stan šibenik vrt park što manje - GoHome
  • stan šibenik vrt park što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik vrt park što manje

  • Za upit "stan šibenik vrt park što manje" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 4.534 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 421.000 €, 66,00 m2 cca 6380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

?TOP LOKACIJA ? BRODARICA - Na prodaju luksuzni stan s terasom i pogledom na more, u 2. redu do mora, uz samu plažu! Objekt se nalazi u naselju Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika i smješten je na izuzetnoj i jedinstvenoj lokaciji, samo 30 m od plaže i 300 m od centra! U tijeku....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

BRODARICA ? JEDNOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI S PROSTRANIM VRTOM OD 64 m² Prodaje se atraktivan stan S2 u prizemlju moderne novogradnje, ukupne obračunske površine 53,19 m², smješten na iznimno traženoj lokaciji u Brodarici, svega 400 metara od mora. Ova nekretnina nudi savršen spoj funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 426.000 €, 67,00 m2 cca 6360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik vrt park što manje'
471.000 €
175.000 €
470.000 €
 
-15%

Promjena cijene sa 275.000 € na 235.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 235.000 €, 67,63 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.06.2025 - 275.000 €
28.02.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju ? Moderan stan s vrtom, 300 m od mora, Brodarica (pogled na more i otoke) Na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, samo 300 metara od mora i plaže, u tijeku je gradnja moderne zgrade s ukupno četiri stana (dva u prizemlju i dva na katu). Sa svake etaže pruža se prekrasan pogled....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 239.000 €, 70,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? Stan u novogradnji s vrtom i pogledom na more! DUX predstavlja novogradnju s ukupno četiri stana na predivnoj mikrolokaciji u Brodarici, svega 5 kilometara južno od Šibenika. Zgrada je smještena na blagoj uzvisini, što osigurava otvoren i nesmetan pogled na more....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 269.000 €, 73,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Smještena na mirnoj, gotovo idiličnoj lokaciji poviše Morinjskog mosta, mala novogradnja u Brodarici predstavlja savršen spoj komfora, stila i panoramskog pogleda na more . U samo 300 metara šetnje stiže se do obale, a s prozora ovih stanova pruža se očaravajući pogled na more, otoke....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 239.000 €, 73,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 275.000 €, 73,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 313.530 €, 74,65 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna stambena zgrada u novogradnji u Brodarici kraj Šibenika, sa šest stanova na tri etaže, dio atraktivnog ograđenog naselja od četiri zgrade. Dostupan je stan AP2 u prizemlju koji sadrži dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju kao jednu cjelinu, kupaonicu, WC, hodnik, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 497.000 €, 77,00 m2 cca 6460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

?TOP LOKACIJA ? BRODARICA - Na prodaju luksuzni stan s vrtom i otvorenim pogledom na more, u 1. redu do mora, uz samu plažu! Objekt se nalazi u naselju Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika i smješten je na izuzetnoj i jedinstvenoj lokaciji, samo 10 m od plaže i 300 m od centra!....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 497.000 €, 77,00 m2 cca 6460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.crozilla.com

PRVI RED DO MORA BRODARICA KOD ŠIBENIKA Stan u kojem se suvremeni komfor susreće s neposrednom blizinom mora Postoje nekretnine koje nude kvadrate i postoje one koje nude osjećaj. Ovaj stan, smješten u prvom redu do mora u Brodarici, pripada upravo toj drugoj kategoriji. Već pri samom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 241.061 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, BRODARICA Novogradnja, 2S+DB, 2 parkinga, vrt, terasa Prodaje se dvosoban apartman A2 u Brodarici kraj Šibenika, ukupne korisne površine 78,31 m, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica (prizemlje, 1. i 2. kat po dvije jedinice). Apartman se nalazi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 241.061 €, 78,31 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? Novogradnja, 2S+DB, 2 parkinga, vrt, terasa Prodaje se dvosoban apartman A2 u Brodarici kraj Šibenika, ukupne korisne površine 78,31 m², smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica (prizemlje, 1. i 2. kat ? po dvije jedinice). Apartman se....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 494.000 €, 79,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

?TOP LOKACIJA ? BRODARICA - Na prodaju luksuzni stan s terasom i vrtom, u 2. redu do mora, uz samu plažu! Objekt se nalazi u naselju Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika i smješten je na izuzetnoj i jedinstvenoj lokaciji, samo 30 m od plaže i 300 m od centra! U tijeku je izgradnja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 251.694 €, 81,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, BRODARICA Novogradnja, dvosoban stan s vrtom i 2 parkinga Prodaje se dvosoban apartman A1 u Brodarici kraj Šibenika, ukupne korisne površine 81,74 m, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica (prizemlje, 1. i 2. kat po dvije jedinice). Apartman se nalazi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 505.000 €, 81,00 m2 cca 6240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 251.694 €, 81,74 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? Novogradnja, dvosoban stan s vrtom i 2 parkinga Prodaje se dvosoban apartman A1 u Brodarici kraj Šibenika, ukupne korisne površine 81,74 m², smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica (prizemlje, 1. i 2. kat ? po dvije jedinice). Apartman....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 83,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se namješten stan u Podsolarskom blizu plaže. STAN 1 - nalazi se u prizemlju jugozapadne orijentacije, a sastoji od hodnika, kupaonice, wc-a, kuhinje, dnevne sobe, spavaće sobe 1 i 2, terase 1, terase 2, ukupne korisne površine 83,86 m2. PRIPADAK 1 - stepenišni krak sa predulazom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 83,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se namješten stan u Podsolarskom blizu plaže. STAN 1 - nalazi se u prizemlju jugozapadne orijentacije, a sastoji od hodnika, kupaonice, wc-a, kuhinje, dnevne sobe, dvije spavaće sobe, dvije terase, ukupne korisne površine 83,86 m2. PRIPADAK 1 - stepenišni krak sa predulazom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 83,86 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U prodaji je prostran stan u mirnom kvartu Podsolarsko , Šibenik. Stan površine 83,86 m2 nalazi se u prizemlju zgrade te nudi udoban i funkcionalan prostor za život. Ulaz u stan vodi kroz prostrani hodnik koji povezuje sve prostorije. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 83,86 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U tihoj i atraktivnoj turističkoj destinaciji Podsolarsko, nedaleko od Šibenika nalazi se dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade koja se sastoji od još dva kata i orijentiran je prema jugozapadu. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, hodnika, WC-a, kupaonice te....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 86,07 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Prizemni stan s vrtom i 2 parkinga U ponudi je moderan stan S2 u prizemlju manje stambene zgrade u Vodicama smješten na mirnoj lokaciji idealnoj za cjelogodišnje stanovanje odmor ili turistički najam. Stambena zgrada sastoji se od ukupno 4 stana što osigurava mir....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 274.500 €, 91,50 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVO U PONUDI U mirnom dijelu Donjih Ražina, nadomak Šibenika, smješten je atraktivan stan u prizemlju moderne novogradnje, osmišljen za one koji traže kvalitetu, komfor i sklad svakodnevnog života. Lokacija pruža savršen balans između privatnosti i izvrsne povezanosti s gradskim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 597.000 €, 94,00 m2 cca 6350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

?TOP LOKACIJA ? BRODARICA - Na prodaju luksuzni stan s vrtom površine 157 m2 i otvorenim pogledom na more, u 1. redu do mora, uz samu plažu! Objekt se nalazi u naselju Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika i smješten je na izuzetnoj i jedinstvenoj lokaciji, samo 10 m od plaže....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 597.000 €, 94,18 m2 cca 6340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

**PRVI RED DO MORA ? ZGRADA B1, PRIZEMLJE POGLED NA MORE IZ VLASTITOG VRTA, BEZ KOMPROMISA** Postoje stanovi koji nude kvadrate i oni koji nude iskustvo života uz more. Ovaj stan u prizemlju zgrade B1 pripada upravo toj rijetkoj kategoriji ? onoj gdje more nije samo blizu, već je....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 435.000 €, 94,59 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE - Stan u prizemlju s vrtom, terasom i 2 parking mjesta U ponudi je prostran i potpuno namješten stan SJ1 smješten u prizemlju manje stambene zgrade u Vodicama, na mirnoj i ugodnoj lokaciji, svega 400 m od mora i uređene obale. Zgrada se sastoji od ukupno 6 stanova,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u kući, smješten na drugom katu, ukupne stambene površine 96 m², u atraktivnom dijelu Šibenika ? Baldekin. Stan dolazi s pripadajućim dijelovima koji dodatno povećavaju njegovu vrijednost i funkcionalnost: ? Garaža s direktnim ulazom s ulice (28,14 m²), uređena i opremljena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 255.000 €, 102,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se predivna stan u mjestu Podsolarsko, na svega nekoliko minuta vožnje do povijesnog centra grada Šibenika i odmah u blizini hotelskog naselja Amadria park (Solaris). Stan se nalazi u blizini svih važnih sadržaja za život, kao i blizini predivnih plaža, na svega nekoliko minuta....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 275.000 €, 106,54 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo atraktivan stan u Šibeniku s prekrasnim privatnim vrtom, smješten u neposrednoj blizini hotelskog naselja Solaris i svega nekoliko kilometara od centra grada. Lokacija je savršena za ljubitelje mirnog života, budući da se nalazi u tihom naselju, a plaže i popularni Amadria....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 140.000 €, 107,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? DVA STANA ZA ADAPTACIJU S VRTOM I PARKIRALIŠTEM Na prodaju su dva stana u mirnom kvartu Šibenika, udaljenom svega 200 metara od centra grada. Prizemlje - poseban ulaz Prvi kat - zajednički ulaz Vrt: 51 m² Tri parkirna mjesta u sklopu okućnice Objekt je za adaptaciju i pruža....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 461.118 €, 109,79 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna stambena zgrada u novogradnji u Brodarici kraj Šibenika, sa šest stanova na tri etaže, dio atraktivnog ograđenog naselja od četiri zgrade. Dostupan je stan AP1 u prizemlju koji sadrži dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju kao jednu cjelinu, dvije kupaonice, hodnik, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 390.000 €, 111,18 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji u naselju Brodarica prodaje se stan površine 111,18 m2. Stan se nalazi u prizemlju i se sastoji od kuhinje s blagavaonicom, prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe , wc i kupanice. Iz blagavaonice i dnevnog boravka se izlazi na terasu površine 26,46 m2 s koje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 173,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? VANJSKI | DVA STANA S VRTOM I TERASOM ? IZVRSNA INVESTICIJSKA PRILIKA Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u centru Šibenika ? predio Vanjski, u neposrednoj blizini gradske tržnice i svih važnih sadržaja, prodaju se dva stana s velikim potencijalom za adaptaciju i investiciju.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 1.150.000 €, 293,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađeni stan na cijelom 1. katu ukupne korisne površine 293,50 m2 s vlastitim bazenom i okućnicom od 488 m2 s vlastitim ulazom. Ima 2 parkirna mjesta u zajedničkoj garaži u suterenu s električnim vratima i liftom za 1. kat. Nalazi se na južnoj strani. Stan se sastoji od ulaza,....