• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka 100 m2 što veće Najnovije - GoHome
  • stan zagreb split rijeka 100 m2 što veće Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka 100 m2 što veće Najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka 100 m2 što veće najnovije" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.452 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • bazen
    • parking
    • moderan
    • 2.kat
    • drvarnica
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 305.000 €, 102,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se 5-soban stan na drugom katu od ukupno tri kata zgrade bez lifta. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Rudešu. Stan se sastoj od dvije etaže: 1.etaža: open space dnevni boravak s kuhinjom I blagovaonicom s izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, kupaonica s wc-om, ulazni prostor....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Studentski Grad, 399.000 €, 108,16 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: JELENA SMUĐ, mob: 092 5019991 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** PROSTRAN OBITELJSKI STAN S VELIKIM POTENCIJALOM ? DUBRAVA, STUDENTSKI GRAD Prodaje se prostran peterosobni obiteljski stan površine....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 420.000 €, 107,22 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PEĆINE - U jednoj od najljepših starih villa na Pećinama, sagrađenoj 1930. godine i koja ima samo četiri stana, prodaje se ovaj predivan stan u prizemlju, ukupne površine 107.22 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a, hola, predprostora,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka 100 m2 što veće najnovije'
365.000 €
360.000 €
395.000 €
  Stan, ZAGREB, Podsused, 360.000 €, 106,32 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.eurovilla.hr

Stan se nalazi na 5. i 6. katu uredno i kvalitetno održavane zgrade s liftom.Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, izbe, WC-a, ulaznog prostora, hodnika, stubišta, tri spavaće sobe, kupaonice, dvije lođe te spremišta, ukupne neto površine 106,32 m², dok stvarna površina iznosi 108,87....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 383.508 €, 106,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U sklopu novog stambenog projekta u zagrebačkom naselju Blato prodaje se stan na 1. katu ukupne NKP površine 106,53 m², od čega zatvoreni stambeni dio iznosi 91,34 m². Stan je funkcionalno i moderno organiziran te se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe te open space koncepta kuhinje....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

PEĆINE ? RIJEKA | SUNČAN STAN S POGLEDOM NA MORE I ZELENILO, 200 m OD MORA Na prodaju stan na jednoj od najpoželjnijih riječkih lokacija ? Pećinama, svega 200 metara od mora. Smješten u gospodskom ulazu, stan se ističe izvrsnim rasporedom i puno prirodnog svjetla, dnevni boravak i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 330.000 €, 103,72 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u urbanoj vili izgrađenoj 2011. godine. Stan se prodaje kompletno namješten kao što je na slikama. Stan je ukupne brutto kvadrature 103,72 m2, a NKP 82,72 m2. Zgrada se nalazi u Podsusedu. Blizina vrtića i osnovne škole, svega pet minuta hoda. Stanica za vlak i autobus....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Banderovo, 435.000 €, 103,47 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? LUKSUZAN STAN BANDEROVO, RIJEKA ? 103 m² Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Banderovu prodaje se vrhunski luksuzno uređen stan površine 103 m² u novogradnji iz 2023. godine. Stan je kompletno dizajnerski namješten namještajem rađenim po mjeri koji ostaje u cijeni zajedno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 420.000 €, 103,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u srcu Trešnjevke prodaje se prostran i funkcionalan 4-soban penthouse površine 103 m², smješten na posljednjem katu manje i kvalitetno građene stambene zgrade. Stan je jedini na etaži, što pruža dodatni osjećaj privatnosti i mira. Stan zauzima cijelu etažu zgrade....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 478.000 €, 101,32 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

