• GoHome Professional
stan šibenik terasa 80 m2 park - GoHome
  • stan šibenik terasa 80 m2 park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik terasa 80 m2 park

  • Za upit "stan šibenik terasa 80 m2 park" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 3.606 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 251.694 €, 81,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, BRODARICA Novogradnja, dvosoban stan s vrtom i 2 parkinga Prodaje se dvosoban apartman A1 u Brodarici kraj Šibenika, ukupne korisne površine 81,74 m, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica (prizemlje, 1. i 2. kat po dvije jedinice). Apartman se nalazi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 494.000 €, 79,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

?TOP LOKACIJA ? BRODARICA - Na prodaju luksuzni stan s terasom i vrtom, u 2. redu do mora, uz samu plažu! Objekt se nalazi u naselju Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika i smješten je na izuzetnoj i jedinstvenoj lokaciji, samo 30 m od plaže i 300 m od centra! U tijeku je izgradnja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 505.000 €, 81,00 m2 cca 6240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik terasa 80 m2 park'
375.000 €
229.431 €
241.061 €
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 83,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se namješten stan u Podsolarskom blizu plaže. STAN 1 - nalazi se u prizemlju jugozapadne orijentacije, a sastoji od hodnika, kupaonice, wc-a, kuhinje, dnevne sobe, dvije spavaće sobe, dvije terase, ukupne korisne površine 83,86 m2. PRIPADAK 1 - stepenišni krak sa predulazom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 83,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se namješten stan u Podsolarskom blizu plaže. STAN 1 - nalazi se u prizemlju jugozapadne orijentacije, a sastoji od hodnika, kupaonice, wc-a, kuhinje, dnevne sobe, spavaće sobe 1 i 2, terase 1, terase 2, ukupne korisne površine 83,86 m2. PRIPADAK 1 - stepenišni krak sa predulazom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 219.000 €, 81,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.indomio.hr

Troetažna kuća u novogradnji na Bilicama pokraj Šibenika, s po jednim stanom na svakoj etaži. Slobodan je penthouse stan S3 na drugom katu, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice kao jedne cjeline, tri spavaće sobe, kupaonice, hodnika te stubišta s podestom. Stanu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 81,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju nudimo moderan stan u Vodicama, jednom od najatraktivnijih turističkih odredišta na hrvatskoj obali. Nalazi se na prizemlju u stambenoj zgradi drugi red do mora, na samo 50 m od mora. Prostire se na 81 m², a stambena površina iznosi 59 m² te pruža savršenu kombinaciju komfora,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 219.000 €, 81,29 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Prizemni stan s natkrivenom terasom i dva parkirna mjesta U ponudi je moderan stan oznake S1, smješten u prizemlju manje stambene zgrade u Vodicama, na mirnoj lokaciji idealnoj za cjelogodišnje stanovanje, odmor ili turistički najam. Zgrada se sastoji od ukupno četiri....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 241.061 €, 78,31 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? Novogradnja, 2S+DB, 2 parkinga, vrt, terasa Prodaje se dvosoban apartman A2 u Brodarici kraj Šibenika, ukupne korisne površine 78,31 m², smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica (prizemlje, 1. i 2. kat ? po dvije jedinice). Apartman se....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 251.694 €, 81,74 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? Novogradnja, dvosoban stan s vrtom i 2 parkinga Prodaje se dvosoban apartman A1 u Brodarici kraj Šibenika, ukupne korisne površine 81,74 m², smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica (prizemlje, 1. i 2. kat ? po dvije jedinice). Apartman....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 83,86 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U tihoj i atraktivnoj turističkoj destinaciji Podsolarsko, nedaleko od Šibenika nalazi se dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade koja se sastoji od još dva kata i orijentiran je prema jugozapadu. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, hodnika, WC-a, kupaonice te....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 249.000 €, 83,86 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U atraktivnoj turističkoj destinaciji Podsolarsko, nedaleko od Šibenika i Brodarice nalazi se dvosoban stan u na prvom katu stambene zgrade. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, hodnika, WC-a, kupaonice, dvije spavaće sobe te dvije terase. Stanu pripada jedno parkirno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 84,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Angelus nekretnine Vam nude APARTMANE NA PRODAJU - NOVOGRADNJA*** na atraktivnoj lokaciji, na udaljenosti 300 m od mora. LOKACIJA: Prodaje se moderno opremljen apartman u novogradnji na jedinstvenoj lokaciji primorskog mjesta Žaborić, udaljenog svega 10 km od grada Šibenika. Mjesto....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 204.984 €, 75,92 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

MODERAN 2-SOBAN STAN S1 S BALKONOM ? MIRNA LOKACIJA, BLIZINA MORA Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan S1 smješten na 1. katu manje stambene zgrade sa samo 6 stanova, što osigurava mir, privatnost i ugodno stanovanje. Stan ukupne površine sastoji se od: ? hodnika (8,86 m²) ? prostranog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 204.984 €, 75,92 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

MODERAN 2-SOBAN STAN S3 S BALKONOM ? MIRNA LOKACIJA, BLIZINA MORA Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan S3 smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa samo 6 stanova, što osigurava mir, privatnost i ugodno stanovanje. Stan ukupne površine sastoji se od: ? hodnika (8,86 m²) ? prostranog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 204.984 €, 75,92 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se odličan stan u novogradnji u naselju Donje Ražine, u neposrednoj blizini centra Šibenika. Donje Ražine su mirno i sve traženije naselje smješteno u neposrednoj blizini Šibenik, koje se posljednjih godina razvija kao atraktivna lokacija za stanovanje i investicije. Ono što....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 170.000 €, 84,22 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji atraktivnog stana u centru Šibenika s predivnim pogledom na more i tvrđavu svetog Mihovila. Opis: Prostran stan u samom centru Šibenika, idealno smješten blizu mora i s prekrasnim pogledom na more i tvrđavu svetog Mihovila. Ova nekretnina nudi odličan potencijal....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVO U PONUDI U mirnom dijelu Donjih Ražina, nadomak Šibenika, smješten je atraktivan stan na 2. katu moderne novogradnje, osmišljen za one koji traže kvalitetu, komfor i sklad svakodnevnog života. Lokacija pruža savršen balans između privatnosti i izvrsne povezanosti s gradskim sadržajima,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 313.530 €, 74,65 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna stambena zgrada u novogradnji u Brodarici kraj Šibenika, sa šest stanova na tri etaže, dio atraktivnog ograđenog naselja od četiri zgrade. Dostupan je stan AP2 u prizemlju koji sadrži dnevni boravak, blagovaonicu i kuhinju kao jednu cjelinu, kupaonicu, WC, hodnik, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 200.000 €, 74,63 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Novogradnja, prizemni stan s terasom U ponudi je moderan stan oznake S2, smješten u prizemlju manje stambene zgrade u Vodicama, na mirnoj lokaciji idealnoj za cjelogodišnje stanovanje, odmor ili turistički najam. Zgrada se sastoji od ukupno četiri stana, što osigurava....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 229.431 €, 74,01 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? Stan u novogradnj u blizini škole i vrtića Prodaje se dvosoban stan S1 u Brodarici kraj Šibenika, ukupne korisne površine 74,01 m², smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica (prizemlje, 1. i 2. kat ? po dvije jedinice). Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 86,07 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Prizemni stan s vrtom i 2 parkinga U ponudi je moderan stan S2 u prizemlju manje stambene zgrade u Vodicama smješten na mirnoj lokaciji idealnoj za cjelogodišnje stanovanje odmor ili turistički najam. Stambena zgrada sastoji se od ukupno 4 stana što osigurava mir....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 239.000 €, 73,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju ? Moderan stan s vrtom, 300 m od mora, Brodarica (pogled na more i otoke) Na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, samo 300 metara od mora i plaže, u tijeku je gradnja moderne zgrade s ukupno četiri stana (dva u prizemlju i dva na katu). Sa svake etaže pruža se prekrasan pogled....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 471.000 €, 72,62 m2 cca 6490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRVI RED DO MORA ? BRODARICA KOD ŠIBENIKA Stan u kojem se život i more stapaju u svakodnevicu Stan S6 na 2. katu zgrade B1 smješten je u prvom redu do mora, nudeći pravi doživljaj Jadrana ? dovoljno blizu da osjetite šum valova, a dovoljno daleko da uživate u privatnosti i miru. Samo....