• GoHome Professional
stan vinkovci Najnovije pala cijena - GoHome
  • stan vinkovci Najnovije pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan vinkovci Najnovije pala cijena

  • Za upit "stan vinkovci najnovije pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 375.000 € na 360.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VINKOVCI, 360.000 €, 107,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.04.2026 - 375.000 €
10.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je ekskluzivan, dizajnerski uređen penthouse smješten u mirnom i prestižnom dijelu Kanovaca. Ova moderna urbana vila novije gradnje s ukupno svega četiri stana pruža visoku razinu privatnosti i kvalitete stanovanja, dok sam stan svojim rasporedom i prostranim terasama nudi....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 142.851 € na 133.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 133.000 €, 57,37 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 131.377 €
22.01.2026 - 142.851 €
21.03.2026 - 133.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

KUPNJA PUTEM KREDITA 2490€ Stan je u sklopu projekta novogradnje u Vinkovcima. Zgrada posjeduje vlastito djecije igraliste i mjesto za rostilj i zabavu (roštilj, stol, solice, natkriveno) Pocetak gradnje 1.4.2026, planirani kraj gradnje i useljenje 1.5.2027 Stanovi imaju podno grijanje....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 126.889 € na 124.026 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 124.026 €, 49,81 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 126.889 €
18.05.2026 - 124.026 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan je u sklopu projekta novogradnje u Vinkovcima. Zgrada posjeduje vlastito djecije igraliste i mjesto za rostilj i zabavu (roštilj, stol, solice, natkriveno) Pocetak gradnje 1.4.2026, planirani kraj gradnje i useljenje 1.5.2027 Stanovi imaju podno grijanje u cjelom stanu plus svaka....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 204.600 € na 189.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VINKOVCI, 189.000 €, 78,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 204.600 €
25.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U samom srcu Vinkovaca, unutar pješačke zone, smješten je ovaj ugodan i funkcionalan dvosoban stan ukupne površine 78.71 m², na drugom katu povijesne zgrade s poslovnom namjenom. Lijepo uređeno i dovoljno široko, kamenom obloženo stubište i hodnik vode do ulaza u stan. Zgrada nema....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan vinkovci pala cijena (9)
  • stan vinkovci najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr