• GoHome Professional
stan šibenik opremljen novogradnja 90 m2 - GoHome
  • stan šibenik opremljen novogradnja 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik opremljen novogradnja 90 m2

  • Za upit "stan šibenik opremljen novogradnja 90 m2" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.771 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 348.000 €, 91,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju atraktivan dvosoban stan na prvom katu novogradnje u kojoj se nalazi ukupno 7 stambenih jedinica. Lokacija: Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade i orijentiran je na jugoistočnu stranu, pružajući prirodno svjetlo i ugodnu atmosferu. Zgrada se nalazi u....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 275.000 €, 87,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Žaborić ? Nov, odmah useljiv apartman s vrtom, na svega 150 m od plaže! Na iznimno atraktivnoj lokaciji u Žaboriću, samo 150 metara od uređene plaže i centra mjesta, smješten je moderan dvosoban apartman u prizemlju kvalitetne novogradnje. Ukupna korisna površina apartmana iznosi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 87,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju dvosoban penthouse u novogradnji stambene površine 76,84m2, odnosno neto korisne površine 87,24m2 na Brodarici s pogledom na more. Ovaj stan dio je manje zgrade u novogradnji koja broji ukupno 4 stana. Smješten na drugom katu zgrade, stan je funkcionalno raspoređen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik opremljen novogradnja 90 m2'
372.000 €
280.000 €
334.920 €
 
+8%

Promjena cijene sa 433.500 € na 467.500 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 467.500 €, 85,00 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 433.500 €
11.04.2026 - 467.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na odličnoj lokaciji u Brodarici, samo 40 metara od plaže, prodaje se moderan dvoetažni stan koji pruža savršenu ravnotežu između funkcionalnosti i komfora. Novogradnja sa svojih 85 m², rasporedom na dvije etaže i dvostrukim ulazom ? s prednje i stražnje strane ? nudi praktičnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 315.875 €, 90,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Brodarica novogradnja, na mirnoj lokaciji smješten je apartman oznake PP1 ukupne korisne površine 90,25m². Apartman je neto površine 79,59m², u niskom prizemlju manje stambene zgrade. Sastoji se od hodnika, kupaonice, wc-a, praonice, prostranog dnevnog prostora koji objedinjuje kuhinju,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 320.000 €, 90,34 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na pristupačnoj lokaciji u Brodarici, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora, u ponudi je moderan stan u novogradnji koji predstavlja izvrsnu priliku za život ili investiciju. Riječ je o projektu koji je trenutno u fazi izgradnje, s planiranim završetkom krajem 2026. godine.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Stan 91m2 u novogradnji :::. Na mirnoj lokaciji u Šibeniku nalazi se novoizgrađena stambena zgrada s tri stambene jedinice. Objekt je u završnoj fazi uređenja a useljenje moguće do jeseni 2025. Komforan dvosobni stan površine 91m2 u visokom prizemlju sadrži: hodnik, kuhinju s....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 348.000 €, 91,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja, samo 350 m od mora, dvosoban apartman sa ukupno 91,70m2 korisne površine, a nalazi se na 1. katu stambene zgrade koja ima ukupno 7 stambenih jedinica. Apartman je orijentiran na jugozapadnu stranu i sastoji se od kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka u cjelini, terasa....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 395.000 €, 91,70 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivan stan na izvrsnoj lokaciji u Podsolarskom, u blizini svih važnih sadržaja za život, te nedaleko od mora. Stan se nalazi u kvalitetno izgrađenoj zgradi, opremljenoj prema zadnjim standardima kvalitete, a zgrada se nalazi u lijepo uređenom kompleksu koji je odlično....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 278.580 €, 88,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja, trosoban apartman sa ukupno 88,36 m2 korisne površine, na 1. katu stambene zgrade koja ima ukupno 8 stambenih jedinica. Apartman je orijentiran na jugozapadnu stranu, sastoji se od hodnika, spremišta, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka u cjelini sa izlazom na natkrivenu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 290.000 €, 87,56 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 392.952 €, 93,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan u prizemlju, prvi red do mora, Brodarica Novogradnja, stan u prizemlju, 93,56m2 ukupne korisne površine, u zgradi ukupno 5 stambenih jedinica. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, WC-a, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom open space koncepta. Stanu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 375.000 €, 93,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja, 1. red od mora, dvosoban apartman sa ukupno 93,56m2 korisne površine, a nalazi se u prizemlju stambene zgrade koja ima ukupno tri etaže sa ukupno 5 stambenih jedinica, a orijentiran je na sjeverozapadnu stranu. Apartman se sastoji od kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 295.000 €, 86,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Dalmacija,Šibenik ,Grebaštica apartmani prodaja 40 m od plaže!!!Prodaja stana u Grebaštici ? Novi projekt samo 40 metara od plaže!!Ako ste u potrazi za idealnim stanom na atraktivnoj lokaciji, ovaj stan u Grebaštici, samo nekoliko koraka od mora, centra i prekrasne plaže, prava je....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 84,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Angelus nekretnine Vam nude APARTMANE NA PRODAJU - NOVOGRADNJA*** na atraktivnoj lokaciji, na udaljenosti 300 m od mora. LOKACIJA: Prodaje se moderno opremljen apartman u novogradnji na jedinstvenoj lokaciji primorskog mjesta Žaborić, udaljenog svega 10 km od grada Šibenika. Mjesto....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.terradalmatica.hr

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 290.000 € na 330.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 330.000 €, 97,04 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 310.000 €
16.01.2026 - 290.000 €
01.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan i prostran trosoban stan u Brodarici kraj Šibenika, udaljen svega 50 metara od mora. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje (2020.) i idealan je za obiteljski život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Stan ukupne površine 85,81 m² sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 81,13 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!