• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka 70 m2 adaptiran Zadnjih 7 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka 70 m2 adaptiran Zadnjih 7 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka 70 m2 adaptiran Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka 70 m2 adaptiran zadnjih 7 dana" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 4.024 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Krimeja, 290.000 €, 76,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Bulevard, na prodaju je iznimno atraktivan i moderno uređen stan smješten u prizemlju renovirane stare vile. Stan je površine 76,50 m², a kompletno je adaptiran 2015. godine (nove instalacije vode i struje, PVC stolarija), te pruža visok standard stanovanja na mirnoj i ugodnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 265.000 €, 64,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo novoadaptiran 1s+db od 65 m2 u strogom Centru grada. U stanu je promijenjeno SVE, potpuno je adaptiran i prodaje se kompletno namješten (osim hladnjaka). Trenutno je koncipiran kao jednosoban s dnevnim boravkom ali u originalu je dvosoban klasičan. Niži kat zgrade, južni....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Manor predstavlja adaptiran i funkcionalan 3S+DB stan smješten na odličnoj gradskoj lokaciji koja omogućuje brz i jednostavan pristup svim važnim sadržajima potrebnima za kvalitetan i dinamičan gradski život. Stan ukupne površine 75,39 m nalazi se na 2. katu uredne i održavane stambene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka 70 m2 adaptiran zadnjih 7 dana'
349.000 €
349.000 €
212.000 €
  Stan, RIJEKA, Belveder, 285.000 €, 70,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

BELVEDER NOVO 70 m2 ! Prodajemo odličan moderan stan površine 70 m2. Nalazi se na dobroj mikrolokaciji, blizu centra grada, a ipak u mirnom i lijepom okruženju. Bitno je naglasiti da stambena zgrada ima novi krov i fasadu. Stan se sastoji od velikog dnevnog otvorenog dijela kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 240.000 €, 69,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NEMA AGENCIJSKE PROVIZIJE SVI GRAĐEVINSKI RADOVI UKLJUČENI U CIJENU STANA RASPORED SLIKA PO PROSTORIJAMA: prijedlog organizacije prostora - trenutno stanje, prijedlog organizacije prostora - trenutno stanje itd. Trenutno u dugoročnom najmu - 750€/mj Stan se prodaje nenamješten. Adaptirano:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 350.000 €, 71,63 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Prodaje se potpuno namješten trosobni stan u Šenoinoj ulici u prizemlju zgrade, spreman za useljenje bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Raspored prostorija: - ulazni prostor - dnevni boravak/blagovaonica/kuhinja - kupaonica - spavaća soba 1 -....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAGREB TREŠNJEVKA ? ELEGANTAN NAMJEŠTENI DIZAJNERSKI STAN OD 72 m² U POTPUNO OBNOVLJENOM IZDANJU U jednom od najtraženijih i najugodnijih zagrebačkih kvartova, na izvrsnoj lokaciji na Trešnjevci, smjestio se ovaj posebno dojmljiv stan koji spaja karakter starogradnje, suvremeni dizajn....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krnjevo, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji stana na Krnjevu sa otvorenim pogledom na Kvarner. Stan je potpuno adaptiran prije pet godina. Sve prostorije su orijentirane prema jugu te obiluje dnevnim svjetlom. Sastoji se od ulaznog hodnika , kuhinje i blagovaonice sa dnevnim boravkom kao jednom zajedničkom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 280.000 €, 72,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji stana u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Kvatriću. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi sa zajedničkim dvorištem na korištenje, što pruža dodatnu praktičnost i ugodan boravak. Stan ukupne neto površine 72,10 m2 sastoji se od: - ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gajnice, 349.000 €, 66,84 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.rivalitas.hr

Prodaje se izuzetno svijetao trosobni stan na 1. katu zgrade od 4 kata bez lifta, izgrađene 1981.g.Sastoji se od:hodnikadnvnog boravka sa blagovaonom i kuhinjedvije spavaće sobekupaonice sa wc-om odvojenog wc-abalkonaspremištaGrijanje: toplanaKlima uređaj: DaOrijentacija: I/ZStan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 349.000 €, 66,84 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se izuzetno svijetao trosobni stan na 1. katu zgrade od 4 kata bez lifta, izgrađene 1981.g. Sastoji se od: hodnika dnvnog boravka sa blagovaonom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 285.000 €, 74,68 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, BELVEDER ? potpuno adaptiran stan na odličnoj lokaciji Na prodaju je vrlo lijepo uređen i potpuno adaptiran stan smješten na Belvederu, desetak minuta hoda od Korza i centra Rijeke. Smješten je u urednoj zgradi s novom fasadom i novim krovištem, na mirnoj strani odvojenoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 65 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 65 m2 na drugom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2003. godine te ima četiri kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom koje izlaze na loggiu, dvije spavaće sobe, hodnika....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 265.000 €, 64,70 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno novoadaptiran i moderan stan površine 64.70 m2 u samom centru Rijeke. Izvrsna pozicija - udaljenosti svega par min hoda do Korza! Stan se sastoji od dvije sobe od kojih jedna funkcionira kao dnevni boravak, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika, ostave i čak....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 264.500 €, 64,70 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno novoadaptiran stan u centru Rijeka, idealan za život ili investiciju. Stan je adaptiran 2025. godine, pri čemu su promijenjene sve instalacije, što budućim vlasnicima omogućuje bezbrižno useljenje bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od hodnika, sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 265.000 €, 64,70 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno adaptiran i moderno uređen stan u samom centru Rijeke, ukupne površine 64.70 m². Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, kuhinje povezane s dnevnim boravkom, kupaonice, hodnika te dva balkona. Nekretnina je u potpunosti renovirana 2025. godine. Tijekom adaptacije....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 265.000 €, 64,70 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom centru Rijeke prodaje se potpuno uređen i moderno adaptiran stan površine 64.70m², idealan za ugodan gradski život ili kao investicija za najam. Izvorno je dvosobni stan, ali je funkcionalno preuređen u prostrani jednosobni stan s dnevnim boravkom, pružajući odličan raspored....