- stan šibenik opremljen

  • Za upit "stan šibenik opremljen" pronađeno 276 nekretnina - prosječna cijena 3.631 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+25%

Promjena cijene sa 455.000 € na 569.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 569.000 €, 165,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 455.000 €
12.04.2026 - 569.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Žaborić, novogradnja, prodaja dvosoban apartman 118 m2 + terasa 47 m2, parking Žaborić, prekrasan penthouse sa panoramskim pogledom na more i obližnje otoke! Stan se sastoji od kuhinje i dnevnog dijela (69,30 m2) na koje se nadovezuje prostrana terasa od 47,40 m2 sa prekrasnim panoramskim....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 380.000 € na 300.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 300.000 €, 101,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 380.000 €
08.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje novi stan oznake S1, smješten u prizemlju zgrade, ukupne površine 101 m². Ova nekretnina nudi rijetku kombinaciju komfora stana i privatnosti kuće, zahvaljujući prostranom vrtu i terasi, te je idealna za obiteljski život ili miran boravak uz more. RASPOREDStan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 73,00 m2 cca 6160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Šibenik uhodani ugostiteljski objekt u strogom centru grada Na prodaju je uhodani ugostiteljski objekt smješten u samom centru Šibenika, na izuzetno frekventnoj lokaciji uz prometnicu. Poslovni prostor ukupne površine cca 73 m trenutno je u funkciji restorana i sastoji se od: prostora....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 433.000 €, 197,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U prekrasnom ambijentu stare gradskog jezgra, duž čarobne šetnice Starog pazara, samo nekoliko koraka od Kazališta i Poljane, dostupna su dva sunčana stana u istoj zgradi: Stan na drugom katu, površine 66,80m2, s tri sobe, kuhinjom, kupaonicom i WC-om, nedavno renoviran i potpuno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 257.600 €, 73,60 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Stan/poslovni prostor u novogradnji u Šibeniku :::. U Šibeniku, predio Njivice, u izgradnji je stambena zgrada sa 6 stanova i tri etaže. Predmetni stan je u prizemlju zgrade i raspolaže sa 74m2 korisne površine. Sastoji se od hodnika, kupaonice, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan na Meterizama Stan 2s, 75m2, Meterize Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri kata. Ukupne površine 75,23 m² sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaonice, ostave, hodnika, kuhinje te blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 210.000 €, 67,96 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Šubićevac, dvosobni stan 67,96 m2 :::. Prodaje se uređen i useljiv stan površine 67,96 m2 na Šubićevcu. Stan se nalazi na 12. katu zgrade s liftom. Raspored čine hodnik, kuhinja i blagovaonica s izlazom na mali balkon, dnevni boravak s balkonom, predsoblje, kupaonica i dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 77,22 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na pristupačnoj lokaciji u Brodarici, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora, u ponudi je moderan stan u novogradnji koji predstavlja izvrsnu priliku za život ili investiciju. Riječ je o projektu koji je trenutno u fazi izgradnje, s planiranim završetkom krajem 2026. godine.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 290.000 €, 87,56 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 275.000 € na 265.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 265.000 €, 81,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 81m2 na Meterizama u Šibeniku. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, ostave, velike lođe, dva hodnika koji odvajaju spavaći dio od dnevnog dijela. Stanu pripada drvarnica u prizemlju zgrade i zajednička sušionica rublja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 320.000 €, 90,34 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 258.000 €, 74,78 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan s dvije terase na prvom katu zgrade ? Brodarica, mirna lokacija! Prodaje se predivan stan površine 74.78 m² u manjoj stambenoj zgradi, smješten u mirnom dijelu Brodarice. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje povezane s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Plišac, 159.000 €, 42,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Poslovni prostor na top lokaciji u centru Šibenika, površine 42.5 m2, prizemlje, uz glavnu ulicu, zaseban ulaz, pristup automobilom. Prostor je udaljen 150 m od glavne tržnice (pijace), pošte, javnog bilježnika, općinskog suda, shopping centra City Life i trajektne luke. Potpuno uređen,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 224,73 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE ? LUX DUPLEX s bazenom, krovnom terasom i top pogledom Prodaje se stambena jedinica S2 u luksuznom DUPLEXU u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more i kvaliteta....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 495.000 €, 135,28 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderno uređen i opremljen Penthouse s Pogledom na More ? Brodarica Penthouse ? 3 spavaće sobe | 2 kupaonice | terasa | pogled na more | parking U prodaji je ekskluzivan trosoban Penthouse apartman na drugom katu zgrade sa ukupno 5 stanova, smješten u mirnom obiteljskom naselju Brodarice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 218.000 €, 67,64 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan 2,5-sobni stan cjelokupne površine 67 m2, smješten u prizemlju moderne zgrade s ukupno tri etaže, na kvalitetnoj lokaciji na periferiji Šibenika. Stan će biti useljiv na ljeto 2026. godine, a njegova pozicija u mirnom dijelu grada pruža osjećaj privatnosti i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu Šibenika, na izuzetno traženoj lokaciji koja pruža neposrednu blizinu svih ključnih sadržaja za ugodan svakodnevni život - trgovina, škola, restorana i kulturnih znamenitosti - smjestio se ovaj dvosobni stan koji predstavlja izvrsnu priliku kako za stanovanje, tako i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 299.000 €, 87,89 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan s vrtom ? Brodarica, mirna lokacija! Prodaje se predivan stan površine 87.89 m² u manjoj stambenoj zgradi, smješten u mirnom dijelu Brodarice. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje povezane s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, ostave, kupaonice i natkrivene....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.terradalmatica.hr

Prodaje se stan od 67 m² u centru Šibenika, smješten na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno 4 stana. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, hodnika i kupaonice. Podovi su kombinacija drvenih obloga i pločica, a stan je opremljen klimom. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.terradalmatica.hr

U Brodarici se prodaje trosobni stan ukupne površine 110 m² na prvom katu, 200 m od mora . Nalazi se u zgradi s ukupno dvije stambene jedinice koja je pri kraju gradnje, a očekivani završetak radova i useljenje se očekuje na jesen 2023. Stan ima pogled na more i opremljen je podnim....