• GoHome Professional
stan šibenik opremljen moderan 90 m2 - GoHome
  • stan šibenik opremljen moderan 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik opremljen moderan 90 m2

  • Za upit "stan šibenik opremljen moderan 90 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 4.022 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 275.000 €, 88,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u prizemlju objekta u izgradnji, s očekivanim završetkom radova krajem 2024. godine. Ovaj stan ukupne površine 87,84 m² nalazi se 150 metara od plaže te je opremljen podnim grijanjem. Stan je idealan za one koji traže moderan i funkcionalan prostor blizu plaže, s mogućnošću....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 275.000 €, 87,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Žaborić ? Nov, odmah useljiv apartman s vrtom, na svega 150 m od plaže! Na iznimno atraktivnoj lokaciji u Žaboriću, samo 150 metara od uređene plaže i centra mjesta, smješten je moderan dvosoban apartman u prizemlju kvalitetne novogradnje. Ukupna korisna površina apartmana iznosi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 372.000 €, 93,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran i moderno opremljen stan u Biogradu na Moru, novogradnja iz 2025. godine, smješten na prvom katu manje zgrade s ukupno šest stambenih jedinica. Ukupna površina stana iznosi 93 m² i uključuje sve što je potrebno za udoban i funkcionalan život. Sastoji se od kuhinje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik opremljen moderan 90 m2'
467.500 €
445.000 €
290.000 €
 
+14%

Promjena cijene sa 290.000 € na 330.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 97,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 290.000 €
02.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan i prostran trosoban stan u Brodarici kraj Šibenika, udaljen svega 50 metara od mora. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje (2020.) i idealan je za obiteljski život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Stan ukupne površine 85,81 m² sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 320.000 €, 90,34 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na pristupačnoj lokaciji u Brodarici, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora, u ponudi je moderan stan u novogradnji koji predstavlja izvrsnu priliku za život ili investiciju. Riječ je o projektu koji je trenutno u fazi izgradnje, s planiranim završetkom krajem 2026. godine.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 348.000 €, 91,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju atraktivan dvosoban stan na prvom katu novogradnje u kojoj se nalazi ukupno 7 stambenih jedinica. Lokacija: Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade i orijentiran je na jugoistočnu stranu, pružajući prirodno svjetlo i ugodnu atmosferu. Zgrada se nalazi u....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 559.900 €, 88,00 m2 cca 6360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan i kvalitetno opremljen stan površine 88 m² u atraktivnom dijelu Sukošan. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu kombinaciju funkcionalnosti, suvremenog standarda i ugodne mediteranske lokacije. Raspored prostora Stan se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 299.000 €, 87,89 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan s vrtom ? Brodarica, mirna lokacija! Prodaje se predivan stan površine 87.89 m² u manjoj stambenoj zgradi, smješten u mirnom dijelu Brodarice. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje povezane s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, ostave, kupaonice i natkrivene....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 84,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Angelus nekretnine Vam nude APARTMANE NA PRODAJU - NOVOGRADNJA*** na atraktivnoj lokaciji, na udaljenosti 300 m od mora. LOKACIJA: Prodaje se moderno opremljen apartman u novogradnji na jedinstvenoj lokaciji primorskog mjesta Žaborić, udaljenog svega 10 km od grada Šibenika. Mjesto....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.terradalmatica.hr

Na odličnoj lokaciji u Brodarici, samo 40 metara od plaže, prodaje se moderan dvoetažni stan koji pruža savršenu ravnotežu između funkcionalnosti i komfora. Novogradnja sa svojih 85 m², rasporedom na dvije etaže i dvostrukim ulazom ? s prednje i stražnje strane ? nudi praktičnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 300.000 €, 98,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan dvoetažni stan ukupne stambene površine 98,56 m², smješten u prizemlju i na prvom katu novoizgrađene stambene zgrade s ukupno osam stanova, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Vodicama. Prizemlje stana (50 m²) sastoji se od ulaznog hodnika, spremišta, kupaonice....