01 6641 092
Za upit "stan zagreb split rijeka 100 m2 pala cijena 2.kat 3.kat" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 2.959 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 319.000 € na 312.000 €
- 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 370.000 €
21.02.2026 - 360.000 €
25.02.2026 - 350.000 €
04.03.2026 - 340.000 €
24.03.2026 - 333.000 €
11.04.2026 - 329.000 €
18.04.2026 - 319.000 €
15.05.2026 - 312.000 €
18.02.2026.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se prostrani dvoetažni stan površine 105 m2, smješten na drugom i trećem katu zgrade s ukupno tri kata, na atraktivnoj lokaciji- Stan je trenutno podijeljen na dvije zasebne cjeline. Jedan stan na drugom katu i jedan na trećem katu. Prije su stanovi bili povezani kružnim stepenicama.....
Promjena cijene sa 317.190 € na 296.844 €
- 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 305.190 €
02.01.2026 - 317.190 €
25.03.2026 - 296.844 €
14.11.2025.,
www.indomio.hr
Prodaju se stanovi u zgradi od 32 stana u izgradnji, koja se sastoji od podzemne garaže s parkirnim mjestima, visokog prizemlja, prvog, drugog i trećeg kata. A energetski razred, ima lift koji ide od podzemne garaže do svih etaža, zgrada će biti priključena na gradsku kanalizaciju,....
Promjena cijene sa 317.190 € na 296.844 €
- 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 305.190 €
03.01.2026 - 317.190 €
25.03.2026 - 296.844 €
15.11.2025.,
www.crozilla.com
www.aspectus.com.hrPrekrasan stan 156,77 m2 s garažom i pogledom na more
www.remax-centarnekretnina.com