• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka 100 m2 1.kat Zadnjih 7 da - GoHome
  • stan zagreb split rijeka 100 m2 1.kat Zadnjih 7 da - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka 100 m2 1.kat Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka 100 m2 1.kat zadnjih 7 dana" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.672 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Sušak, 298.000 €, 96,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

U samom centru Rijeke prodaje se elegantan i prostran stan od 96 m². Sastoji se od tri izuzetno komforne sobe, prostranog hodnika, moderno uređene kupaonice, zasebnog WC-a te sunčanog open-space dnevnog boravka spojenog s kuhinjom i blagovaonicom. Stan je u potpunosti opremljen i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 365.000 €, 100,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na mirnoj i povišenoj lokaciji u Podsusedu prodaje se moderan trosoban stan koji spaja ono što se u Zagrebu sve rjeđe nalazi u istom paketu: otvoren panoramski pogled, dvije prostrane terase, garažno parkirno mjesto, vanjsko parkirno mjesto i mirno okruženje bez gradske buke. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Markuševec, 320.000 €, 100,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Zagreb, Markuševec, Centar, 2S+DB, 100m2 Prodaje se komforan, svijetao stan na prvom katu manje stambene zgrade od 4 stana, u neposrednoj blizini centra Markuševca. Sastoji se od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice, toaleta za goste te open space dnevnog boravka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka 100 m2 1.kat zadnjih 7 dana'
350.000 €
350.000 €
295.000 €
  Stan, RIJEKA, Zamet, 237.000 €, 101,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja EKSKLUZIVNO etažu kuće na odličnoj lokaciji na Gornjem Zametu. U naravi se radi o prostranom stanu na prvom katu privatne kuće površine cca 101 m2, uz dodatnu prostoriju u prizemlju od cca 12 m2, garažu površine cca 20 m2, pomoćni objekt ispred vrta površine....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 379.000 €, 101,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja 4S klasični stan, trenutno uređen kao poslovni prostor, ukupne površine 101 m2 smješten u strogom centru grada, na Korzu. * Stan se sastoji od: - pretprostora - open space uredskog prostora - manjeg ureda - sale za sastanke - čajne kuhinje - kupaonice - toaleta.....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Žnjan, 550.000 €, 104,62 m2 cca 5260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj lokaciji u blizini plaže prodajemo komforni trosobni stan smješten na prvom katu stambene zgrade s liftom. Površina stana iznosi 104,92 m2, a sastoji se od ulaznog dijela, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe ( treća soba je radna soba), kupatila,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 470.000 €, 107,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, CENTER - Dvoetažni stan 107m2, DB+2S, 1.kat + okoliš Stan se sastoji od dvije etaže povezano unutrašnjim stubištem. Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje i kupaone. Gornja etaža se sastoji od hodnika, dvije sobe i kupaone. Stan se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornji Bukovac, 595.000 €, 108,00 m2 cca 5510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u ekskluzivnom projektu luksuzne novogradnje u Maksimiru, Gornji Bukovac. Ovo je izvanredna prilika da postanete vlasnik vrhunski dizajnirane nekretnine koja pruža najviši standard života. Zgrada se sastoji od samo tri stana raspoređenih jedan u prizemlju i dva na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me