 1930. godine i koja ima samo četiri stana, prodaje se ovaj predivan stan u prizemlju, ukupne površine 107.22 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a, hola, predprostora,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 229.900 €, 59,70 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji, na samom okretištu Črnomerec Stan se sastoji od ulaznog prostora, kupaone, kuhinja sa dnevnom sobom, te ostave, dok je u završnoj fazi, moguće dobiti dodatnu spavaću sobu Stan je u završnoj fazi adaptacije, te će biti potpuno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 159.000 €, 44,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno renoviran stan u Novom Zagrebu, ulica Božidara Magovca. Stan se sastoji od : - open space prostora, - ulaznog hodnika - kupaonice s WC-om. Nekretnina je u potpunosti renovirana, a zgrada posjeduje lift. Odlična mikrolokacija ? u neposrednoj blizini nalaze se trgovine,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 280.000 €, 72,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji stana u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Kvatriću. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi sa zajedničkim dvorištem na korištenje, što pruža dodatnu praktičnost i ugodan boravak. Stan ukupne neto površine 72,10 m2 sastoji se od: - ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 240.000 €, 46,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se 3-soban stan površine 49,69 m smješten u Novom Zagrebu, u naselju Trnsko, na 2. katu stambene zgrade (bez lifta). Uredna i održavana stambena....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 285.000 €, 74,68 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, BELVEDER ? potpuno adaptiran stan na odličnoj lokaciji Na prodaju je vrlo lijepo uređen i potpuno adaptiran stan smješten na Belvederu, desetak minuta hoda od Korza i centra Rijeke. Smješten je u urednoj zgradi s novom fasadom i novim krovištem, na mirnoj strani odvojenoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 349.000 €, 66,84 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se izuzetno svijetao trosobni stan na 1. katu zgrade od 4 kata bez lifta, izgrađene 1981.g. Sastoji se od: hodnika dnvnog boravka sa blagovaonom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 330.000 €, 83,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN + 2 PM, PRODAJA, ZAGREB, PODSUSED, 83 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 83 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2011. godine i ima ukupno dva kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 85,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Novo u ponudi. Prodaje se odličan obiteljski stan na Škurinjama. Stan je trosoban plus dnevni boravak, odličnog je rasporeda, južni balkon sa pogledom na more, smočnica u stanu, dva sanitarna čvora. Adaptiran kompletno, nove instalacije struje i vode, PVC-e vanjska stolarija sa aluminijskim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more