• GoHome Professional
stan vinkovci do 220000 eura 70 m2 - GoHome
  • stan vinkovci do 220000 eura 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan vinkovci do 220000 eura 70 m2

  • Za upit "stan vinkovci do 220000 eura 70 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 2.597 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VINKOVCI, 220.000 €, 72,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Vinkovci, Centar - luksuzan stan u novogradnji, projektiranoj s posebnim naglaskom na komfor stanovanja. Svakom stanu pripada jedno garažno parkirno mjesto u podzemnoj garaži te jedno spremište. Zgrada ima lift. Očekivano useljenje planirano je za proljeće 2027. godine.Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 205.000 €, 72,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Vinkovci, Centar grada, trosoban stan od 70 m2 koji se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja.Stan se nalazi na 2. katu u potkrovlju stambene zgrade i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, ostave....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan vinkovci do 220000 eura 70 m2'
205.000 €
220.000 €
205.000 €
  Stan, VINKOVCI, Vrtno Naselje, 171.680 €, 69,45 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt KAČIĆEVA je visokokvalitetna projektirana novogradnja koja se nalazi u Kačićevoj ulici. Sastoji se od 5 moderno i funkcionalno izgrađenih stanova. Zgrada ima prizemlje i dva kata. Planirani završetak gradnje je najkasnije do kraja 2026. godine. MIKROLOKACIJA * Osnovna škola....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 193.900 €, 69,25 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-soban stan od 69,25 m² u kvalitetnoj novogradnji u Lenijama, na mirnoj lokaciji u blizini centra Vinkovaca. Stan odlikuju funkcionalan raspored, moderan koncept stanovanja i odlična lokacija za obiteljski život ili investiciju. Blizina centra, škole, vrtića, trgovina,....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 220.000 €, 71,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 159.999 € na 169.999 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 169.999 €, 71,29 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 151.000 €
24.03.2026 - 155.000 €
29.03.2026 - 158.000 €
04.04.2026 - 159.000 €
15.04.2026 - 159.999 €
01.05.2026 - 169.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dvoetažni stan 76,92 m2-STROGI CENTAR GRADA Djelomično namješten stan. Ugradbena garderoba. Izrazito male režije. 2 klime. Etažno plinsko grijanje! Optika ispred vrata. Strogi centar grada. Vlasnistvo 1/1. Građevinska i uporabna dozvola. Etažirana zgrada. Stan je trenutno....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 125.000 €, 67,09 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji uz samu Crkvu na Lapovcima. Stan se nalazi u prizemlju zgrade i ima na ulazu zgrade i rampa za osobe s invaliditetom. Svi sadržaji neophodni za svakodnevni život kao sto su shoping centri,Osnovna škola Antun Gustav Matoš, dječiji vrtić,Crkva.....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Vrtno Naselje, 164.240 €, 66,35 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 160.000 €, 66,13 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan, kompletno adaptiran i namješten stan površine 66,13 m² sa 2 balkona i podrumom 7,12 m² na odličnoj lokaciji u centru Vinkovaca (Lapovci). Ovaj stan nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i blizine svih bitnih sadržaja (vrtić, škola, dječja igrališta, trgovina,....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 208.000 €, 74,36 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-soban stan od 74 m² u kvalitetnoj novogradnji u Lenijama, na mirnoj lokaciji u blizini centra Vinkovaca. Stan odlikuju funkcionalan raspored, moderan koncept stanovanja i odlična lokacija za obiteljski život ili investiciju. Blizina centra, škole, vrtića, trgovina, sportskih....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 210.000 €, 75,04 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-soban stan od 75 m² u kvalitetnoj novogradnji u Lenijama, na mirnoj lokaciji u blizini centra Vinkovaca. Stan odlikuju funkcionalan raspored, moderan koncept stanovanja i odlična lokacija za obiteljski život ili investiciju. Blizina centra, škole, vrtića, trgovina, sportskih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com