• GoHome Professional
stan šibenik opremljen renoviran - GoHome
  • stan šibenik opremljen renoviran - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik opremljen renoviran

  • Za upit "stan šibenik opremljen renoviran" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.978 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 7 nekretnina za upit stan šibenik opremljen renoviran pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 295.000 €, 90,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2024.,

www.indomio.hr

Komforan, dvoetažan, trosoban stan ukupne površine 100 m2, smješten na prvom katu stambene kuće, unutarnjim stepenicama povezan s visokim potkrovljem. Sastoji se od kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravaka, predsoblja, tri spavaće sobe, kupaonice te dodatnog WC-a i velike terase. Na....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju prekrasan osunčan i komforan trosoban stan u stambenoj zgradi ukupne površine 74,60 m2 u Šibeniku, predio Krvavice. Stan se sastoji od ulaznog prostora, ostave, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka s izlazom na ostakljenu lođu i otvoreni balkon, čak 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 71,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! Prodaje se moderan 3- sobni stan u Šibeniku površine 71 m2. Stan se nalazi blizu stare gradske jezgre. Prednost je izuzetna lokacija. Šibenik je šarmantni grad na jadranskoj obali koji očarava....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik opremljen renoviran'
160.000 €
225.000 €
285.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju renoviran trosoban stan , stambene površine 82m2 u Dolcu. Ovaj stan smješten je na prvom katu povijesne zgrade u Dolcu, u prvom redu do mora, pa se iz stana pružaju slikoviti pogledi na more i grad . Stan je renoviran 2014. godine, prodaje se namješten , stoga....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 138,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je jedinstven penthouse na izvanrednoj lokaciji u Šibeniku. Luksuzna gradnja, na odličnoj lokaciji sa spektakularnim pogledom, u mirnom i tihom okruženju, a svega nekoliko minuta od srca staroga grada, glavne su osobitosti ovog stana. Stan se prostire na dvije etaže, ukupne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 337.000 €, 62,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan i potpuno adaptiran stan u Šibeniku, smješten na drugom katu uredno održavane zgrade. Stan ima 62 m2 i sastoji se od otvorenog koncepta kuhinje i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe te renovirane kupaonice. U potpunosti je adaptiran 2023. godine ? nove su električne....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 238.000 € na 226.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 238.000 €
08.05.2026 - 226.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno adaptiran i funkcionalno uređen 2,5-sobni stan površine 62 m2, smješten na prvom katu uredne i održavane zgrade u Šibeniku, kvart Križ. Riječ je o lokaciji koja savršeno spaja mir i privatnost s neposrednom blizinom svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 218.000 €, 54,73 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten stan u ulici Mandalinskih žrtava, ukupne upisane površine 54,73 m², dok stvarna korisna površina iznosi oko 55,61 m² (zbog loggie koja se u dokumentaciji obračunava po manjem koeficijentu). ?Stan je potpuno renoviran 2017. godine, a opremljen je novim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je lijep i potpuno namješten stan površine 55m2, smješten na 11. katu stambene zgrade s liftom u kvartu Baldekin - Šibenik. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice s dnevnim boravkom. Zahvaljujući visokom katu, stan ima puno dnevnog....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 200.000 € na 190.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 66,80 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 200.000 €
05.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo osunčani stan s puno prozora u staroj gradskoj jezgri Šibenika, duž divne šetnice Stari Pazar, samo nekoliko minuta hoda od Kazališta i Poljane. Stan je nedavno renoviran, nalazi se na drugom katu zgrade i ukupne je površine 66.80m2. Ima dvije spavaće sobe, kuhinju, kupaonicu....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 388.000 € na 368.600 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 368.600 €, 108,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 388.000 €
03.05.2026 - 368.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se osunčan stan površine 97 m2 na drugom katu te na lijepoj lokaciji. Novouređen stan, s novim instalacijama , te potpuno namješten. Trosoban stan koji je savršeno raspoređen te lijepo odvaja dnevni od spavaćeg dijela. Na samom ulazu se nalazi hodnik i wc, te se u lijevom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, Baldekin Funkcionalan stan na odličnoj lokaciji s dva balkona Na jednoj od najtraženijih lokacija u Šibeniku, u naselju Baldekin, smješten je ovaj funkcionalan i ugodan stan ukupne površine 59,2 m, idealan za svakodnevni život ili kao investicija za najam. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 433.000 €, 197,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U prekrasnom ambijentu stare gradskog jezgra, duž čarobne šetnice Starog pazara, samo nekoliko koraka od Kazališta i Poljane, dostupna su dva sunčana stana u istoj zgradi: Stan na drugom katu, površine 66,80m2, s tri sobe, kuhinjom, kupaonicom i WC-om, nedavno renoviran i potpuno....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 275.000 € na 265.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 265.000 €, 81,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 81m2 na Meterizama u Šibeniku. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, ostave, velike lođe, dva hodnika koji odvajaju spavaći dio od dnevnog dijela. Stanu pripada drvarnica u prizemlju zgrade i zajednička sušionica rublja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me