• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka 3.kat najnovije - GoHome
  • stan zagreb split rijeka 3.kat najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka 3.kat najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka 3.kat najnovije" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 4.106 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Zamet, 550.000 €, 135,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

ZAMET, u ponudu smo dobili luksuzan dvosoban stan smješten u kvalitetnoj zgradi s liftom, uz koji dolaze i dva dodatna stambena prostora u prizemlju ? jednosoban stan i garsonijera. Svi prostori su južno orijentirani i pružaju prekrasan pogled na more. Glavni stan površine 78 m² nalazi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 357.000 €, 79,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Voltino, Zagrebačka cesta, moderan trosoban stan s lođom na 3.katu zgrade novije gradnje (2009), NKP 79,42m2 Sastoji se od: ulaznog hodnika s ugradbenim ormarom, dnevnog boravka otvorenog kocepta s kompletno opremljenom kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na lođu površine 9,62m2,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 320.000 €, 75,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban, prostrani stan za adaptaciju u Škrlčevoj ulici - Maksimir na trećem katu zgrade bez lifta s pogledom na osnovnu školu i dom zdravlja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, blagavaonice prozorom povezane s kuhinjom uz koju je ostava, dnevnog boravka, dvije prostrane....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka 3.kat najnovije'
252.000 €
395.000 €
270.000 €
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 105.000 €, 28,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se 1-soban stan na 3.katu zgrade od 3 kata. Stan je svijetao zbog svoje dvostrane orijentacije. Postavljena je PVC stolarija s roletama. Smješten je u Filipovićevoj ulici nasuprot osnovne škole, a u blizini je vrtića, trgovine,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Vrapče, 435.000 €, 118,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.rivalitas.hr

Prodaje se četverosoban stan stambene površine 101,40m2, na 3. katu stambene zgrade od 3 kata, izgrađene 2022. godine.Sastoji se od:ulaznog predprostorahodnikadnevnog boravka s blagovaonicomkuhinjetri spavaće sobegarderobni prostorkupaonica + wcodvojeni wcdvije teraseStan se nalazi....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 295.000 €, 96,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji odličnog stana u samom centru Rijeke ? 96 m², visoki stropovi, kompletno renoviran, manje od 5 minuta hoda do Korza. Stan s karakterom koji se gradi godinama ? visoki stropovi, velike prostorije i moderan raspored. Zanimljiva pozicija: do stana se hoda kat i....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 650.000 €, 153,90 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

MI NUDIMO ONO ŠTO DRUGE AGENCIJE NEMAJU !!! PRODAMO LUKSUZNI DVOETAŽNI STAN, CENTAR RIJEKE, NOVOGRADNJA (2006.) ? 153,90 m² (TERASA 25 m²) Ako ste sanjali o stanu u kojem će vam kava na terasi, sunce s juga i pogled na krovove Rijeke biti svakodnevnica ? dočekali ste priliku. Riječ....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Zagreb, Srednjaci ? funkcionalan trosobni stan 63 m², potpuno namješten, odlična lokacijaNa prodaju je funkcionalan i ugodan trosobni stan površine 63 m² na trećem katu zgrade s liftom, smješten u jednom od najtraženijih zagrebačkih naselja ? Srednjaci (Trešnjevka jug).Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

AGENCIJA SUNNYDAY POSREDJUE PRI PRODAJI 2 SOBNOG STANJA NOVIJE GRADNJE OD 46 M2 NA 3 KATU ZGRADE OD 3 KATA, IZNAD STANA SE NALAZI KOSI KROV, A NE RAVNI. NALAZI SE U NAŠIČKOJ ULICI,GRIJANJE JE CENTRALNO NA TOPLANU, IMA VELIKU NATRIVENU TERASU. ORIJENTACIJEJE I - Z, TE ŠUPU KOJA SE....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 224.990 €, 62,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Lokacija: Jankomir, Samoborska cesta 155 Kvadratura: 62,10m2 + PM 12,5m2 Kat: 3. Kat od 3 nema lift. Prodaje se trosoban stan na Samoborskoj cesti. Grijanje je centralno. Stan je kompletno renoviran i useljiv. Zgrada ima uporabnu dozvolu, moguća je kupnja kreditom banke. Vlasništvo....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 259.500 €, 79,40 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, SUŠAK ? Stan s loggiom i pogledom na more, 2SDB, 79m2 Na Sušaku, u širem centru Rijeke i nadomak svih važnih gradskih sadržaja, prodaje se svijetao i prostran stan koji nudi odličan spoj lokacije, pogleda na more i funkcionalnog rasporeda. Smješten je na trećem katu uredne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 349.000 €, 76,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji četverosobnog stan površine 76 m2 na trećem katu dobro održavane zgrade, sagrađene 1996. godine. Stan je adaptiran 2022. godine i sastoji se od 3 spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s ostavom, blagovaonice i dnevne sobe u jednom prostoru. Sljeme stropa je visoko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji atraktivnog četverosobnog stana površine 82,92 m2, smještenog na trećem katu zgrade s liftom, izgrađene 2011. godine, orijentacije sjever- jug. Sastoji se od: prostrane dnevne sobe povezane s blagovaonicom kuhinje s izlazom na balkon tri spavaće sobe dvije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan