stan šibenik opremljen luksuzan - GoHome
  • stan šibenik opremljen luksuzan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik opremljen luksuzan

  • Za upit "stan šibenik opremljen luksuzan" pronađeno 40 nekretnina - prosječna cijena 3.919 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 507.500 €, 142,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađeni luksuzni stanovi tipa condo u blizini lijepe mirne uvale nedaleko od Šibenika. Jedna zgrada ima dva odvojena dvoetažna stana sa vrtom, bazenom sa terasom, svaki stan je površine 210 m2. Druga zgrada ima tri odvojena dvoetažna apartmana s privatnom terasom i zajedničkim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 708.200 €, 177,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzan penthouse stan u novogradnji, smješten na drugom katu zgrade s ukupno šest stambenih jedinica, u mirnom i poželjnom dijelu Biograda na Moru. Stan će biti završen 2025. godine. Ukupna površina nekretnine iznosi impresivnih 177 m², od čega je 107 m² stambenog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 1.090.000 €, 250,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je iznimno luksuzan apartman smješten na zadnjem katu stambene zgrade u Sukošanu, ukupne površine 249 m², koji se ističe vrhunskom prostornom organizacijom, visokim standardom opreme i spektakularnim panoramskim pogledom na Jadransko more. Ova nekretnina predstavlja savršenu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik opremljen luksuzan'
495.000 €
569.000 €
481.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 349.000 €, 73,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na iznimnoj lokaciji u Šibeniku-Bilicama, između zračnih luka Split i Zadar, prodaju se četiri luksuzna apartmana u modernoj stambenoj zgradi. Pojedinačne komponente u skladu su s najmodernijim tehnikama gradnje. Cijeli objekt bit će opremljen podnim grijanjem putem toplinske pumpe....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 345.425 €, 100,32 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? NOVOGRADNJA! Luksuzan stan s pogledom na more Prodaje se luksuzan dvosoban stan S2 u prizemlju moderne stambene zgrade s ukupno 10 stanova, smještene na uzvišenoj i mirnoj lokaciji u Vodicama kraj Šibenika. Stan ima ukupnu korisnu površinu od 100,32 m² i južne je....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 187.200 €, 58,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je luksuzan jednosoban stan veličine 58.5 m2 na prvom katu zgrade u Grebaštici. Smješten je na prvom katu zgrade koja je u izgradnji, te se sastoji od spavaće sobe, veličine 11.65 m2, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom što čini 21.97 m2, hodnikom, kupaonicom i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 81,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju nudimo moderan stan u Vodicama, jednom od najatraktivnijih turističkih odredišta na hrvatskoj obali. Nalazi se na prizemlju u stambenoj zgradi drugi red do mora, na samo 50 m od mora. Prostire se na 81 m², a stambena površina iznosi 59 m² te pruža savršenu kombinaciju komfora,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 128,30 m2 cca 5850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se luksuzan stan na top lokaciji udaljen 50 metara od mora i 5 min hoda do starog grada. Zgrada ima lift a stan je smješten na drugoj etaži (ukupno tri kata)i te se sastoji od tri sobe, velike kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, kupaonice i WC-a. Iz kuhinje i dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 166,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderno opremljen dvoetažni stan na 1. i 2. katu novoizgrađenog stambenog objekta u Crnici. Nalazi se u stambenom objektu koji broji ukupno 4 stambene jedinice, smješten na atraktivnoj lokaciji 1.4 km od centra Šibenika. S4 (166.34 m2) - 470.000,00 € Stan S4 proteže se na dvije etaže....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 334.920 €, 98,23 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Stan u luksuznoj zgradi s pogledom na more Prodaje se luksuzan dvosoban stan S4 u prizemlju moderne stambene zgrade s ukupno 10 stanova, smještene na atraktivnoj i uzvišenoj lokaciji u Vodicama kraj Šibenika. Stan ima ukupnu korisnu površinu od 98,23 m² te je projektiran....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 751.452 €, 192,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzan dvoetažni stan SJ7 smješten na drugom katu moderne zgrade u Srimi, nedaleko od Vodica, ukupne korisne površine 104,76 m². Stan se nalazi samo 50 m od mora s pogledom na more, a radi se o novogradnji koja će biti završena 2025. godine. Stan se sastoji od tri....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 224,73 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? LUX DUPLEX s bazenom, krovnom terasom i top pogledom Prodaje se stambena jedinica S2 u luksuznom DUPLEXU u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more i kvaliteta....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 635.000 €, 204,04 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? LUX TRIPLEX - krovna terasa, bazen i pogled na more Prodaje se stambena jedinica S3 u luksuznom triplexu u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more, privatnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 540.000 €, 168,08 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Luksuzni triplex s bazenom i pogledom na more Prodaje se stambena jedinica S1 u luksuznom triplexu u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more, privatnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 291.642 €, 87,70 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? NOVOGRADNJA! Luksuzan stan u prizemlju Prodaje se dvosoban stan S1 smješten u prizemlju moderne stambene zgrade s ukupno 10 stambenih jedinica, na atraktivnoj lokaciji u Vodicama kraj Šibenika. Stan ima ukupnu korisnu površinu od 87,7 m² te je osmišljen s naglaskom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 580.000 €, 150,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine, agencija za nekretnine nudi vam na prodaju stan: LOKACIJA Stan se nalazi na I katu zgrade u centru Šibenika, na samoj Šibenskoj rivi s predivnim pogledom na Šibenski kanal. U neposrednoj blizini je podzemna garaža na Poljani, mnogo restorana, kafića, raznih trgovina,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 507.738 €, 135,79 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Luksuzan stan s prekrasnim pogledom na more Prodaje se iznimno luksuzan trosoban stan S5 na 1. katu moderne stambene zgrade vrhunske kvalitete u Vodicama kraj Šibenika. Stan ima ukupnu korisnu površinu od 135,79 m² te se ističe prostranošću, funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 635.000 €, 193,67 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Triplex s krovnom terasom, bazenom i top pogledom Prodaje se stambena jedinica S2 u luksuznom triplexu u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more, privatnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 217,90 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? DUPLEX s bazenom, krovnom terasom i pogledom na more Prodaje se stambena jedinica S1 u luksuznom DUPLEXU u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more i kvaliteta....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 138,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan stan na top lokaciji udaljen 50 metara od mora i 5 min hoda do starog grada. Zgrada ima lift a stan je smješten na posljednjoj etaži (treći kat)i te se sastoji od tri sobe, velike kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, galerije i dvije kupaonice. Master spavaća....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 336.800 €, 100,65 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Stan u prizemlju luksuzne zgrade, pogled na more Prodaje se luksuzan dvosoban stan S3 u prizemlju moderne stambene zgrade s ukupno 10 stanova, smještene na atraktivnoj i uzvišenoj lokaciji u Vodicama kraj Šibenika. Stan ima ukupnu korisnu površinu od 100,65 m² te....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 197.344 €, 61,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzan jednosoban stan veličine 61.67 m2 na prvom katu zgrade u Grebaštici. Smješten je na prvom katu zgrade koja je u izgradnji, te se sastoji od spavaće sobe, veličine 12.21 m2, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom što čini 22.80 m2, hodnikom, kupaonicom i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 680.000 €, 170,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan dvoetažni stan S8 na atraktivnoj lokaciji u Srimi kraj Vodica, s predivnim pogledom na more i izvanrednom krovnom terasom. Stan se nalazi na drugom katu novogradnje ukupne korisne površine 170 m² i sastoji se od tri spavaće sobe, tri kupaonice, dodatnog WC-a,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 664.180 €, 138,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivan penthouse smješten na drugom katu stambene zgrade u Vodicama, s prostranom krovnom terasom i otvorenim panoramskim pogledom. Nekretnina se ističe kvalitetnim rasporedom, velikim vanjskim površinama i suvremenom opremom, čineći je idealnom za cjelogodišnje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 128,00 m2 cca 5860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrani stan u Šibeniku, smješten na trećoj etaži zgrade s ukupno četiri kata, udaljen samo 70 metara od plaže Banj. Stan je novogradnja ukupne površine 128 m² s pogledom na more i povijesni dio grada. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, prostrane kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 62,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

TOP PRILIKA ? novi luksuzni apartman u Grebaštici ? samo 200 m od mora Mirna lokacija ? Pogled na more ? Novogradnja ? Parkirno mjesto ? Useljenje 2025. Na prodaju je suvremeno opremljen apartman u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnoj ulici, svega 200 metara od mora i plaže,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzan jednosoban stan veličine 58.75 m2 na 2 katu zgrade u Grebaštici. Smješten je na 2 katu zgrade koja je u izgradnji, te se sastoji od spavaće sobe, veličine 12.21 m2, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom što čini 22.80 m2, hodnikom, kupaonicom i ostavom.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 475.000 €, 157,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni penthouse u Šibeniku s krovnom terasom i jacuzzijem Na mirnoj, a opet centralnoj lokaciji u Šibeniku, smjestio se moderan penthouse koji spaja luksuz, udobnost i mediteranski šarm. Nalazi se na drugom, ujedno i posljednjem katu nove zgrade s liftom, čime je osigurana privatnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 445.000 €, 113,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici kod Šibenika prodaje se luksuzni stan s 4 spavaće sobe i pogledom na more. Predstavljamo ekskluzivni stan u novogradnji smješten na samo 140 metara od Jadranskog mora. Ovaj prostrani stan ukupne površine 113 m² prostire se preko cijele druge etaže dvojnog objekta, pružajući....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 70,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Top prilika ? novi luksuzni apartman u Grebaštici, samo 200 m od mora Vrhunska lokacija ? pogled na more ? novogradnja ? parkirno mjesto ? useljivo 2025. Na prodaju je moderno opremljen apartman u novogradnji, smješten u mirnoj ulici, svega 200 metara od mora i plaže, te nadomak centra....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 138,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se jedinstvena nekretnina u Šibeniku, smještena na atraktivnoj lokaciji, samo 70 metara od poznate plaže Banj. Ovaj prostrani stan ukupne površine 139 m² nalazi se na posljednjoj etaži moderne zgrade s liftom, koja ima ukupno 4 etaže. Stan pruža savršen spoj luksuza, komfora....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 372.000 €, 93,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran i moderno opremljen stan u Biogradu na Moru, novogradnja iz 2025. godine, smješten na prvom katu manje zgrade s ukupno šest stambenih jedinica. Ukupna površina stana iznosi 93 m² i uključuje sve što je potrebno za udoban i funkcionalan život. Sastoji se od kuhinje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 465.000 €, 142,42 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE LUKSUZNAN I KOMFORAN NOVOUREĐENI STAN U PRIZEMLJU MANJEG STAMBENOG OBJEKTA SA PET STANOVA UDALJEN CCA 300 METARA OD GLAVNE PLAŽE. STAN IMA SVOJE DVORIŠTE CCA 75M, DVA PARKIRNA MJESTA S MOGUĆNOSĆU SMJEŠTAJA I TREĆEG VOZILA NA PARCELI. PROTEŽE SE NA 270 M² KORISNE POVRŠINE....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 395.000 €, 115,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzni dvoetažni stan smješten u prizemlju i na prvom katu novoizgrađene stambene zgrade na mirnoj lokaciji u Vodicama. Stan je novogradnja iz 2025. godine. Ukupna stambena površina iznosi impresivnih 151 m², a stan nudi savršenu kombinaciju prostranosti, funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Mandalina, 539.000 €, 107,89 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Ekskluzivan stan (Stan 1) u prizemlju s velikim privatnim vrtom, Mandalina - Šibenik Na prestižnoj lokaciji u šibenskoj Mandalini, smjestio se ovaj predivan dvosobni stan u prizemlju moderne urbane vile. S direktnim izlazom na prostrani privatni vrt....