• GoHome Professional
stan šibenik moderan 60 m2 terasa - GoHome
  • stan šibenik moderan 60 m2 terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik moderan 60 m2 terasa

  • Za upit "stan šibenik moderan 60 m2 terasa" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.382 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 60,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan jednosoban stan (zgrada D, stan S4) smješten na drugom katu manje stambene zgrade unutar novog, pažljivo osmišljenog projekta. Stan ukupne stambene površine 60 m2 odlikuje se funkcionalnim rasporedom i ugodnim ambijentom. Ulazni hodnik vodi prema elegantno uređenoj....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 188.387 € na 195.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 188.387 €
26.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Brodarica, dvosoban apartman površine 60,77 m² s terasom i garažnim parkirnim mjestom. Smješten je u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? vrtića, škole ? dok je plaža udaljena svega 550 metara. Apartman ima ukupnu stambenu površinu od 45,51 m² i sastoji se od....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine Vam nude APARTMANE NA PRODAJU - NOVOGRADNJA*** na atraktivnoj lokaciji, na udaljenosti 300 m od mora. LOKACIJA: Prodaje se moderno opremljen apartman u novogradnji na jedinstvenoj lokaciji primorskog mjesta Žaborić, udaljenog svega 10 km od grada Šibenika. Mjesto....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik moderan 60 m2 terasa'
250.000 €
248.000 €
190.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 205.000 €, 62,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je moderan dvosoban stan (zgrada A, stan A2) smješten u prizemlju manje stambene zgrade unutar novog, pažljivo osmišljenog projekta. Stan ukupne stambene površine 62,12 m2 odlikuje se funkcionalnim rasporedom i ugodnim ambijentom. Ulazni hodnik vodi prema elegantno uređenoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je moderan jednosoban stan (zgrada D, stan A2) smješten u prizemlju manje stambene zgrade unutar novog, pažljivo osmišljenog projekta. Stan ukupne stambene površine 62 m2 odlikuje se funkcionalnim rasporedom i ugodnim ambijentom. Ulazni hodnik vodi prema elegantno uređenoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.802 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: Dvosoban stan u prizemlju novogradnje ? Vidici, Šibenik Na prodaju je moderan dvosoban stan smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Vidici, u blizini centra grada Šibenika i svih ključnih sadržaja. Osnovne informacije: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 190.000 €, 61,33 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE | STAN S2, ZGRADA D | MODERAN DVOSOBAN STAN S NATKRIVENOM TERASOM I PARKINGOM ? NOVOGRADNJA U mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika, u naselju Donje Ražine, smjestio se novi moderan stambeni projekt osmišljen s naglaskom na kvalitetu života, funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 241.800 €, 62,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! Prodaje se moderan stan S2 u Šibeniku ukupne površine 62 m2, smješten je na izuzetnoj i traženoj lokaciji u gradskoj četvrti Crnica, svega 250 m od plaže Banj. Šibenik je šarmantni grad....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 166.000 €, 57,83 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Šibenik, stan u prizemlju s terasom, ukupne neto korisne površine 57,83 m². Stanu pripada jedno parkirno mjesto, a zatvoreni stambeni prostor iznosi 41,37 m².Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom s blagovaonicom, spavaće sobe, te kupaonice. Iz dnevnog boravka izlazi se na....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 222.500 €, 64,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan A4 koji se nalazi na drugom katu u modernoj zgradi u Vodicama. Stan će imati ukupno 51,83 m² površine i nalazit će se na drugom katu. Sastojat će se od dnevnog prostora, kupaonice i spavaće sobe. Stan će imati pogled na more s terase od 12 m². Prostor će biti....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 251.000 €, 64,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! Prodaje se moderan stan S1 u Šibeniku ukupne površine 64 m2, smješten je na izuzetnoj i traženoj lokaciji u gradskoj četvrti Crnica, svega 250 m od plaže Banj. Šibenik je šarmantni grad....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 257.480 €, 64,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! Prodaje se moderan stan S3 u Šibeniku ukupne površine 64 m2, smješten je na izuzetnoj i traženoj lokaciji u gradskoj četvrti Crnica, svega 250 m od plaže Banj. Šibenik je šarmantni grad....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Elegantan dvosobni stan s dva parkirna mjesta, 300 m od plaže ? Brodarica, Šibenik U neposrednoj blizini tirkiznog mora i uređenih plaža Brodarice, Kaiser Immobilien nudi na prodaju moderan stan smješten na prvom katu nove, intimne zgrade sa svega četiri....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 148.824 €, 55,12 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

MODERAN 1-SOBAN STAN S4 S BALKONOM ? MIRNA LOKACIJA, BLIZINA MORA Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan S4 smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa samo 6 stanova, što osigurava mir, privatnost i ugodno stanovanje. Stan ukupne površine sastoji se od: ? hodnika (4,03 m²) ? prostranog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 148.824 €, 55,12 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

MODERAN 1-SOBAN STAN S2 S BALKONOM ? MIRNA LOKACIJA, BLIZINA MORA Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan S2 smješten na 1. katu manje stambene zgrade sa samo 6 stanova, što osigurava mir, privatnost i ugodno stanovanje. Stan ukupne površine sastoji se od: ? hodnika (4,03 m²) ? prostranog....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 229.000 € na 219.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 219.000 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 229.000 €
13.05.2026 - 219.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

U mirnom dijelu mjesta Grebaštica, na svega 100 metara od uređene plaže, prodaje se moderan stan u novogradnji, ukupne površine 54,6 m².Stan se nalazi u novijoj zgradi kvalitetne gradnje te nudi funkcionalan raspored prostora.Dnevni dio čine kuhinja, blagovaonica i boravak povezani....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 245.000 €, 65,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

BRODARICA ? LUKSUZAN PROJEKT S POGLEDOM NA KRAPANJ, EKSKLUZIVAN JEDNOSOBAN STAN S VRTOM I TERASOM Na jednoj od najprestižnijih i najmirnijih lokacija u okolici Šibenika, svega nekoliko koraka od kristalno čistog mora, smješten je vrhunski stambeni projekt koji nudi savršen spoj luksuza,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 160.000 €, 55,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan S6 u novogradnji, Šibenik Prodaje se moderan jednosoban stan (S6) na drugom katu novogradnje u mirnom dijelu Šibenika, udaljen svega 1300 m od mora i popularnog kupališta Rezalište na Brodarici. Osnovne informacije: Površina stana: 55,12 m² Sastoji se od: spavaće sobe,kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 230.120 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

BRODARICA , DVOSOBAN STAN U LUKSUZNOJ NOVOGRADNJI S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE Na izuzetnoj lokaciji u Brodarici, u moderno projektiranoj i visokokvalitetnoj novogradnji, prodaje se elegantan dvosoban stan smješten na 1. katu stambene zgrade, s panoramskim pogledom na more. Stan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 149.823 €, 55,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

MODERAN 1-SOBAN APARTMAN A2 S TERASOM I VRTOM MIRNA LOKACIJA, BLIZINA MORA Na prodaju je funkcionalan i ugodan apartman A2 smješten u prizemlju manje stambene zgrade sa samo 6 stanova, što osigurava mir, privatnost i ugodno stanovanje. Stan ukupne površine sastoji se od: hodnika (4,03....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 171.802 € na 175.360 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 175.360 €, 54,80 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 171.802 €
21.05.2026 - 175.360 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: Jednosoban stan s terasom i prostranim dvorištem u Brodarici Na prodaju je moderan jednosoban stan smješten u mirnom i uređenom dijelu Brodarice, idealan za svakodnevni život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 248.000 €, 54,50 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban apartman A1 neto površine 40.25m2 u prizemlju zgrade koji je u potpunosti završen i odmah useljiv. Apartman neto površine 40.25 m2 sastoji se od: predsoblja, kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, spavaće sobe, kupaonice, terase i prostranog vrta. Apartmanu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me