• GoHome Professional
stan šibenik opremljen moderan pala cijena - GoHome
  • stan šibenik opremljen moderan pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik opremljen moderan pala cijena

  • Za upit "stan šibenik opremljen moderan pala cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.745 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 470.000 € na 440.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 166,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 470.000 €
03.05.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Moderno opremljen dvoetažni stan na 1. i 2. katu novoizgrađenog stambenog objekta u Crnici. Nalazi se u stambenom objektu koji broji ukupno 4 stambene jedinice, smješten na atraktivnoj lokaciji 1.4 km od centra Šibenika. S4 (166.34 m2) - 470.000,00 Stan S4 proteže se na dvije etaže....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 275.000 € na 270.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 66,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.12.2025 - 275.000 €
30.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Zamislite jutro uz more ? svjetlo koje ulazi kroz velike staklene stijene, tišinu mirnog kvarta i prvi pogled prema plavetnilu Jadrana dok izlazite na vlastitu terasu.Na prodaju je moderan apartman u novogradnji, smješten na prvom katu manje stambene zgrade sa samo 6 stanova, na lokaciji....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 214.064 € na 190.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 190.000 €, 62,96 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 214.064 €
21.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan u modernoj stambenoj zgradi u novogradnji na odličnoj lokaciji u Brodarici. Lokacija se nalazi nekoliko minuta od popularne plaže Rezalište te je uz plažu većina potrebnih sadržaja dostupna pješice. Zgrada ima ukupno 5 stanova, od kojih su 3 jednosobna i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik opremljen moderan pala cijena'
225.000 €
225.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 € na 225.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 42,00 m2 cca 5360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 240.000 €
06.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno renoviran i moderno namješten stan na 9. katu stambene zgrade s liftom, smješten u Šibeniku, u naselju Baldekin. Stan je jugozapadno orijentiran te zahvaljujući visokoj poziciji nudi izvanredan, otvoren pogled i obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Prostor....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 € na 225.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 42,00 m2 cca 5360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 240.000 €
06.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr