- stan ZAPREŠIĆ vrt pala cijena

  • Za upit "stan zaprešić vrt pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 120.000 € na 114.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 114.000 €, 33,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 120.000 €
03.04.2026 - 114.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam funkcionalan 1,5-sobni stan površine 33,05 m2, smješten na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta u samom centru Zaprešića. Ovaj stan odlikuje se izuzetno praktičnim rasporedom prostora koji uključuje jednu spavaću sobu i dnevni boravak, čineći ga idealnim izborom....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 190.476 € na 184.656 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 184.656 €, 52,91 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 179.894 €
25.02.2026 - 190.476 €
15.03.2026 - 184.656 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kupnja direktno od investitora bez agencijskih provizija! Ekskluzivna zgrada na najboljoj mogućoj lokaciji u strogom centru Zaprešića. Sve što je potrebno za svakodnevni život nalazi se u krugu od 100 metara. Tržnica, škola, vrtić, dom zdravlja, policija, pošta, glavna gradska šetnica,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 174.899 € na 164.972 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 164.972 €, 47,27 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 165.445 €
25.02.2026 - 174.899 €
15.03.2026 - 164.972 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 174.529 € na 164.623 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 164.623 €, 47,17 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 165.095 €
25.02.2026 - 174.529 €
15.03.2026 - 164.623 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 169.505 € na 164.178 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 164.178 €, 48,43 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 169.505 €
25.02.2026 - 179.191 €
07.03.2026 - 169.505 €
15.03.2026 - 164.178 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.012 € na 189.053 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 189.053 €, 54,17 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 184.178 €
25.02.2026 - 195.012 €
15.03.2026 - 189.053 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 277.078 € na 272.395 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 272.395 €, 78,05 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 273.175 €
25.02.2026 - 288.785 €
09.03.2026 - 277.078 €
15.03.2026 - 272.395 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 397.565 € na 375.001 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 375.001 €, 107,45 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 376.075 €
25.02.2026 - 397.565 €
15.03.2026 - 375.001 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 332.028 € na 321.883 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 321.883 €, 92,23 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 313.582 €
25.02.2026 - 332.028 €
15.03.2026 - 321.883 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 276.427 € na 260.738 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 260.738 €, 74,71 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 261.485 €
25.02.2026 - 276.427 €
15.03.2026 - 260.738 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zaprešić pala cijena (23)
  • stan zaprešić vrt (32)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr