- stan vinkovci luksuzan

  • Za upit "stan vinkovci luksuzan" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.060 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • dvoetažni
    • 2.kat
    • lift
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VINKOVCI, 285.000 €, 86,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Vinkovci, Centar - luksuzan stan u novogradnji, projektiranoj s posebnim naglaskom na komfor stanovanja. Svakom stanu pripada jedno garažno parkirno mjesto u podzemnoj garaži te jedno spremište. Zgrada ima lift. Očekivano useljenje planirano je za proljeće 2027. godine.Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 145.000 €, 50,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Vinkovci, Centar - luksuzan stan u novogradnji, projektiranoj s posebnim naglaskom na komfor stanovanja. Svakom stanu pripada jedno garažno parkirno mjesto u podzemnoj garaži te jedno spremište, a zgrada je opremljena dizalom. Očekivano useljenje planirano je za proljeće 2027. godine.Stan....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 360.000 €, 99,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan vinkovci luksuzan'
400.000 €
182.000 €
240.000 €
  Stan, VINKOVCI, 205.000 €, 72,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 175.000 €, 55,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 205.000 €, 68,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 220.000 €, 72,07 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 330.000 €, 108,82 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 465.000 €, 150,93 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 220.000 €, 71,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 150.000 €, 50,36 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 185.000 €, 57,87 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 263.500 € na 270.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 270.000 €, 101,73 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 263.500 €
18.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U srcu Vinkovaca, u mirnoj ulici, smjestio se vrhunski četverosobni stan ukupne površine 101,73 m² u novogradnji energetskog razreda A. Prostrani dnevni boravak, orijentiran prema jugu, izlazi na sunčani balkon idealan za jutarnju kavu, dok drugi balkon uz spavaći trakt pruža intiman....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 308.000 €, 220,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ID: 1012/2018 Stan u širem centru grada, potpuno uređen i opremljen.Stan se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini osnovne škole i srednjoškolskog centra, te sportsko rekreacijskih sadržaja. Stan je predivno uređen i opremljen svim kućanskim aparatima. *Donja etaža: Predsoblje Kupaonica....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 375.000 € na 360.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VINKOVCI, Kanovci, 360.000 €, 107,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 375.000 €
08.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je ekskluzivan, dizajnerski uređen penthouse smješten u mirnom i prestižnom dijelu Kanovaca. Ova moderna urbana vila novije gradnje s ukupno svega četiri stana pruža visoku razinu privatnosti i kvalitete stanovanja, dok sam stan svojim rasporedom i prostranim terasama nudi....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Kanovci, 375.000 €, 130,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzni penthouse ? Kanovci, 3 sobe, 2 velike terase, novogradnja ? dizajnerski namješten 130 m2 (90 m² + 40 m² terase). Obračunska površina 107 m2. Prodaje se luksuzno uređen penthause u kvalitetnoj novogradnji u elitnom naselju Kanovci. Nalazi se u modernoj urbanoj vili koja je....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan