• GoHome Professional
stan samobor novogradnja 100 m2 - GoHome
  • stan samobor novogradnja 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan samobor novogradnja 100 m2

  • Za upit "stan samobor novogradnja 100 m2" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 3.606 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • tržnica
    • lift
    • terasa
    • 3.kat
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SAMOBOR, 415.622 €, 100,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, LUKSUZNA NOVOGRADNJA, SAMOBOR - PERIVOJ, S2, 100 M2 U ponudi je vrhunski projekt moderne novogradnje smješten u mirnom i zelenom dijelu Samobora Perivoj. Idealna lokacija za ugodan obiteljski život, udaljena svega 5 minuta vožnje od centra Samobora te 3 minute od obilaznice,....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 413.755 €, 100,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, LUKSUZNA NOVOGRADNJA, SAMOBOR - PERIVOJ, S5, 100 M2 U ponudi je vrhunski projekt moderne novogradnje smješten u mirnom i zelenom dijelu Samobora Perivoj. Idealna lokacija za ugodan obiteljski život, udaljena svega 5 minuta vožnje od centra Samobora te 3 minute od obilaznice,....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 352.160 €, 99,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Agencija Sky nekretnine predstavlja projekt SAMOBOR URBAN VALLEY Na izvrsnoj lokaciji u Samoboru razvija se projekt novogradnje koji objedinjuje moderan dizajn, visoke standarde gradnje i funkcionalnost obiteljskog života. Projekt se sastoji od 41 stambene jedinice koje nude mirno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan samobor novogradnja 100 m2'
355.850 €
355.850 €
354.651 €
  Stan, SAMOBOR, 356.650 €, 101,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

SAMOBORSKI VRTOVI ? S7 | PROSTRAN 4-SOBAN STAN S NATKRIVENIM BALKONOM, GARAŽOM I SPREMIŠTEMU sklopu moderne novogradnje Samoborski vrtovi, u mirnom i ugodnom dijelu Samobora, smješten je ovaj prostran i funkcionalno projektiran 4-soban stan ukupne obračunske neto površine 101,70 m².Stan....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 267.742 €, 100,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA ? MODERAN OBITELJSKI STAN NA MIRNOJ LOKACIJI! Odlična povezanost sa Samoborom i Svetom Nedeljom Površina: 100 m² (s koeficijentima) + potkrovlje Useljivo: svibanj 2026. Na prodaju je prostran i svijetao stan u novogradnji, idealan za obiteljski život. Smješten u mirnom....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Stražnik, 415.622 €, 100,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Samobor-Perivoj, Arhitekta Franje Gabrića, 4s, 100m2 PRODAJA, LUKSUZNA NOVOGRADNJA, SAMOBOR - PERIVOJ, S2, 100 M2 U ponudi je vrhunski projekt moderne novogradnje smješten u mirnom i zelenom dijelu Samobora ? Perivoj. Idealna lokacija za ugodan obiteljski život, udaljena....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Stražnik, 413.755 €, 100,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Samobor-Perivoj, Arhitekta Franje Gabrića, 4s, 100m2 PRODAJA, LUKSUZNA NOVOGRADNJA, SAMOBOR - PERIVOJ, S5, 100 M2 U ponudi je vrhunski projekt moderne novogradnje smješten u mirnom i zelenom dijelu Samobora ? Perivoj. Idealna lokacija za ugodan obiteljski život, udaljena....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 351.484 €, 98,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Agencija Sky nekretnine predstavlja ? projekt SAMOBOR URBAN VALLEY Na izvrsnoj lokaciji u Samoboru razvija se projekt novogradnje koji objedinjuje moderan dizajn, visoke standarde gradnje i funkcionalnost obiteljskog života. Projekt se sastoji od 41 stambene jedinice koje nude mirno....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 358.753 € na 362.460 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SAMOBOR, 362.460 €, 102,68 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 358.753 €
15.05.2026 - 362.460 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 340.275 €, 97,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan četverosobni stan u novogradnji u Samoboru, ukupne površine 94,5 m², smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno šest stanova. Ova novogradnja odlikuje se vrhunskom kvalitetom gradnje, pažljivo odabranim materijalima i modernim dizajnom koji spaja funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 358.753 €, 103,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 389.000 €, 103,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

TOP NOVOGRADNJA 2025 | 4S STAN | 2 PARKINGA | BALKON + LOĐA | CENTAR SAMOBORA Na prodaju je moderan i funkcionalan četverosoban stan u kvalitetnoj novogradnji (2025.), smješten na 1. katu manje zgrade (2 etaže), na odličnoj lokaciji u centru Samobora. Osnovno: - površina NKP: 90,65....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 353.758 €, 96,92 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 389.000 € na 379.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SAMOBOR, Centar, 379.000 €, 103,15 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 389.000 €
23.05.2026 - 379.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 315.511 €, 95,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

GS nekretnine iz ponude izdvajaju za vas odličnu novogradnju! Projekt Bregana 2 ? prodaja stana S26 u novogradnji U sklopu projekta Bregana 2 prodaje se stan S26 u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Bregani. Stan se nalazi na trećem katu stambene zgrade s liftom te....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 335.195 €, 94,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 300.800 €, 94,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Trosoban stan s terasom na drugom katu moderne novogradnje u okolici Samobora, NKP 94 m2 m. Savršenog je rasporeda. Sastoji se od ulaznog prostora i hodnika, dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinje, dvije spavaće sobe (jedne veće i jedne manje) te kupaonice s wc-om. Stambena površina....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 336.636 €, 93,51 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 335.195 €, 93,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 307.055 €, 93,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

GS nekretnine iz ponude izdvajaju za vas odličnu novogradnju! Projekt Bregana 2 ? prodaja stana S25 u novogradnji U sklopu projekta Bregana 2 prodaje se stan S25 u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Bregani. Stan se nalazi na trećem katu stambene zgrade s liftom te....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 385.996 €, 107,82 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 382.158 €, 108,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 382.157 €, 108,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 322.825 €, 92,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan u novogradnji u Samoboru, ukupne površine 92,5 m², smješten na prvom katu trokatnice opremljene liftom. Stan se nalazi u fazi roh-bau, što omogućuje dovršetak i useljenje u skladu s modernim standardima. Prostorno i funkcionalno raspoređen, stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Centar, 285.200 €, 92,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan (92 m2) u novogradnji (visoki roh-bau) u strogom centru Samobora. Useljivo na proljeće 2024. Mogućnost dogovora u toku gradnje po želji kupca. Stan se nalazi na 2. katu (potkrovlje) i sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, predprostora, garderobe....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 389.000 €, 91,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam moderan četverosobni stan površine 91 m2, smješten na prvom katu novogradnje s ukupno dvije etaže, u samom centru naselja u Samoboru. Izgrađen 2024. godine, ovaj izuzetno sunčan stan odlikuje se prostranošću i pažljivo osmišljenim dizajnom, stvarajući ugodan životni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr