• GoHome Professional
stan šibenik terasa najnovije 50 m2 - GoHome
  • stan šibenik terasa najnovije 50 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik terasa najnovije 50 m2

  • Za upit "stan šibenik terasa najnovije 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 174.000 €, 50,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Stan A2 nalazi se u prizemlju moderne novogradnje u naselju Žaborić, nedaleko od Šibenik. Ukupna površina stana iznosi 49,50 m2, a sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice te terase. Stanu također pripada vlastito parkirno mjesto, što....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se jednosoban stan u novogradnji Ražinama. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, a useljenje je planirano početkom 2027. godine. Smješten je u prizemlju zgrade te se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, jedne spavaće sobe i kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 175.000 €, 50,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Stan S3 nalazi se na drugom katu moderne novogradnje u naselju Žaborić, nedaleko od Šibenik. Ukupna površina stana iznosi 49,24m2, a sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice te terase. Stanu također pripada vlastito parkirno mjesto, što....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 165.000 €, 50,18 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Šibenik, stan u prizemlju s terasom, ukupne neto korisne površine 50,18 m². Stanu pripada jedno parkirno mjesto, a zatvoreni stambeni prostor iznosi 38,5 m².Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom s blagovaonicom, spavaće sobe, te kupaonice. Iz dnevnog boravka izlazi se na terasu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 178.500 €, 50,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je luksuzni stan A1 smješten u prizemlju novoizgrađene zgrade na atraktivnoj lokaciji u Žaboriću. Stan ima ukupnu površinu od 50,98 m² i sastoji se od funkcionalnog dnevnog prostora s kuhinjom, spavaće sobe, kupaonice, hodnika te terase površine 14,35 m². Uz stan dolazi....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 160.000 € na 174.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 174.000 €, 50,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 160.000 €
21.03.2026 - 174.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se jednosoban stan u novogradnji Ražinama. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, a useljenje je planirano početkom 2027. godine. Smješten je na prvom katu zgrade te se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, jedne spavaće sobe i kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 178.500 €, 50,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman smješten u Žaboriću. Jednosoban apartman A1 je smješten u prizemlju i dio novogradnje od šest stambenih jedinica, dovršetak se očekuje u srpnju 2026. godine. Neto površina stana je 50.98m2. Sastoji se od ulaza i hodnika, spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 155.341 € na 160.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 160.000 €, 50,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 154.039 €
16.01.2026 - 155.341 €
15.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se jednosoban stan s terasom, spremištem i parkirnim mjestom u Brodarici Na prodaju je moderan jednosoban stan smješten u mirnom dijelu Brodarice, idealan za odmor, cjelogodišnje stanovanje ili kao investicija za turistički najam. Stan se nalazi u blizini svih važnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 178.500 €, 50,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju jednosoban apartman u Žaboriću ? odlična lokacija, blizina mora Prodaje se atraktivan jednosoban apartman u Žaboriću, smješten na izuzetnoj lokaciji ? svega nekoliko minuta lagane šetnje do mora i uređene plaže. Idealna prilika za odmor ili investiciju. Apartman se nalazi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJE SE JEDNOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI ? RAŽINE, POKRAJ ŠIBENIKA Prodaje se jednosoban stan u novogradnji u mjestu Ražine nedaleko od Šibenika. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, a useljenje je planirano početkom 2027 godine. Smješten je u prizemlju....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan šibenik terasa 50 m2 (135)
  • stan šibenik terasa najnovije (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.