• GoHome Professional
stan šibenik opremljen moderan 60 m2 - GoHome
  • stan šibenik opremljen moderan 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik opremljen moderan 60 m2

  • Za upit "stan šibenik opremljen moderan 60 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.602 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+4%

Promjena cijene sa 188.387 € na 195.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 188.387 €
26.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Brodarica, dvosoban apartman površine 60,77 m² s terasom i garažnim parkirnim mjestom. Smješten je u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? vrtića, škole ? dok je plaža udaljena svega 550 metara. Apartman ima ukupnu stambenu površinu od 45,51 m² i sastoji se od....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 61,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine Vam nude APARTMANE NA PRODAJU - NOVOGRADNJA*** na atraktivnoj lokaciji, na udaljenosti 300 m od mora. LOKACIJA: Prodaje se moderno opremljen apartman u novogradnji na jedinstvenoj lokaciji primorskog mjesta Žaborić, udaljenog svega 10 km od grada Šibenika. Mjesto....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik opremljen moderan 60 m2'
210.000 €
222.500 €
217.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 205.000 €, 62,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je moderan dvosoban stan (zgrada A, stan A2) smješten u prizemlju manje stambene zgrade unutar novog, pažljivo osmišljenog projekta. Stan ukupne stambene površine 62,12 m2 odlikuje se funkcionalnim rasporedom i ugodnim ambijentom. Ulazni hodnik vodi prema elegantno uređenoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 337.000 €, 62,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan i potpuno adaptiran stan u Šibeniku, smješten na drugom katu uredno održavane zgrade. Stan ima 62 m2 i sastoji se od otvorenog koncepta kuhinje i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe te renovirane kupaonice. U potpunosti je adaptiran 2023. godine ? nove su električne....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 188.387 € na 195.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 188.573 €
16.01.2026 - 188.387 €
19.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosoban apartman smješten na izvrsnoj lokaciji u Brodarici, idealan kako za stanovanje tako i za turistički najam. Nalazi se u mirnoj ulici u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? vrtića, škole, dok je plaža udaljena svega 400 metara, što ovu nekretninu čini izuzetno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 60,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan jednosoban stan (zgrada D, stan S2) smješten na prvom katu manje stambene zgrade unutar novog, pažljivo osmišljenog projekta. Stan ukupne stambene površine 60 m2 odlikuje se funkcionalnim rasporedom i ugodnim ambijentom. Ulazni hodnik vodi prema elegantno uređenoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 190.000 €, 61,33 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE | STAN S2, ZGRADA D | MODERAN DVOSOBAN STAN S NATKRIVENOM TERASOM I PARKINGOM ? NOVOGRADNJA U mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika, u naselju Donje Ražine, smjestio se novi moderan stambeni projekt osmišljen s naglaskom na kvalitetu života, funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 62,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderno opremljen apartman u novogradnji, smješten u mirnoj ulici u Grebaštici, svega 300 metara udaljeni od mora i plaže, te u blizini centra mjesta. Lokacija je iznimno pogodna za sve koji traže kombinaciju mira, privatnosti i blizine svih sadržaja ? bilo da se radi....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 214.064 € na 190.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 190.000 €, 62,96 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 214.064 €
21.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan u modernoj stambenoj zgradi u novogradnji na odličnoj lokaciji u Brodarici. Lokacija se nalazi nekoliko minuta od popularne plaže Rezalište te je uz plažu većina potrebnih sadržaja dostupna pješice. Zgrada ima ukupno 5 stanova, od kojih su 3 jednosobna i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Udaljenost od plaže: samo 60 metara2. kat novogradnje2 spavaće sobe | Prostrana lođa s pogledom na more Na iznimno atraktivnoj lokaciji u Grebaštici, svega 60 metara od mora, nalazi se ovaj moderan i potpuno opremljen stan ukupne neto površine 55 m². Smješten na drugom katu novogradnje,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com