• GoHome Professional
stan vinkovci do 2700 eura/m2 opremljen - GoHome
  • stan vinkovci do 2700 eura/m2 opremljen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan vinkovci do 2700 eura/m2 opremljen

  • Za upit "stan vinkovci do 2700 eura/m2 opremljen" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 2.142 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 240000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • nenamješten
    • luksuzan
    • 1.kat
    • grijanje na plin
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VINKOVCI, Centar, 170.000 €, 82,36 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ID: 422 Na prodaju stan u samom centru Vinkovaca, smješten na prvom katu, ukupne površine 82,36 m². Bivša ordinacija dr. Todorića. Stan se sastoji od donje etaže površine 51,28 m² i otvorene galerije površine 31,08 m². U prizemnom dijelu nalaze se hodnik, kupaonica, kuhinja s ostavom....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 308.000 €, 220,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ID: 1012/2018 Stan u širem centru grada, potpuno uređen i opremljen.Stan se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini osnovne škole i srednjoškolskog centra, te sportsko rekreacijskih sadržaja. Stan je predivno uređen i opremljen svim kućanskim aparatima. *Donja etaža: Predsoblje Kupaonica....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 204.600 € na 189.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VINKOVCI, 189.000 €, 78,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 204.600 €
25.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U samom srcu Vinkovaca, unutar pješačke zone, smješten je ovaj ugodan i funkcionalan dvosoban stan ukupne površine 78.71 m², na drugom katu povijesne zgrade s poslovnom namjenom. Lijepo uređeno i dovoljno široko, kamenom obloženo stubište i hodnik vode do ulaza u stan. Zgrada nema....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan vinkovci do 2700 eura/m2 opremljen'
189.000 €
189.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 204.600 € na 189.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VINKOVCI, 189.000 €, 78,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 204.600 €
25.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.