- stan ZAPREŠIĆ terasa

  • Za upit "stan zaprešić terasa" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.275 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAPREŠIĆ, 362.000 €, 98,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i traženom dijelu Zaprešića, u naselju Kalamiri, u ponudi je luksuzan trosoban stan s liftom, smješten na prvom katu moderne stambene zgrade vrhunske gradnje.Stan zatvorene površine 72,65 m² sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 210.000 €, 69,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i ugodnom dijelu Zaprešića, na lokaciji koja pruža savršen spoj urbanog života, odlične prometne povezanosti i privatnosti, prodaje se prostran stan površine 69,68 m, idealan za obitelj, parove ili kao sigurnu investiciju. Stan se nalazi na izuzetno praktičnoj lokaciji u....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 423.540 €, 141,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Za Vas izdvajamo stan u novogradnji na 3. katu u Zaprešiću. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, open space kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, 3 spavaće sobe od kojih jedna ima vlastitu kupaonicu i izlaz na loggiu, vešeraja te dvije terase ? jednu natkrivenu i jednu nenatkrivenu.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zaprešić terasa'
400.000 €
167.000 €
184.800 €
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 423.948 €, 142,90 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji stanova u prekrasnoj zgradi u izgradnji. Zgrada se nalazi u mirnom, ali izuzetno centralnom dijelu Zaprešića, u moderno uređenom urbanom okruženju. Unutar zgrade je smješteno 34 stana, a u prizemlju se nalaze poslovni prostori. U neposrednoj okolici nalaze se....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 228.937 €, 54,60 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! PRODAJEMO na top lokaciji u centru Zaprešića u blizini svih sadržaja Vlak, bus, vrtići, škole, hitna, dućani i slično na par minuta pješice ! Stambena zgrada se sastoji od samo tri stana, dva etažna stana i jedan dvoetažni stan. Vrhunski materijali i oprema....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 355.000 € na 339.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 339.000 €, 138,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 399.000 €
26.11.2025 - 369.000 €
06.12.2025 - 400.000 €
03.01.2026 - 389.000 €
06.01.2026 - 367.000 €
13.02.2026 - 379.000 €
11.03.2026 - 399.000 €
29.03.2026 - 367.000 €
06.04.2026 - 382.500 €
11.04.2026 - 350.000 €
18.04.2026 - 345.000 €
01.05.2026 - 355.000 €
22.05.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

**PRODAJE SE PENTHOUSE 138 M2? NOVOGRADNJA ZAPREŠIĆ , CENTAR Moderan trosoban stan s dvije velike terase +VPM** Prodaje se potpuno namješten(3 Tv Samsung,perilica Samsung)atraktivan penthouse u novogradnji na odličnoj lokaciji u centru Zaprešića, idealan za obiteljski život ili....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 245.000 €, 140,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Zaprešić, prodaje se dvoetažan stan na prvom katu ukupne stambene površine 140 m2. Stan se na donjoj etažni sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, četiri spavaće sobe, kupaonice s toaletom, zasebnog toaleta i zasebne kupaonice, balkona, te terase s izlazom....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 393.700 €, 127,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, stan, Zaprešić, Kalamiri, novogradnja, 127m2, četverosobni. Stan se nalazi na prvom katu manje zgrade od ukupno četiri stana izgrađene 2022. godine, ukupne površine 217,43 m2, odnosno 126,95m2 korisne vrijednosti. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 366.000 €, 108,40 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzan 4- sobni stan, Penthouse sa velikom terasom, ukupne površine 108 m2 na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja, trgovina, škole, vrtića i dr. Stan se nalazi u sjeverozapadnom dijelu grada Zaprešića, u neposrednoj blizini šetnice uz potok Lužnica, na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 377.093 €, 104,70 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! PRODAJEMO: Luksuzan dvoetažni Penthouse sa velikom terasom i prekrasnim pogledom Prilika na top lokaciji u centru Zaprešića u blizini svih sadržaja. Vlak, bus, vrtići, škole, hitna, dućani i slično na par minuta pješice ! Stambena zgrada se sastoji od samo....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 485.000 € na 465.000 € - 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 465.000 €, 86,00 m2 cca 5410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 485.000 €
16.04.2026 - 465.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN SE PRODAJE BEZ AGENCIJE! U srcu Zaprešića, na jednoj od najpoželjnijih lokacija, smjestio se ovaj jedinstveni penthouse koji spaja vrhunski dizajn, funkcionalnost i potpunu privatnost. Pozicioniran na posljednjem katu moderne novogradnje sa svega dva stana, pruža mir, ekskluzivnost....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 180.000 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban dvoetažni stan površine 65 m2 smješten u prizemlju kuće u mirnom dijelu Zaprešića (Sjever). Stan se prostire na dvije etaže povezane unutarnjim spiralnim stepenicama, što mu daje poseban karakter i osjećaj kuće. Ulaz u stan je zaseban, direktno izvana, kroz manji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com