stan šibenik opremljen što veće - GoHome
  • stan šibenik opremljen što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik opremljen što veće

  • Za upit "stan šibenik opremljen što veće" pronađeno 275 nekretnina - prosječna cijena 3.631 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • park
    • atraktivno
    • 2.kat
    • dvorište
    • vrt
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 187.000 €, 50,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan jednosoban stan (zgrada D, stan A1) smješten u prizemlju manje stambene zgrade unutar novog, pažljivo osmišljenog projekta. Stan ukupne stambene površine 50 m2 odlikuje se funkcionalnim rasporedom i ugodnim ambijentom. Ulazni hodnik vodi prema elegantno uređenoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 160.000 €, 50,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Brodarica, jednosoban stan s terasom, spremištem i parkirnim mjestom. Smješten je u mirnom dijelu Brodarice, idealan za odmor, cjelogodišnje stanovanje ili kao investicija za turistički najam. Stan se nalazi u blizini svih važnih sadržaja ? vrtića, škole i plaže, što ga čini vrlo....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 178.500 €, 50,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja, na atraktivnoj lokaciji sa pogledom na more, jednosoban stan u prizemlju stambene zgrade sa ukupno 50,98 m2 korisne površine. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom sa izlazom na terasu 14,35 m2 orijentiranu na jugo-istočnu stranu, jedne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 178.500 €, 50,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Žaborić, 450m od plaže, novoizgrađeni apartman s pogledom na more. Apartman ima 50,98m2 korisne površine, smješten u sklopu manje višestambene zgrade. Orijentiran na jugo-istočnu stranu, s pogledom na more. Sastoji se od predsoblja, kupaonice, spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 160.000 €, 50,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.indomio.hr

Tražite moderan, funkcionalan i ugodan dom u jednom od najljepših dalmatinskih gradova? Ovaj renovirani stan u Šibeniku pruža sve što vam je potrebno za kvalitetan život ili odličnu investiciju! Lokacija: Miran kvart u blizini centra Površina: 50,20 m² Raspored: 2 spavaće sobe + dnevni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 175.000 €, 49,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u novogradnji u Žaboriću, idealan za ugodan život ili kao investicija za odmor. Stan se nalazi na drugom katu zgrade te ima ukupnu površinu od 49,05 m2. Stan se sastoji od: -ulaznog hodnika -jedne prostrane spavaće sobe -moderne kupaonice -dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 174.000 €, 49,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Žaborić, 450m od plaže, novoizgrađeni apartman s pogledom na more. Apartman ima 49,50m2 korisne površine, smješten u prizemlju u sklopu manje višestambene zgrade. Orijentiran na jugo-istočnu stranu, s pogledom na more. Sastoji se od predsoblja, kupaonice, spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 172.000 €, 49,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u novogradnji u Žaboriću, idealan za ugodan život ili kao investicija za odmor. Stan se nalazi na prvom katu zgrade te ima ukupnu površinu od 49,08 m2. Stan se sastoji od: -ulaznog hodnika -jedne prostrane spavaće sobe -moderne kupaonice -dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 166.000 €, 49,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan jednosoban stan (zgrada A, stan A1) smješten u prizemlju manje stambene zgrade unutar novog, pažljivo osmišljenog projekta. Stan ukupne stambene površine 49,29 m2 odlikuje se funkcionalnim rasporedom i ugodnim ambijentom. Ulazni hodnik vodi prema elegantno uređenoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 156.000 €, 49,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan jednosoban stan (zgrada A, stan S3) smješten na drugom katu manje stambene zgrade unutar novog, pažljivo osmišljenog projekta. Stan ukupne stambene površine 48,50 m2 odlikuje se funkcionalnim rasporedom i ugodnim ambijentom. Ulazni hodnik vodi prema elegantno uređenoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 156.000 €, 48,50 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE | STAN S3, ZGRADA A | MODERAN JEDNOSOBAN STAN S NATKRIVENOM TERASOM I PARKINGOM ? NOVOGRADNJA U mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika, u naselju Donje Ražine, smjestio se novi moderan stambeni projekt osmišljen s naglaskom na kvalitetu života, funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 166.500 €, 48,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u novogradnji u Žaboriću, idealan za ugodan život ili kao investicija za odmor. Stan se nalazi na prvom katu zgrade te ima ukupnu površinu od 47,51 m2. Stan se sastoji od: -ulaznog hodnika -jedne prostrane spavaće sobe -moderne kupaonice -dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 170.000 €, 48,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u novogradnji u Žaboriću, idealan za ugodan život ili kao investicija za odmor. Stan se nalazi na drugom katu zgrade te ima ukupnu površinu od 47,34 m2. Stan se sastoji od: -ulaznog hodnika -jedne prostrane spavaće sobe -moderne kupaonice -dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.000 €, 46,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.broker.hr

Na odličnoj lokaciji u samom srcu Šibenika, svega nekoliko minuta hoda od znamenite katedrale sv. Jakova (UNESCO), tvrđave sv. Ivana te šetnice uz more i gradske plaže, prodaje se jednosoban stan smješten u visokom prizemlju manjeg stambenog objekta. Ova atraktivna pozicija omogućuje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 179.000 €, 44,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Žaborić ? 200 m od šljunčane plaže Novogradnja ? odmah useljiv jednosobni apartman s malim vrtom. Na iznimno atraktivnoj lokaciji u Žaboriću, samo 200 metara od uređene plaže i 300 metara od centra mjesta, smješten je moderan jednosobni apartman u prizemlju kvalitetne novogradnje.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 € na 225.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 42,62 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 240.000 €
11.04.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se potpuno renoviran i moderno namješten stan na 9. katu stambene zgrade s liftom, smješten u Šibeniku, u naselju Baldekin. Stan je jugozapadno orijentiran te zahvaljujući visokoj poziciji nudi izvanredan, otvoren pogled i obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Prostor....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 200.000 €, 42,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan stan u novogradnji, smješten u mirnom i vrlo traženom dijelu Brodarice, svega nekoliko minuta udaljen od Šibenika. Stan ima 42 m² stambene površine, te pripadajuće privatno dvorište od 60 m², savršeno za terasu, vrt ili ugodan boravak na otvorenom. Uz stan dolaze....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Plišac, 159.000 €, 42,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Poslovni prostor na top lokaciji u centru Šibenika, površine 42.5 m2, prizemlje, uz glavnu ulicu, zaseban ulaz, pristup automobilom. Prostor je udaljen 150 m od glavne tržnice (pijace), pošte, javnog bilježnika, općinskog suda, shopping centra City Life i trajektne luke. Potpuno uređen,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 182.000 € na 178.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 178.000 €, 41,63 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 182.000 €
08.05.2026 - 178.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno adaptiran i funkcionalno uređen 1,5-sobni stan površine 41,63 m2, smješten u visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u samom srcu Šibenik, svega nekoliko koraka od Poljane. Riječ je o lokaciji koja savršeno spaja mir i privatnost s neposrednom blizinom svih....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 179.000 €, 41,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja, atraktivna lokacija, samo 200 m od pješčane plaže, jednosoban apartman sa ukupno 41,65m2 korisne površine. Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade, a sastoji se od kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom u cjelini sa izlazom na natkrivenu terasu 6,68m2 orijentiranu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 155.000 €, 41,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Žaborić, 450m od plaže, novoizgrađeni apartman s pogledom na more. Apartman ima 41,91m2 korisne površine, smješten na 2.katu u sklopu manje višestambene zgrade. Orijentiran na jugo-istočnu stranu, s pogledom na more. Sastoji se od predsoblja, kupaonice, spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 140.000 €, 33,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje novi stan oznake S3, smješten na drugom katu zgrade, ukupne površine 33 m². Stan je osmišljen kao kompaktan, ali funkcionalan prostor, idealan za samca, par ili kao praktična nekretnina za boravak na moru i dugoročno ulaganje. RASPOREDStan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 123.000 €, 31,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje funkcionalan stan ukupne površine 31 m², smješten svega 130 metara od mora, idealan za povremeni boravak, cjelogodišnje korištenje ili kao manju investiciju. Blizina plaže i kompaktan, dobro organiziran prostor čine ovu nekretninu praktičnim izborom na traženoj....