PODAJA NOVOGRADNJA PENTHOUSE TREŠNJEVKA, TREŠNJEVKA SJEVER, stan je izveden po najvećim standardima, prati moderan i suvremen način života. Odličan raspored prostorija. Četverosoban stan na visokom drugom katu površine 101,32 m2 s nenatkrivenom terasom 7,21 m2 Uz stan je na parceli....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 379.000 €, 101,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja 4S klasični stan, trenutno uređen kao poslovni prostor, ukupne površine 101 m2 smješten u strogom centru grada, na Korzu. * Stan se sastoji od: - pretprostora - open space uredskog prostora - manjeg ureda - sale za sastanke - čajne kuhinje - kupaonice - toaleta.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 237.000 €, 101,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja EKSKLUZIVNO etažu kuće na odličnoj lokaciji na Gornjem Zametu. U naravi se radi o prostranom stanu na prvom katu privatne kuće površine cca 101 m2, uz dodatnu prostoriju u prizemlju od cca 12 m2, garažu površine cca 20 m2, pomoćni objekt ispred vrta površine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 420.000 €, 99,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U Dugavama se prodaje komforan četverosoban stan površine 99 m², smješten u visokom prizemlju kvalitetne zgrade iz 2007. godine. Posebna prednost stana je korištenje privatnog vrta površine 100 m², idealnog za obiteljski život, odmor i druženja. Stan se sastoji od ulaznog prostora,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 285.000 €, 97,46 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U zoni na par minut od Korza imamo odličan stan s visokim stropovima. Stan je održavan, sa mnogo mogućnosti. Ima lijepe komforne tri sobe, kuhinju sa blagavaonicom, kupaonicu, toalet, hodnik i ulazni balkon. Dio stana gleda na unutarnje dvoriste, a dio je prema ulici. DOKUMENTI ISHODOVANI.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 270.000 €, 97,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostran stan od 97 m² u samom centru Rijeke, na izvrsnoj lokaciji u blizini Korza. Stan se sastoji od 3 sobe, kuhinje, kupaonice i predsoblja. Stanu pripada drvarnica u suterenu. Ima mali balkon, a zbog odličnog rasporeda postoji mogućnost izvedbe dva odvojena stana s....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 300.000 €, 97,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prostran i funkcionalan četverosoban stan površine 96,53 m² smješten je na 1. katu etažiranog stambenog objekta s ukupno četiri stana, na mirnoj i zelenoj lokaciji u zagrebačkom naselju Vrapče, u neposrednoj blizini Vrapčanske ceste i svega nekoliko minuta od Ilice. Stan odiše ugodnom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 259.000 €, 96,16 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostran i moderno renoviran 3-sobni stan površine 96 m² u mirnom dijelu Gornje Dubrave, Zagreb. Stan se nalazi na 2. katu manje stambene zgrade te je kompletno renoviran 2025. godine. - Sastoji se od 2 spavaće sobe, velikog i svijetlog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 298.000 €, 96,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

U samom centru Rijeke prodaje se elegantan i prostran stan od 96 m². Sastoji se od tri izuzetno komforne sobe, prostranog hodnika, moderno uređene kupaonice, zasebnog WC-a te sunčanog open-space dnevnog boravka spojenog s kuhinjom i blagovaonicom. Stan je u potpunosti opremljen i....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 295.000 €, 96,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji odličnog stana u samom centru Rijeke ? 96 m², visoki stropovi, kompletno renoviran, manje od 5 minuta hoda do Korza. Stan s karakterom koji se gradi godinama ? visoki stropovi, velike prostorije i moderan raspored. Zanimljiva pozicija: do stana se hoda kat i....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 295.000 €, 96,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Manor predstavlja 3S+DB stan smješten u centru grada, ukupne površine 96 m2. Stan se nalazi na 1. katu uredne i održavane zgrade, a sastoji se od: - tri spavaće sobe - dnevnog boravka - kuhinje - blagovaonice - kupaonice Nalazi se na odličnoj poziciji izoliran od gradske buke. Grijanje....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Manor predstavlja komforan 3S+DB stan ukupne površine 95 m2 smješten na području Pećina. * Stan se sastoji od: - hodnika - kuhinje s blagovaonicom - tri spavaće sobe - kupaonice - dva balkona Stan je jugoistočne orijentacije te se iz njega pruža prekrasan pogled na more. Nalazi se....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com