• GoHome Professional
stan šibenik parking 70 m2 pala cijena - GoHome
  • stan šibenik parking 70 m2 pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik parking 70 m2 pala cijena

  • Za upit "stan šibenik parking 70 m2 pala cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.151 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • moderan
    • drvarnica
    • prizemlje
    • za adaptaciju
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 226.974 € na 217.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 68,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 226.974 €
24.05.2026 - 217.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA Prodaje se moderan stan S2 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. STAN S2 - PRVI KAT Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta i balkona. U gradnji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 250.000 € na 238.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 238.000 €, 69,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 250.000 €
25.04.2026 - 238.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u šibenskom naselju Vidici prodaje se trosoban stan površine 69 m², smješten na 1. katu stambene zgrade s liftom. Stan je južno orijentiran, zbog čega ima puno prirodnog svjetla tijekom cijelog dana, a s lođe se pruža otvoren pogled, što prostoru daje....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 225.690 € na 210.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 225.690 €
15.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan stan površine 75,23 m², smješten u prizemlju manje stambene zgrade u mirnom i ugodnom šibenskom kvartu Meterize.Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, svijetlog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, ostave, kupaonice s WC-om, hodnika, balkona....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik parking 70 m2 pala cijena'
235.000 €
217.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 250.536 € na 235.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 235.000 €, 75,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 250.536 €
24.05.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA Prodaje se moderan apartman A2 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. APARTMAN A2 - PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta i natkrivene....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 226.974 € na 217.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 68,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 226.974 €
23.05.2026 - 217.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!