- stan banija što manje

  • Za upit "stan banija što manje" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.175 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosječna cijena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • drvarnica
    • 2.kat
    • ulica ante starčevića
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KARLOVAC, Banija , 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo stan od 25m2 koji je odličan i kao poslovni prostor!! Nalazi se na dobroj lokaciji u blizini svih sadržaja!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije određeni su....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Banija , 43.000 €, 25,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo garsonijeru praznu od stvari, na dobroj lokaciji u blizini svih sadrzaja! Idealna nekretnina i za poslovni prostor, smješten je u prizemlju kuće!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 62.000 €, 41,00 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je kompletno adaptiran dvosoban stan smješten u karlovačkoj gradskoj četvrti Banija, ukupne površine 41 m², idealan za stanovanje ili investiciju. Stan se nalazi u potkrovlju starije zgrade te je odmah useljiv bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od ulaznog dijela povezanog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan banija što manje'
188.000 €
230.000 €
255.000 €
 
-19%

Promjena cijene sa 74.000 € na 60.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 74.000 €
08.05.2026 - 60.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se useljiv, potpuno namješten dvosoban klasičan stan stambene površine 55 m², smješten na prvom katu stambene zgrade. Stan ima ukupno dvije sobe, od čega je jedna spavaća, a druga dnevni boravak te je stan pogodan za parove, manju obitelj ili kao investicija za dugoročni najam.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 260.000 €, 90,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 280.000 €
25.04.2026 - 270.000 €
22.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN S3, 2 KAT ,90,20M2 ,KORISNE POVRŠINE SA SLJEDEĆIM PROSTORIJAMA: STUBIŠTE, KUHINJA I DNEVNI BORAVAK, 3 SOBE, KUPAONA, WC + POSEBNI DIO VANJSKOG VRTA/DVORIŠTA 16 M2. KOMPLETNO OBNOVLJENA STAMBENA ZGRADA, TOPLINSKA IZOLACIJA, NOVO KROVIŠTE, NOVE ELEKTRO INSTALACIJE, VODOVODNE....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Banija , 209.000 €, 109,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostoran, kvalitetan i potpuno opremljen,namješten lijepi stan (renoviran 2024 g.)površine 109 m2 na II katu. Smješten na lokaciji između starog i novog centra grada (A. Starčevića),odmah useljiv.. Stanu pripada parkirno mjesto s nadstrešnicom i drvarnica u dvorištu i....

 
 
 
 
+27%

Promjena cijene sa 146.000 € na 185.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 185.000 €, 115,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 146.000 €
28.03.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

*PRILIKA* Prodaje se trosoban stan površine 115 m2 u strogom centru Karlovca (Korzo), na prvom katu zgrade sa pripadajućim tavanskim prostorom od 100 m2 koje je u cijeni. Orijentacija stana je sjever-jug. Grijanje ? centralno na struju, dvije kalijeve peći, jedna rustikalna peć. Struja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb