• GoHome Professional
stan šibenik hidromasažna kada ekskluzivan do 3600 - GoHome
  • stan šibenik hidromasažna kada ekskluzivan do 3600 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik hidromasažna kada ekskluzivan do 360000 eura

  • Za upit "stan šibenik hidromasažna kada ekskluzivan do 360000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 340000 eura (malo jeftiniji)
    • 370000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Ekskluzivan "Penthouse style" stan s terasom od 60 m² ? Brodarica, Šibenik U ponudi Kaiser Immobilien nalazi se dragulj novogradnje u Brodarici ? luksuzan stan (S4) smješten na drugom, ujedno i zadnjem katu moderne stambene zgrade sa svega 4 jedinice.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici, jednom od najpoželjnijih i najljepših turističkih mjesta u okolici Šibenika, smjestila se ova ekskluzivna zgrada vrhunske gradnje i modernog dizajna. Nalazi se u sklopu kompleksa Bellevue 11 koji sadrži deset luksuznih vila i jednu zgradu . Lokacija je idealna kako za....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 274.000 €, 71,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

BRODARICA EKSKLUZIVAN PROJEKT S POGLEDOM NA KRAPANJ, MODERAN JEDNOSOBAN STAN U PRIZEMLJU S TERASOM Na jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih lokacija u okolici Šibenika, u neposrednoj blizini mora, smjestio se ekskluzivan stambeni projekt vrhunske kvalitete koji pruža maksimalnu privatnost,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 245.000 €, 65,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

BRODARICA EKSKLUZIVAN PROJEKT S POGLEDOM NA KRAPANJ, LUKSUZAN JEDNOSOBAN STAN S VRTOM, TERASOM I PRIVATNOŠĆU Na jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih lokacija u okolici Šibenika, u neposrednoj blizini mora, smjestio se ekskluzivan stambeni projekt vrhunske kvalitete koji redefinira....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 113,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzni peterosobni penthouse s dvije terase, Grebaštica U modernoj stambenoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Grebaštici, na samo 100 metara od mora, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan peterosobni penthouse. Smješten....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.250 € na 294.635 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 294.635 €, 65,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 275.250 €
27.03.2026 - 294.635 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Urbana vila sa 3 ekskluzivna stana u novogradnji koja redefinira standarde luksuza u Šibeniku, smještena na atraktivnoj, centralnoj lokaciji u Šibenik, s otvorenim pogledom na more i povijesnu Tvrđava sv. Mihovila, ova moderna zgrada savršeno spaja autentičnu mediteransku tradiciju....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 350.000 € na 294.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 294.000 €, 90,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 350.000 €
25.02.2026 - 294.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuz u samom srcu Šibenika U povijesnoj jezgri Šibenika, tik uz veličanstvenu Katedralu sv. Jakova, nalazi se elegantan stan koji spaja šarm starih kamenih ulica s udobnošću suvremenog života. Prostire se na 90 m² promišljeno organiziranog prostora, idealnog za one koji traže mir,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 235.000 €, 70,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan na prvom katu u novoj, modernoj zgradi udaljenoj svega 300 metara od mora na Brodarici, s prekrasnim panoramskim pogledom na Jadransko more, otok Krapanj i okolne pučinske otoke. Stan C ukupne stambene površine od 63 m2 sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Stari grad, 230.000 €, 116,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK CENTAR | PANORAMSKI POGLED NA MORE | VELIKA TERASA IZ SNOVA U samom srcu Šibenika, na lokaciji kakva se rijetko pojavljuje na tržištu, smjestio se ovaj potpuno uređen stan koji osvaja već pri prvom koraku. Spoj vrhunske gradske lokacije, spektakularnog pogleda na more i pažljivo....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan šibenik ekskluzivan do 360000 eura (54)
  • stan šibenik hidromasažna kada do 360000 eura (37)
  • stan šibenik hidromasažna kada ekskluzivan (2)