• GoHome Professional
stan šibenik moderan 60 m2 2.kat - GoHome
  • stan šibenik moderan 60 m2 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik moderan 60 m2 2.kat

  • Za upit "stan šibenik moderan 60 m2 2.kat" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.634 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 61,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine Vam nude APARTMANE NA PRODAJU - NOVOGRADNJA*** na atraktivnoj lokaciji, na udaljenosti 300 m od mora. LOKACIJA: Prodaje se moderno opremljen apartman u novogradnji na jedinstvenoj lokaciji primorskog mjesta Žaborić, udaljenog svega 10 km od grada Šibenika. Mjesto....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 337.000 €, 62,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan i potpuno adaptiran stan u Šibeniku, smješten na drugom katu uredno održavane zgrade. Stan ima 62 m2 i sastoji se od otvorenog koncepta kuhinje i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe te renovirane kupaonice. U potpunosti je adaptiran 2023. godine ? nove su električne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik moderan 60 m2 2.kat'
222.500 €
160.000 €
190.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Šarmantan stan u staroj gradskoj jezgri grada Šibenika. Prodaje se lijepo uređen stan površine 60 m² smješten u autentičnoj kamenoj kući u samom centru stare gradske jezgre Šibenika, u mirnoj pješačkoj zoni. Stan je u potpunosti renoviran 2017. godine, pri čemu je zadržan izvorni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 60,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan jednosoban stan (zgrada D, stan S4) smješten na drugom katu manje stambene zgrade unutar novog, pažljivo osmišljenog projekta. Stan ukupne stambene površine 60 m2 odlikuje se funkcionalnim rasporedom i ugodnim ambijentom. Ulazni hodnik vodi prema elegantno uređenoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Brodarica, novogradnja, stambena zgrada s 5 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Moderno je uređena i opremljena visokokvalitetnom opremom: podno grijanje u kupaonicama, klima-uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 62,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan dvosoban stan u novogradnji smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Šibenika Njivicama. Stan oznake S3 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno šest stanova te predstavlja odličan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnog rasporeda i odlične lokacije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 56,56 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na trenutno najtraženijoj lokaciji u šibenskom području ? Brodarici ? svega 270 m od mora i u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja, nalazi se ekskluzivni novi projekt idealan za obiteljski život ili pametnu investiciju. Projekt čine dvije manje zgrade s ukupno samo 8 stanova....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 148.824 €, 55,12 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

MODERAN 1-SOBAN STAN S4 S BALKONOM ? MIRNA LOKACIJA, BLIZINA MORA Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan S4 smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa samo 6 stanova, što osigurava mir, privatnost i ugodno stanovanje. Stan ukupne površine sastoji se od: ? hodnika (4,03 m²) ? prostranog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Udaljenost od plaže: samo 60 metara2. kat novogradnje2 spavaće sobe | Prostrana lođa s pogledom na more Na iznimno atraktivnoj lokaciji u Grebaštici, svega 60 metara od mora, nalazi se ovaj moderan i potpuno opremljen stan ukupne neto površine 55 m². Smješten na drugom katu novogradnje,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com