• GoHome Professional
stan vinkovci do 220000 eura barem 60 m2 - GoHome
  • stan vinkovci do 220000 eura barem 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan vinkovci do 220000 eura barem 60 m2

  • Za upit "stan vinkovci do 220000 eura barem 60 m2" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 2.632 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VINKOVCI, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Vinkovci, Centar grada, trosoban stan od 70 m2 koji se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja.Stan se nalazi na 2. katu u potkrovlju stambene zgrade i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, ostave....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 220.000 €, 71,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Vinkovci, Centar - luksuzan stan u novogradnji, projektiranoj s posebnim naglaskom na komfor stanovanja. Svakom stanu pripada jedno garažno parkirno mjesto u podzemnoj garaži te jedno spremište. Zgrada ima lift. Očekivano useljenje planirano je za proljeće 2027. godine.Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 205.000 €, 72,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan vinkovci do 220000 eura barem 60 m2'
220.000 €
220.000 €
125.000 €
  Stan, VINKOVCI, 182.000 €, 60,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 153.900 €, 59,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i traženom naselju Lapovci u Vinkovcima na prodaju je funkcionalan stan površine 59 m² s pripadajućim spremišnim prostorom od dodatnih 3 m². Stan se nalazi u zgradi koja je prošla energetsku obnovu, što osigurava bolju izolaciju i veću energetsku učinkovitost, uz važeći energetski....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 160.000 €, 66,13 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan, kompletno adaptiran i namješten stan površine 66,13 m² sa 2 balkona i podrumom 7,12 m² na odličnoj lokaciji u centru Vinkovaca (Lapovci). Ovaj stan nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i blizine svih bitnih sadržaja (vrtić, škola, dječja igrališta, trgovina,....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Vrtno Naselje, 164.240 €, 66,35 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt KAČIĆEVA je visokokvalitetna projektirana novogradnja koja se nalazi u Kačićevoj ulici. Sastoji se od 5 moderno i funkcionalno izgrađenih stanova. Zgrada ima prizemlje i dva kata. Planirani završetak gradnje je najkasnije do kraja 2026. godine. MIKROLOKACIJA * Osnovna škola....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 205.000 €, 68,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 193.900 €, 69,25 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-soban stan od 69,25 m² u kvalitetnoj novogradnji u Lenijama, na mirnoj lokaciji u blizini centra Vinkovaca. Stan odlikuju funkcionalan raspored, moderan koncept stanovanja i odlična lokacija za obiteljski život ili investiciju. Blizina centra, škole, vrtića, trgovina,....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Vrtno Naselje, 171.680 €, 69,45 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 133.644 €, 58,36 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

KUPNJA PUTEM KREDITA 2490€ Stan je u sklopu projekta novogradnje u Vinkovcima. Zgrada posjeduje vlastito djecije igraliste i mjesto za rostilj i zabavu (roštilj, stol, solice, natkriveno) Pocetak gradnje 1.4.2026, planirani kraj gradnje i useljenje 1.5.2027 Stanovi imaju podno grijanje....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 159.999 € na 169.999 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 169.999 €, 71,29 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 151.000 €
24.03.2026 - 155.000 €
29.03.2026 - 158.000 €
04.04.2026 - 159.000 €
15.04.2026 - 159.999 €
01.05.2026 - 169.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dvoetažni stan 76,92 m2-STROGI CENTAR GRADA Djelomično namješten stan. Ugradbena garderoba. Izrazito male režije. 2 klime. Etažno plinsko grijanje! Optika ispred vrata. Strogi centar grada. Vlasnistvo 1/1. Građevinska i uporabna dozvola. Etažirana zgrada. Stan je trenutno....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 150.000 € na 156.500 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 156.500 €, 57,94 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 150.000 €
05.05.2026 - 156.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna urbana zgrada u mirnoj ulici, a opet u blizini centra grada i svih potrebnih sadržaja za miran obiteljski život. Stan će biti opremljeni aluminijskom stolarijom sa troslojnim staklom punjenim plinom, fasada 15 cm, grijanje dizalice topline, keramika, parketi, protuprovalna....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 185.000 €, 57,87 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 143.972 € na 133.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 133.000 €, 57,82 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 133.644 €
22.01.2026 - 145.316 €
12.02.2026 - 143.972 €
21.03.2026 - 133.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan je u sklopu projekta novogradnje u Vinkovcima. Zgrada posjeduje vlastito djecije igraliste i mjesto za rostilj i zabavu (roštilj, stol, solice, natkriveno) Pocetak gradnje 1.4.2026, planirani kraj gradnje i useljenje 1.5.2027 Stanovi imaju podno grijanje u cjelom stanu plus svaka....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 133.644 € na 143.971 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 143.971 €, 57,82 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 133.644 €
29.04.2026 - 143.971 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ul. Ivana Kukuljevića Sakcinskog 20, 32100, Vinkovci Stan je u sklopu projekta novogradnje u Vinkovcima. Zgrada posjeduje vlastito djecije igraliste i mjesto za rostilj i zabavu (roštilj, stol, solice, natkriveno) Pocetak gradnje 1.4.2026, planirani kraj gradnje i useljenje 1.5.2027....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 208.000 €, 74,36 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-soban stan od 74 m² u kvalitetnoj novogradnji u Lenijama, na mirnoj lokaciji u blizini centra Vinkovaca. Stan odlikuju funkcionalan raspored, moderan koncept stanovanja i odlična lokacija za obiteljski život ili investiciju. Blizina centra, škole, vrtića, trgovina, sportskih....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 210.000 €, 75,04 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-soban stan od 75 m² u kvalitetnoj novogradnji u Lenijama, na mirnoj lokaciji u blizini centra Vinkovaca. Stan odlikuju funkcionalan raspored, moderan koncept stanovanja i odlična lokacija za obiteljski život ili investiciju. Blizina centra, škole, vrtića, trgovina, sportskih....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 131.377 €, 57,37 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 133.000 € na 142.851 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, 142.851 €, 57,37 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 131.377 €
22.01.2026 - 142.851 €
21.03.2026 - 133.000 €
29.04.2026 - 142.851 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 135.000 €, 57,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

U mirnom dijelu Vinkovaca prodaje se moderno adaptiran dvosoban stan površine 57 m². Smješten je na četvrtom katu stambene zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dvije udobne spavaće sobe, kupaonice, zasebnog WC-a te praktične ostave. Stan raspolaže s dva....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 204.600 € na 189.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VINKOVCI, 189.000 €, 78,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 204.600 €
25.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U samom srcu Vinkovaca, unutar pješačke zone, smješten je ovaj ugodan i funkcionalan dvosoban stan ukupne površine 78.71 m², na drugom katu povijesne zgrade s poslovnom namjenom. Lijepo uređeno i dovoljno široko, kamenom obloženo stubište i hodnik vode do ulaza u stan. Zgrada nema....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 224.000 €, 80,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 4-soban stan od 80 m² u kvalitetnoj novogradnji u Lenijama, na mirnoj lokaciji u blizini centra Vinkovaca. Stan odlikuju funkcionalan raspored, moderan koncept stanovanja i odlična lokacija za obiteljski život ili investiciju. Blizina centra, škole, vrtića, trgovina, sportskih....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 225.600 €, 80,59 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 4-soban stan od 80,59 m² u kvalitetnoj novogradnji u Lenijama, na mirnoj lokaciji u blizini centra Vinkovaca. Stan odlikuju funkcionalan raspored, moderan koncept stanovanja i odlična lokacija za obiteljski život ili investiciju. Blizina centra, škole, vrtića, trgovina,....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 170.000 €, 82,36 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ID: 422 Na prodaju stan u samom centru Vinkovaca, smješten na prvom katu, ukupne površine 82,36 m². Bivša ordinacija dr. Todorića. Stan se sastoji od donje etaže površine 51,28 m² i otvorene galerije površine 31,08 m². U prizemnom dijelu nalaze se hodnik, kupaonica, kuhinja s ostavom....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 175.000 €, 55,85 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 221.000 € na 229.500 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 229.500 €, 85,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 221.000 €
04.05.2026 - 229.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Zgrada Zvonimirova u centru Vinkovci, svega 300 m od korza. Stan površine 85 m² nalaze se u zgradi vrhunske kvalitete gradnje. Glavne karakteristike: - AB konstrukcija ? skeletni sustav gradnje što osigurava vrhunsku stabilnost, trajnost i odličnu zvučnu izolaciju. - dizalica topline....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Vrtno Naselje, 210.464 €, 85,61 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 240.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Kanovci, 240.000 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 230.000 €
11.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

KANOVCI LUKSUZAN STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Planirani završetak radova: kraj 2026. godine Moderni dvosoban stan s pažljivo odabranim materijalima i vrhunskom izvedbom. Prostrani dnevni boravak povezan s kuhinjom i izlazom na balkon kroz elegantne podizno-klizne stijene u antracit....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 126.889 €, 55,41 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 124.027 € na 138.550 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 138.550 €, 55,41 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 119.149 €
24.12.2025 - 126.889 €
22.01.2026 - 137.971 €
12.02.2026 - 124.027 €
21.03.2026 - 138.550 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 134.883 €, 54,17 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 159.000 €, 110,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana u Vinkovcima, 4. kat, nalazi se u stambeno-poslovnoj zgradi kod željezničkog kolodvora. Vinkovci stan (prodaja).

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine