• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka 7.kat najnovije 60 m2 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka 7.kat najnovije 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka 7.kat najnovije 60 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka 7.kat najnovije 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Utrina, 225.000 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

STAN PRODAJA, TRAVNO, Kopernikova ulica, 61 m2, 4-soban stan na prepoznatljivoj lokaciji u Novom Zagrebu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice s wc-om, kuhinje, dnevnog boravka, 3 spavaće sobe i balkona. Šarmantan, svijetao, odmah useljiv, na mikrolokaciji koja obiluje svim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 277.000 €, 61,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se ugodan 3-soban stan površine 61,29 m, smješten na 3. katu stambene zgrade s liftom na traženoj lokaciji na Srednjacima. Stan ima vrlo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 265.000 €, 59,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 . ***BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se vrlo ugodan i funkcionalan trosoban stan s pripadajućim VANJSKIM PARKIRNIM MJESTOM, smješten u Savskoj Opatovini,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 283.833 €, 60,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan površine 60,39 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 240.000 €, 61,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosobni stan smješten u Krajiškoj ulici 17 u Zagrebu, u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od: ? dvije spavaće sobe ? zajedničke kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice ? kupaonice s WC-om ? lođe ? spremišta u podrumu Dodatne karakteristike: ? klima uređaj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 284.961 €, 61,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan površine 60,63 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Prodaju se dva stana smještena na drugom katu trokatnice u atraktivnoj četvrti Trešnjevka - Sjever, Trešnjevka. Nalaze se u manjoj obiteljskoj zgradi od 3 etaže te ova dva stana zauzimaju cijelu drugu etažu. Stanovi su odličan izbor kako za vlastiti život, tako i kao dugoročna investicija.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 285.000 €, 60,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan 2S+DB stan na odličnoj lokaciji Srdoči, smješten u kvalitetnoj novogradnji izgrađenoj 2019. godine. Stan je pažljivo uređen, a veliki dio namještaja je rađen po mjeri kako bi se maksimalno iskoristio prostor i osigurala funkcionalnost te ugodan boravak. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 290.000 €, 60,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Ravnice - II Maksimirsko naselje - stan u zgradi građenoj 1985. g. Nalazi se na 1. katu (zgrada ima 7 katova, te 2 lifta). Sastoji se od: ulaznog hodnika (3,9m2), dnevnog boravka (20,8m2), kuhinje sa blagovaonicom (9,4m2), hodnika (2m2), spavaće sobe (14,2m2), kupaonice (3,7m2), izbe....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 229.900 €, 59,70 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji, na samom okretištu Črnomerec Stan se sastoji od ulaznog prostora, kupaone, kuhinja sa dnevnom sobom, te ostave, dok je u završnoj fazi, moguće dobiti dodatnu spavaću sobu Stan je u završnoj fazi adaptacije, te će biti potpuno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka najnovije 60 m2 (60)
  • stan zagreb split rijeka 7.kat 60 m2 (4)
  • stan zagreb split rijeka 7.kat najnovije (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