• GoHome Professional
stan samobor zadnjih 7 dana barem 60 m2 - GoHome
  • stan samobor zadnjih 7 dana barem 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan samobor zadnjih 7 dana barem 60 m2

  • Za upit "stan samobor zadnjih 7 dana barem 60 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.854 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SAMOBOR, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se namješten trosoban stan u Samoboru, u ulici Vesne Parun (Vile Gundulić) veličine 60 m² + 16 m² terasa + 2 parkirna mjesta. Stan ima dnevni borak s kuhinjom (25 m²), dvije spavaće sobe (svaka 11 m²), kupaonu (4,5 m²), hodnik (7 m²) i terasu (16 m²). Sobe su orijentirane....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Centar, 343.000 €, 62,78 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

*** Za više informacija nazovite 0919223331 *** Prodaje se ekskluzivan, potpuno opremljen smart penthouse u novogradnji, smješten u samom centru Samobora ? idealna kombinacija luksuza, tehnologije i mirnog urbanog života, svega nekoliko koraka od šetnice uz Gradnu, kafića i starogradske....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Centar, 245.000 €, 69,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SAMOBORSKI VRTOVI ? S5 | FUNKCIONALAN 3-SOBAN STAN S LOĐOM I DVA GARAŽNA PARKIRNA MJESTA U sklopu moderne novogradnje Samoborski vrtovi, u mirnom i ugodnom dijelu Samobora, smješten je ovaj funkcionalno organiziran i moderno projektiran 3-soban stan ukupne obračunske neto površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan samobor zadnjih 7 dana barem 60 m2'
218.680 €
218.680 €
280.000 €
  Stan, SAMOBOR, Centar, 250.275 €, 71,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SAMOBORSKI VRTOVI ? S9 | FUNKCIONALAN 3-SOBAN STAN S LOĐOM I DVA GARAŽNA PARKIRNA MJESTA U sklopu moderne novogradnje Samoborski vrtovi, u mirnom i ugodnom dijelu Samobora, smješten je ovaj funkcionalno organiziran i moderno projektiran 3-soban stan ukupne obračunske neto površine....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Centar, 204.658 €, 57,65 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SAMOBORSKI VRTOVI ? S2 | MODERAN 2-SOBAN STAN S NATKRIVENOM TERASOM I PARKINGOM U sklopu moderne novogradnje Samoborski vrtovi, u mirnom i ugodnom dijelu Samobora, nalazi se ovaj funkcionalno projektiran 2-soban stan ukupne obračunske neto površine 57,65 m². Stan se nalazi u prizemlju....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 339.190 € na 333.190 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SAMOBOR, Centar, 333.190 €, 57,00 m2 cca 5850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.05.2026 - 339.190 €
24.05.2026 - 333.190 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivni smart penthouse vrhunske kvalitete, potpuno opremljen i spreman za useljenje. Opremljen je pametnim podnim i centralnim grijanjem, kaminom, centralnom LED Line rasvjetom, video nadzorom, Nolte kuhinjom, klimom i dizalom. U cijenu su uključeni garažno (GPM) i vanjsko parkirno....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Centar, 285.953 €, 80,55 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SAMOBORSKI VRTOVI ? S4 | MODERAN 3-SOBAN STAN S NATKRIVENIM BALKONOM I DVA GARAŽNA PARKIRNA MJESTA U sklopu moderne novogradnje Samoborski vrtovi, u mirnom i ugodnom dijelu Samobora, smješten je ovaj prostran i funkcionalno projektiran 3-soban stan ukupne obračunske neto površine....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Centar, Na upit, 87,60 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA ! OPIS - Predmetna nekretnina u naravi predstavlja peterosobni stan na prvom katu - Godina izgradnje:1997 - Korisna površina stana iznosi 87,60 m2 Cijena na upit. Nekretninu oglašava i prodaje vlasnik. Potencijalni kupac nije dužan plaćati....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Centar, 195.475 €, 54,45 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Ovaj projekt predstavlja spoj estetike i funkcionalnosti, pružajući Vam ne samo dom, već i način života koji je u potpunosti prilagođen suvremenim potrebama. Obuhvaća 9 stambenih jedinica čije površine variraju od 45 m2 do 100 m2, svaka s osiguranim garažnim i vanjskim parkirnim mjestima....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 179.000 €, 54,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, SAMOBOR, JUŽNO NASELJE, 54 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 54 m2 u visokom prizemlju zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1982. godine i ima ukupno 4 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s WC-om, loggie....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 353.758 €, 96,92 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Sky nekretnine predstavlja ? projekt SAMOBOR URBAN VALLEY Na izvrsnoj lokaciji u Samoboru razvija se projekt novogradnje koji objedinjuje moderan dizajn, visoke standarde gradnje i funkcionalnost obiteljskog života. Projekt se sastoji od 41 stambene jedinice koje nude mirno....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Centar, 356.650 €, 101,56 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SAMOBORSKI VRTOVI ? S11 | PROSTRAN 4-SOBAN STAN S NATKRIVENIM BALKONOM, GARAŽOM I SPREMIŠTEM U sklopu moderne novogradnje Samoborski vrtovi, u mirnom i ugodnom dijelu Samobora, smješten je ovaj prostran i funkcionalno projektiran 4-soban stan ukupne obračunske neto površine 101,70....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Centar, 355.850 €, 101,70 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SAMOBORSKI VRTOVI ? S7 | PROSTRAN 4-SOBAN STAN S NATKRIVENIM BALKONOM, GARAŽOM I SPREMIŠTEM U sklopu moderne novogradnje Samoborski vrtovi, u mirnom i ugodnom dijelu Samobora, smješten je ovaj prostran i funkcionalno projektiran 4-soban stan ukupne obračunske neto površine 101,70....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Centar, 389.000 €, 103,15 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

TOP NOVOGRADNJA 2025 | 4S STAN | 2 PARKINGA | BALKON + LOĐA | CENTAR SAMOBORA Na prodaju je moderan i funkcionalan četverosoban stan u kvalitetnoj novogradnji (2025.), smješten na 1. katu manje zgrade (2 etaže), na odličnoj lokaciji u centru Samobora. Osnovno: - površina NKP: 90,65....