- stan šibenik dvorište parking

  • Za upit "stan šibenik dvorište parking" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.522 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 271.293 € na 254.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 254.000 €, 82,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 271.293 €
24.05.2026 - 254.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Brodarica - NOVOGRADNJA Prodaje se moderan apartman A1 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. APARTMAN A1 - PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 375.000 €, 78,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Apartman u prizemlju - Prvi red do mora, Brodarica, Šibenik Posredujemo u prodaji moderno uređenog apartmana smještenog u prizemlju stambene zgrade u prvom redu do mora u Brodarici, pokraj Šibenika. Zgrada se nalazi na izvanrednoj lokaciji, savršenoj za miran obiteljski život ili....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 490.000 €, 140,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se veliki stan u centru grada Šibenika s parkingom, ukupne površine 140 m². Smješten je u srcu Šibenika, u prizemlju lijepe kamene zgrade, udaljen samo 130 metara od rive. Stan je kompletno adaptiran 2019. godine i ova nekretnina izdvaja se po svojoj posebnosti ? dolazi s....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik dvorište parking'
235.000 €
280.000 €
280.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 76,53 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Penthouse s liftom, minutu od plaže Prodaje se Penthouse (S8) na drugom katu novogradnje sa ukupno 9 stambenih jedinica. Zgrada posjeduje lift i sa prvog i drugog kata pruža se lijep pogled na more. Nalazi se na odličnoj lokaciji svega minutu-dvije od plaže i šetnice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 356.000 €, 89,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Panoramski Penthouse s podnim grijanjem i "Jacuzzi-ready" terasom Kaiser Immobilien iz svoje ponude izdvaja jednu od najprestižnijih nekretnina na šibenskoj rivijeri. Stan oznake S4 smješten je na drugom (zadnjem) katu moderne novogradnje u....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 192.000 €, 64,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Na lijepoj lokaciji, u Ražinama, na prodaju moderna novogradnja u izgradnji. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji, te se sastoji od 6 stanova. U zgradi su dostupni još stanovi na drugom katu. Stan se sastoji od prostranog dnevnog dijela, 38 metara kvadratnih , koji ima izlaz na natkrivenu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 239.000 €, 63,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju Zgrada sa 4 stana i prekrasnim pogledom na more, Brodarica-Šibenik Prodaje se stambena zgrada sa ukupno četiri dvosobna stana, smještena u mirnom dijelu Brodarice, nadomak Šibenika. Lokacija nudi spektakularan pogled na more i savršen je izbor za život, odmor ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 445.000 €, 95,39 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Penthouse, lift, pogled na more, 100m od plaže Prodaje se Penthouse (S7) na drugom katu novogradnje sa ukupno 9 stambenih jedinica. Zgrada posjeduje lift i sa prvog i drugog kata pruža se lijep pogled na more. Nalazi se na odličnoj lokaciji svega minutu-dvije od....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 76,11 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Stan uz plažu s pogledom na more i liftom Prodaje se stan S5 na prvom katu novogradnje sa ukupno 9 stambenih jedinica. Zgrada posjeduje lift i sa prvog i drugog kata pruža se lijep pogled na more. Nalazi se na odličnoj lokaciji svega minutu-dvije od plaže i šetnice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 380.000 €, 95,42 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Novogradnja, lift, pogled na more, minutu od plaže Prodaje se stan S4 na prvom katu novogradnje sa ukupno 9 stambenih jedinica. Zgrada posjeduje lift i sa prvog i drugog kata pruža se lijep pogled na more. Nalazi se na odličnoj lokaciji svega minutu-dvije od plaže....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 249.000 €, 83,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je moderan, dvosoban stan/apartman smješten u prizemlju manje zgrade s ukupno tri stambene jedinice, na izvanrednoj lokaciji u Brodarici, udaljenoj svega 120 metara od plaže i mora, kao i pristaništa za otok Krapanj ? najniži i najmanji naseljeni otok na Jadranu. Stan je....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 335.000 €, 117,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju su stanovi u novogradnji, 300 metara od mora, Brodarica. Stambeni objekt se nalazi u mirnom dijelu mjesta, idealno za život kroz cijelu godinu ili ljetovanje. Objekt se sastoji od sedam luksuzno opremljenih stambenih jedinica koji se protežu na prizemlje, prvi i drugi kat.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 395.000 €, 152,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Prostrani dvoetažni stan s privatnim vrtom, Vodice U širem centru grada Vodica, na mirnoj lokaciji udaljenoj oko 1.5 km od mora, smjestila se ova nova stambena zgrada. Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan dvoetažni stan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 449.999 €, 117,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju: Dvojna kuća s dva stana na Jadriji, samo 50 m od mora! Ova izvanredna nekretnina smještena je na atraktivnoj lokaciji u trećem redu od mora, idealna za obitelj ili kao investicija za iznajmljivanje. Kuća se prostire na 75 m2 i dolazi potpuno opremljena, spremna za useljenje.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 84,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivan stan s dvorištem u Podsolarskom, nedaleko Šibenika. Stan se nalazi u prizemlju i ima ukupno 84 m2 i jednako toliko dvorišnog prostora. Unutarnji prostor čini dnevni boravak, kuhinja, hodnik, 2 spavaće sobe, 2 kupaonice i 2 zatvorene lođe, dok vanjski prostor....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 83,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ? Moderno renoviran jednosoban stan s dvorištem, 120 m od mora ? Brodarica (Šibenik) 83,74 m² ukupne korisne površine | Vlastiti ulaz i dvorište | Kompletna adaptacija | Lokacija blizu svih sadržaja Prodaje se privatno predivno uređen jednosoban stan/apartman u prizemlju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 67,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Obiteljska oaza u prizemlju s privatnim dvorištem, 300 m od mora ? Brodarica Kaiser Immobilien s ponosom izdvaja iz svoje ponude Stan S1, smješten u prizemlju moderne novogradnje u Brodarici, Šibenik. Ovaj stan nudi rijetku kombinaciju prostranog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 231.000 €, 66,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzna oaza u prizemlju s vrtom od 115 m² ? Žaborić Kaiser Immobilien iz svoje ponude izdvaja jedinstvenu nekretninu u Žaboriću ? prostrani jednosobni stan u prizemlju moderne novogradnje. Ovaj stan nudi rijetko viđen spoj unutrašnjeg komfora....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 83,86 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Podsolarsko, mirno okruženje, dvosoban stan sa 83,86 m2 korisne površine. Stan je smješten u prizemlju stambene zgrade, orijentiran na jugo-zapadnu stranu. Sastoji se od hodnika, kupaonice, wc-a, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, dvije terase i dvorišta.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 300.000 €, 98,56 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Moderan dvoetažni stan s privatnim vrtom, Vodice U širem centru grada Vodica, na mirnoj lokaciji udaljenoj oko 1.5 km od mora, smjestila se ova nova stambena zgrada. Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj lijep dvoetažni stan koji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 56,56 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na trenutno najtraženijoj lokaciji u šibenskom području ? Brodarici ? svega 270 m od mora i u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja, nalazi se ekskluzivni novi projekt idealan za obiteljski život ili pametnu investiciju. Projekt čine dvije manje zgrade s ukupno samo 8 stanova....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 171.802 € na 175.360 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 175.360 €, 54,80 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 171.802 €
21.05.2026 - 175.360 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: Jednosoban stan s terasom i prostranim dvorištem u Brodarici Na prodaju je moderan jednosoban stan smješten u mirnom i uređenom dijelu Brodarice, idealan za svakodnevni život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Na upit, 84,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2022.,

www.terradalmatica.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Na upit, 74,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaju se apartmani vrhunske gradnje i luksuznog uređenja, smješteni u idiličnom kutku Brodarice, pitoresknog predgrađa Šibenika. Ovaj moderni stambeni kompleks udaljen je svega 250 metara od kristalno čistog Jadranskog mora i prekrasno uređene plaže, pružajući idealnu lokaciju za....