- stan ZAPREŠIĆ

  • Za upit "stan zaprešić" pronađeno 150 nekretnina - prosječna cijena 3.457 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • moderan
    • 2.kat
    • lođa
    • novogradnja
    • održavan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 151.626 € na 143.020 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 143.020 €, 40,98 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 143.430 €
25.02.2026 - 151.626 €
15.03.2026 - 143.020 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kupnja direktno od investitora bez agencijskih provizija! Ekskluzivna zgrada na najboljoj mogućoj lokaciji u strogom centru Zaprešića. Sve što je potrebno za svakodnevni život nalazi se u krugu od 100 metara. Tržnica, škola, vrtić, dom zdravlja, policija, pošta, glavna gradska šetnica,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 222.111 € na 209.505 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 209.505 €, 60,97 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 210.105 €
25.02.2026 - 222.111 €
15.03.2026 - 209.505 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 348.000 €, 99,30 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Za sva pitanja molimo kontaktirati broj: 091 37 00 367. Zgrada se nalazi u mirnoj, ali centralno pozicioniranoj Tržnoj ulici u Zaprešiću nasuprot gradske tržnice u uređenom i urbaniziranom okolišu. U zgradi su ukupno 34 stana, a glavni ulaz u zgradu je s pješačkih površina uz Tržnu....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 164.972 € na 181.990 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 181.990 €, 47,27 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 165.445 €
25.02.2026 - 174.899 €
15.03.2026 - 164.972 €
28.04.2026 - 181.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPNJA DIREKTNO OD INVESTITORA BEZ AGENCIJSKIH PROVIZIJA! NA AVANSNU UPLATU ODOBRAVAMO POPUST! Ekskluzivna zgrada na najboljoj mogućoj lokaciji u strogom centru Zaprešića. Sve što je potrebno za svakodnevni život nalazi se u krugu od 100 metara. Tržnica, škola, vrtić, dom zdravlja,....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Terminal, 385.000 €, 147,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prostran i svijetao stambeni prostor površine 147 m² na odličnoj lokaciji u Zaprešiću. Smješten je na drugom katu poslovno-stambene zgrade i idealan je za uređenje jednog ili dva stambena prostora. Prostor se sastoji od tri odvojene prostorije i sanitarnog čvora. Orijentacija....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 209.505 € na 231.116 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 231.116 €, 60,03 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 210.105 €
25.02.2026 - 222.111 €
15.03.2026 - 209.505 €
28.04.2026 - 231.116 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 167.869 € na 185.185 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 185.185 €, 48,10 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 168.350 €
25.02.2026 - 177.980 €
15.03.2026 - 167.869 €
28.04.2026 - 185.185 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 136.555 €, 44,05 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u sklopu projekta novogradnje. Projekt se u naravi sastoji od dva objekta sa zajedničkom garažom u kojoj se nalaze spremišta i garažna parkirna mjesta. U Zgradu A i B moguće je ući stepenicama ili liftom odmah iz podzemne garaže ili iz prizemlja s glavnog ulaza. Zgrada....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 185.110 € na 204.204 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 204.204 €, 53,04 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 185.640 €
25.02.2026 - 196.248 €
15.03.2026 - 185.110 €
28.04.2026 - 204.204 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 290.862 €, 63,45 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAPREŠIĆ ? NOVOGRADNJA ? STAN S20 PRIZEMLJE + PARKING + GARAŽNO MJESTO + SPREMIŠTE Prodaje se moderan i funkcionalan stan oznake S20 u prizemlju kvalitetne novogradnje u Zaprešiću (projekt Zaprešić 3). Stan je ukupne obračunske površine 63,45 m², a sastoji se od: - ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 191.400 €, 58,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ? MODERNI STANOVI U ZAPREŠIĆU, NADOMAK CENTRA U ponudi su stanovi u novom stambenom projektu u Zaprešić, smještenom u neposrednoj blizini centra grada. Riječ je o suvremenoj drvenoj (modularnoj) gradnji koja osigurava visoku razinu kvalitete stanovanja, energetsku učinkovitost....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 366.000 €, 108,40 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzan 4- sobni stan, Penthouse sa velikom terasom, ukupne površine 108 m2 na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja, trgovina, škole, vrtića i dr. Stan se nalazi u sjeverozapadnom dijelu grada Zaprešića, u neposrednoj blizini šetnice uz potok Lužnica, na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 184.800 €, 56,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-soban stan površine 56 m2 na 1.katu u novom projektu novogradnje, drvena gradnje, u Zaprešiću, Rakitovec. Planirani završetak radova: jesen 2026.g. Lokacija zgrade je u neposrednoj blizini centra, dobra prometna povezanost sa gradom, autobusna stanica i stanica vlaka....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 180.000 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban dvoetažni stan od 65 m² smješten u prizemlju kuće, izgrađene 2001. godine. Stan se prostire na dvije razine povezane unutarnjim spiralnim stepeništem, što mu daje karakter koji se razlikuje od standardnih stambenih jedinica u zgradama. Ulaz je direktan s vanjske....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 401.724 € na 389.449 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 389.449 €, 111,59 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 379.406 €
25.02.2026 - 401.724 €
15.03.2026 - 389.449 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 184.800 €, 56,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-soban stan u novom projektu, novogradnja u Zaprešiću, drvena gradnja, blizina centra. Projekt se sastoji od 12 stanova, po 4 stana u svakom ulazu, što predstavlja jednu od glavnih prednosti ovog projekta. Manje zgrade pružaju intimniju i privatniju atmosferu, omogućavajući....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 191.178 €, 67,08 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 235.686 €, 54,30 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAPREŠIĆ ? NOVOGRADNJA ? STAN S5 PRIZEMLJE + PARKING + GARAŽNO MJESTO + SPREMIŠTE Prodaje se funkcionalan i moderno projektiran stan u novogradnji ? Projekt Zaprešić 3, smješten u Mokričkoj ulici. Projekt se nalazi na izvrsnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škola, vrtića, trgovina,....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 145.000 €, 35,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAPREŠIĆ SJEVER, 35 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan ukupne neto površine 35 m2 na prvom katu zgrade bez lifta. Zgrada je građena 1983. godine te ima 3 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice s WC-om, hodnika i....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 120.000 €, 27,65 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAMJENA za stan u Tisnom ili Jezerima Mijenjam jednosoban stan od 27,65 m² stambene površine, smješten u prizemlju četverokatne stambene zgrade. Ukupna neto površina iznosi 43,09 m², što znači da stan raspolaže i dodatnim prostorom izvan same stambene površine. Stan je potpuno namješten....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 335.000 € na 338.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 338.000 €, 93,40 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 299.000 €
19.01.2026 - 310.000 €
22.01.2026 - 318.000 €
28.01.2026 - 327.000 €
08.02.2026 - 335.000 €
25.02.2026 - 338.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 485.000 € na 465.000 € - 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 465.000 €, 86,00 m2 cca 5410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 485.000 €
16.04.2026 - 465.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN SE PRODAJE BEZ AGENCIJE! U srcu Zaprešića, na jednoj od najpoželjnijih lokacija, smjestio se ovaj jedinstveni penthouse koji spaja vrhunski dizajn, funkcionalnost i potpunu privatnost. Pozicioniran na posljednjem katu moderne novogradnje sa svega dva stana, pruža mir, ekskluzivnost....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 355.000 € na 339.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 339.000 €, 138,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 399.000 €
26.11.2025 - 369.000 €
06.12.2025 - 400.000 €
03.01.2026 - 389.000 €
06.01.2026 - 367.000 €
13.02.2026 - 379.000 €
11.03.2026 - 399.000 €
29.03.2026 - 367.000 €
06.04.2026 - 382.500 €
11.04.2026 - 350.000 €
18.04.2026 - 345.000 €
01.05.2026 - 355.000 €
22.05.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

**PRODAJE SE PENTHOUSE 138 M2? NOVOGRADNJA ZAPREŠIĆ , CENTAR Moderan trosoban stan s dvije velike terase +VPM** Prodaje se potpuno namješten(3 Tv Samsung,perilica Samsung)atraktivan penthouse u novogradnji na odličnoj lokaciji u centru Zaprešića, idealan za obiteljski život ili....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, Na upit cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-150 (od ukupno 150)

<< <1 2 3 4> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more