• GoHome Professional
stan šibenik suteren vrt 120 m2 - GoHome
  • stan šibenik suteren vrt 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik suteren vrt 120 m2

  • Za upit "stan šibenik suteren vrt 120 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 630.000 €, 115,00 m2 cca 5480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNI STANOVI PRVI RED DO MORA NOVOGRADNJA Smješteni na mirnoj lokaciji u Šparadićima u blizini Šibenika. Udaljenost do mora i prve plaže je 5 m. Slobodni stanovi : Zgrada A A1 trosoban stan u prizemlju sa vrtom, sastoji se od jedne spavaće sobe od 13,90m2, druge spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 390.000 €, 111,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Na Brodarici se prodaje moderno uređen stan s tri spavaće sobe, ukupne površine 111 m², spreman za useljenje. Stan je novogradnja i nalazi se samo 350 metara od mora. Škola, vrtić, banke i trgovine su udaljeni samo nekoliko minuta vožnje. Stan A1 smješten je u prizemlju moderne zgrade....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 129,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su tri skladno uređena mala stana na Brodarici. Stanovi se nalaze u prizemlju kuće, a svaki je uređen kao mali apartman. Svi su opremljeni kuhinjom i kupaonicom, a imaju malu blagovaonicu i dnevni boravak/spavaću sobu, ovisno o vašim potrebama. Prizemlju pripada i prostrana....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 390.000 €, 111,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Brodarica ? Novogradnja ? Trosoban stan s vrtom i dva parkirna mjesta Stan ima 111,18 m² i nalazi se u prizemlju, s pogledom na more. Sastoji se od hodnika, WC-a, kupaonice, tri spavaće sobe te dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, s izlazom na natkrivenu terasu i vrt od 108,34m2.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 518.000 €, 109,68 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Ekskluzivni duplex s vrtom i bazenom, savršen spoj mira, dizajna i mediteranskog načina života Na sunčanoj šibenskoj obali, okružen mirisima borova i soli, smješten je ovaj vrhunski dvoetažni stan koji nudi rijetku kombinaciju privatnosti, suvremenog komfora i iskonske....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 335.000 €, 117,03 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su stanovi u novogradnji, 300 metara od mora, Brodarica. Stambeni objekt se nalazi u mirnom dijelu mjesta, idealno za život kroz cijelu godinu ili ljetovanje. Objekt se sastoji od sedam luksuzno opremljenih stambenih jedinica koji se protežu na prizemlje, prvi i drugi kat.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 123,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.broker.hr

Prodaju se stanovi u novogradnji nedaleko od grada Šibenika. Zgrada se sastoji od prizemlja I dva kata. Na svakoj etaži se nalaze dva apartmana. Svakom apartmanu pripada I jedno vanjsko parking mjesto. Apartmani su građeni od visoko kvalitetnih materijala keramike I sanitarija, klima....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 456.000 €, 114,04 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom, zelenilom okruženom dijelu, svega nekoliko minuta od mora, nalazi se ovaj elegantan i prostran luksuzan stan smješten na prvom katu moderne zgrade sa svega sedam stanova, što dodatno osigurava privatnost i ugodan osjećaj stanovanja. Stan zatvorene površine 72,29 m2 se sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 400.000 €, 127,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se višeetažan stan sa bazenom u Bilicama na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u dvojnoj kući. Svaki stan ima svoj bazen. Stan se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, stubišta, kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, natkrivene....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 127,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan šibenik vrt 120 m2 (30)
  • stan šibenik suteren 120 m2 (1)
  • stan šibenik suteren vrt (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.