• GoHome Professional
stan meterize šibenik pala cijena - GoHome
  • stan meterize šibenik pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan meterize šibenik pala cijena

  • Za upit "stan meterize šibenik pala cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 2.919 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 225.690 € na 210.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 225.690 €
15.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan stan površine 75,23 m², smješten u prizemlju manje stambene zgrade u mirnom i ugodnom šibenskom kvartu Meterize.Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, svijetlog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, ostave, kupaonice s WC-om, hodnika, balkona....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 275.000 € na 265.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 265.000 €, 81,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 81m2 na Meterizama u Šibeniku. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, ostave, velike lođe, dva hodnika koji odvajaju spavaći dio od dnevnog dijela. Stanu pripada drvarnica u prizemlju zgrade i zajednička sušionica rublja....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 307.000 € na 298.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 298.000 €, 90,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 309.000 €
04.04.2026 - 307.000 €
11.04.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja (škola, vrtić, trgovina, autobusno stajalište ). Stan je novije gradnje s prekrasnim pogledom na more i arhipelag. Ima 90 m2 te se sastoji od tri sobe, dvije kupaonice, hodnika, kuhinje s blagavaonom, dnevnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan meterize šibenik pala cijena'
298.000 €
298.000 €
255.000 €
 
-2%

Promjena cijene sa 259.000 € na 255.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 255.000 €, 126,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 270.000 €
20.01.2026 - 260.000 €
25.01.2026 - 259.000 €
01.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U širem dijelu gradskog područja, u manjoj stambeno- poslovnoj zgradi, prodajemo ovaj komforni dvoetažni stan. Stan je potpuno namješten, odličnog rasporeda: na prvom katu je trosoban stan sa izlaskom iz dnevnog dijela na terasu južne orijentacije, dok je na etaži visokog potkrovlja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine