• GoHome Professional
stan šibenik vrt pala cijena 60 m2 - GoHome
  • stan šibenik vrt pala cijena 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik vrt pala cijena 60 m2

  • Za upit "stan šibenik vrt pala cijena 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 250.000 € na 240.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 62,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 250.000 €
08.04.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kompletno renoviran stan površine 62 m, smješten u atraktivnoj gradskoj četvrti Baldekin, u širem centru Šibenika. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i funkcionalnošću te obiljem prirodnog svjetla. Sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, lođe te prostranog otvorenog....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 238.000 € na 226.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 238.000 €
06.05.2026 - 226.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno adaptiran i funkcionalno uređen 2,5-sobni stan površine 62 m2, smješten na prvom katu uredne i održavane zgrade u Šibeniku, kvart Križ. Riječ je o lokaciji koja savršeno spaja mir i privatnost s neposrednom blizinom svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život.....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 213.758 € na 190.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 213.758 €
28.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

Stan u novogradnji, 62,87 m2, Šibenik- Brodarica Na čestici površine 624 m u izgradnji je moderna stambena zgrada s ukupno pet stanova i 11 parkirnih mjesta. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i dva kata, a svaki stan ima pripadajuće spremište u podrumu, ograđeno zidovima i vratima,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 207.800 € na 199.990 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Centar, 199.990 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 207.800 €
24.04.2026 - 199.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Na jednoj od najatraktivnijih i mirnijih lokacija u gradu Šibeniku, prodaje se namješten stan, idealan za obiteljski život, ali i kao investicija za dugoročni ili turistički najam. Stan je adaptiran 2022.g. i sastoji se od: prostranog dnevnog boravka s francuskim balkonom, dvije spavaće....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 213.758 € na 190.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 213.758 €
12.04.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prekrasan jednosoban stan, samo nekoliko minuta hoda od popularne plaže Rezalište na Brodarici! Stan se nalazi u mirnom okruženju idealnom za odmor ili cjelogodišnje stanovanje. Smješten je u modernoj zgradi te se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 213.758 € na 190.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 190.000 €, 62,87 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 213.758 €
29.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan u novogradnji, Brodarica- Šibenik Stan u novogradnji, 62,87 m2, Šibenik- Brodarica Na čestici površine 624 m² u izgradnji je moderna stambena zgrada s ukupno pet stanova i 11 parkirnih mjesta. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i dva kata, a svaki stan ima pripadajuće spremište....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 213.758 € na 190.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 190.000 €, 62,87 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 213.758 €
21.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan u modernoj stambenoj zgradi u novogradnji na odličnoj lokaciji u Brodarici. Lokacija se nalazi nekoliko minuta od popularne plaže Rezalište te je uz plažu većina potrebnih sadržaja dostupna pješice. Zgrada ima ukupno 5 stanova, od kojih su 3 jednosobna i....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 229.000 € na 219.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 219.000 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 229.000 €
13.05.2026 - 219.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

U mirnom dijelu mjesta Grebaštica, na svega 100 metara od uređene plaže, prodaje se moderan stan u novogradnji, ukupne površine 54,6 m².Stan se nalazi u novijoj zgradi kvalitetne gradnje te nudi funkcionalan raspored prostora.Dnevni dio čine kuhinja, blagovaonica i boravak povezani....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan šibenik pala cijena 60 m2 (23)
  • stan šibenik vrt 60 m2 (60)
  • stan šibenik vrt pala cijena (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more