stan vinkovci luksuzan što veće - GoHome
  • stan vinkovci luksuzan što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan vinkovci luksuzan što veće

  • Za upit "stan vinkovci luksuzan što veće" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.060 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvoetažni
    • namješten
    • balkon
    • terasa
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VINKOVCI, 205.000 €, 68,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Vinkovci, Centar - luksuzan stan u novogradnji, projektiranoj s posebnim naglaskom na komfor stanovanja. Svakom stanu pripada jedno garažno parkirno mjesto u podzemnoj garaži te jedno spremište. Zgrada ima lift. Očekivano useljenje planirano je za proljeće 2027. godine.Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 308.000 €, 220,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ID: 1012/2018 Stan u širem centru grada, potpuno uređen i opremljen.Stan se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini osnovne škole i srednjoškolskog centra, te sportsko rekreacijskih sadržaja. Stan je predivno uređen i opremljen svim kućanskim aparatima. *Donja etaža: Predsoblje Kupaonica....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 465.000 €, 150,93 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan vinkovci luksuzan što veće'
185.000 €
330.000 €
360.000 €
  Stan, VINKOVCI, Kanovci, 375.000 €, 130,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzni penthouse ? Kanovci, 3 sobe, 2 velike terase, novogradnja ? dizajnerski namješten 130 m2 (90 m² + 40 m² terase). Obračunska površina 107 m2. Prodaje se luksuzno uređen penthause u kvalitetnoj novogradnji u elitnom naselju Kanovci. Nalazi se u modernoj urbanoj vili koja je....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 400.000 €, 124,23 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 263.500 € na 270.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 270.000 €, 101,73 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 263.500 €
18.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U srcu Vinkovaca, u mirnoj ulici, smjestio se vrhunski četverosobni stan ukupne površine 101,73 m² u novogradnji energetskog razreda A. Prostrani dnevni boravak, orijentiran prema jugu, izlazi na sunčani balkon idealan za jutarnju kavu, dok drugi balkon uz spavaći trakt pruža intiman....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 360.000 €, 99,69 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 240.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Kanovci, 240.000 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 230.000 €
11.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

KANOVCI LUKSUZAN STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Planirani završetak radova: kraj 2026. godine Moderni dvosoban stan s pažljivo odabranim materijalima i vrhunskom izvedbom. Prostrani dnevni boravak povezan s kuhinjom i izlazom na balkon kroz elegantne podizno-klizne stijene u antracit....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 285.000 €, 86,57 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 220.000 €, 72,07 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 205.000 €, 72,07 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno