• GoHome Professional
stan jadrija do 420000 eura - GoHome
  • stan jadrija do 420000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan jadrija do 420000 eura

  • Za upit "stan jadrija do 420000 eura" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.436 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 360.000 € na 345.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Jadrija, 345.000 €, 82,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 360.000 €
27.03.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan u prizemlju blizu mora na Jadriji. Stan se nalazi u kući u kojoj ima ukupno 2 stana. STAN P2 u prizemlju koji se sastoji od ulaza, prostorije: kuhinje i dnevnog boravka te prostorija: sobe i kupaonice, sve ukupne površine 35,45 m2, te velika zatvorena nadstrešnica....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Jadrija, 260.000 €, 113,51 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Stan s tri terase, 30 m od mora na Jadriji .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 € na 260.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 113,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 275.000 €
10.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan s tri terase, 30 m od mora na Jadriji U mirnom i zelenilom okruženom mjestu Jadrija, smještenom između Šibenika i Vodica, nalazi se ovaj stan, koji spaja udobnost obiteljskog doma i šarm mediteranskog života uz more. Stan je udaljen tek tridesetak metara od obale, okružen zelenilom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan jadrija do 420000 eura'
345.000 €
360.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 360.000 € na 345.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 345.000 €, 82,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 360.000 €
24.05.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Jadrija - na prodaju je stan u prizemlju na samo 50 metara od mora! Stan se nalazi u prizemlju kuće koja ima ukupno dva stana. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje i dnevnog boravka te sobe i kupaonice, ukupne površine 35,45 m2, uz to stanu pripada velika zatvorena nadstrešnica 47m2....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 360.000 €, 82,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me