• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka 50 m2 najnovije - GoHome
  • stan zagreb split rijeka 50 m2 najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka 50 m2 najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka 50 m2 najnovije" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 4.012 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • park
    • 2.kat
    • studenti
    • za adaptaciju
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Zamet, 186.000 €, 52,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji, u zgradi s liftom, nalazi se funkcionalan i ugodan stan s prekrasnim pogledom na more.Stan se sastoji od:1 spavaće sobeodvojenog prostora za kuhinjudnevnog boravkalođekupaonicezasebnog WC-aOdličnog je rasporeda te postoji mogućnost prenamjene u dvosobni stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 196.100 €, 53,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Blato, Karlovačak cesta, prodaje se useljiv 2s stan na 1. katu zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe i kupaonice, ukupne stambene površine 44,3m2 plus lođa od 4,31m2 te spremište i vanjsko parkirno mjesto. Ukupna prodajna površina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi agencije RE/MAX Centar nekretnina izdvaja se ugodan i funkcionalan dvosoban stan površine 49 m² s balkonom, smješten u održavanoj zgradi s liftom na Savskoj. Stan se nalazi na 3. katu od ukupno 5 katova te se sastoji od: ulaznog prostora, dnevnog boravka s izlazom na prostrani....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka 50 m2 najnovije'
150.000 €
139.000 €
159.000 €
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 144.000 €, 52,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan na Škurinjama smješten na četvrtom katu (podkrovlje) uredne i održavane zgrade koja je prije dvije godine renovirana ? obnovljeni su krov i fasada. Vlasništvo i dokumentacija su uredni, bez tereta. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje povezane s dnevnim boravkom u jednoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno namješten i odmah useljiv stan površine 53 m² u Vrapču, smješten na 4. katu uredne zgrade iz 2007. godine s liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice i lođe. Orijentacija jugoistok....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 240.000 €, 50,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na iznimno traženoj lokaciji u samom centru Zagreba, na uglu Hatzove i Petrinjske ulice, prodaje se potpuno uređen i namješten dvosoban stan površine 50,28 m² smješten u visokom prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Stan je orijentiran na mirnu dvorišnu stranu, što osigurava privatnost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Folnegovićevo, 198.000 €, 50,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan od 50 m2 u Folnegovićevom naselju na 3. katu zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice s WC-om, kuhinje i dvije sobe. Stanu pripada i spremište od 4 m2 u prizemlju zgrade. Zbog velikih prozora (4 m sa svake od 3 strana), stan obiluje prirodnim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u centru Zagreba ukupne površine cca 50 m², od čega je u vlasničkom listu upisano 23,14 m². Ova funkcionalna nekretnina sastoji se od: -ulaznog prostora prostrane glavne prostorije -spavaće sobe -kuhinje -kupaonice s WC-om Stan pruža ugodan boravak uz vrlo dobru iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 170.000 €, 49,11 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan ,drugi kat,novogradnja. Nova moderna zgrada,blizina autobusne stanice (čak dvije),vlak,dućana,ljekarne,park,pekara,kafići,škola vrtić. Miran kvart,sa puno zelenila. Stan: Zagreb (Stenjevec), 49.00 m2, novogradnja (prodaja) ; A+.

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Školjić, 125.000 €, 49,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 49m² u samom centru Rijeke, u blizini svih važnih sadržaja ? trgovina, škole, fakulteta, javnog prijevoza i svih gradskih pogodnosti. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, dvije sobe, toaleta i hodnika. Stan je u prvobitnom stanju te je potrebno dodatno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 252.000 €, 52,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na jako dobroj lokaciji u Stenjevcu, na adresi Samoborska cesta 134 F na trećem katu prodaje se prekrasan namješten stan. Stan je sjeverne orijentacije ali s puno svijetla i prekrasnim pogledom na Gajnice i Medvednicu. U stanu se trenutno ne živi te se prodaje namješten po dogovoru....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 48,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se funkcionalan i ugodan stan površine 48 m² s vlastitim parkirnim mjestom, smješten na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? Jarun, svega 3 minute hoda od Jarunskog placa. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi izgrađenoj 2006. godine, a dodatna prednost je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Zagreb! Stupnik! Prodaju se moderni stanovi u novogradnji s parkirnim mjestom u mirnom dijelu Gornjeg Stupnika ? preostala su zadnja dva stana u projektu! Stan oznake S6 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade sa svega 6 stanova te se prostire na 47,50 m2. Sastoji se od open....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnsko, 240.000 €, 46,69 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se 3-soban stan površine 49,69 m² smješten u Novom Zagrebu, u naselju Trnsko, na 2. katu stambene zgrade (bez lifta). Uredna i održavana....

 
 
 
  Stan, SPLIT, 320.000 €, 46,00 m2 cca 6960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji luksuzno uređenog stana na Žnjanu. Stan se sastoji od spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonicom, kupatila i balkona. Visoki standard gradnje, unutar cijelog stana je postavljeno podno grijanje, orijentacija stana je sjever-jug. Ukupna površina unutrašnjeg....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 54 m² na prvom katu manje stambene zgrade u Petrinjskoj ulici, u samom centru Zagreba. Stan se sastoji od: - dvije prostrane sobe - kuhinje - hodnika - kupaonice - zasebnog WC-a - manje ostave unutar stana Obje sobe imaju približno 20 m², što stanu....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 213.000 €, 54,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na odličnoj lokaciji na Zametu prodaje se uredan i funkcionalan stan površine 54 m², smješten u neboderu s novom fasadom. Stan je dobre katnosti, ima zapadnu orijentaciju te pruža lijep otvoren pogled na more i Učku, što prostoru daje puno prirodnog svjetla i ugodnu atmosferu tijekom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 54m2, na prvom katu zgrade (od ukupno tri), u samome centru grada Zagreba, u Petrinjskoj ulici. Stan orijentacije istok-zapad sastoji se od hodnika, kuhinje, dvije sobe, kupaonice i toaleta. Grijanje etažno plinsko centralno. Javni parking naplatni,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJE SE stan na 4. katu u zgradi kvalitetne gradnje u Čileanskoj ulici, u mirnom i zelenom kvartu u Gajnicama. Osnovne informacije Lokacija: Čileanska ulica, Gajnice ? zapadni dio Zagreba Kat: 4. kat (zgrada s liftom) Orijentacija: zapad ? jugozapad (svjetao i topao stan) Tlocrt:....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 213.000 €, 54,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

ZAMET, u ponudi je stan površine 54 m² smješten u urednoj betonskoj zgradi, na odličnoj mikrolokaciji te jednom od najvećih i najtraženijih kvartova Rijeke, s razvijenom infrastrukturom i svim sadržajima u neposrednoj blizini. Stan odlikuje izrazito funkcionalan tlocrt: dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

AGENCIJA SUNNYDAY POSREDJUE PRI PRODAJI 2 SOBNOG STANJA NOVIJE GRADNJE OD 46 M2 NA 3 KATU ZGRADE OD 3 KATA, IZNAD STANA SE NALAZI KOSI KROV, A NE RAVNI. NALAZI SE U NAŠIČKOJ ULICI,GRIJANJE JE CENTRALNO NA TOPLANU, IMA VELIKU NATRIVENU TERASU. ORIJENTACIJEJE I - Z, TE ŠUPU KOJA SE....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivan trosoban građanski stan površine 54 m², smješten na prvom katu konstrukcijski obnovljene zgrade na vrlo atraktivnoj lokaciji u Petrinjskoj ulici. Velika prednost ove nekretnine je obnovljena dvorišna fasada, izvedena ojačanja na tavanu (suspregnuta ploča) te obnovljen....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Srednjaci, 230.000 €, 54,59 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.rivalitas.hr

Prodaje se namješten trosobni stan u visokom prizemlju obnovljene zgrade, građene 1971 g:Dnevni boravakKuhinjaDvije sobeKupaonicaSpremište u podrumuOrihentacija : istokGrijanje: toplana KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!