• GoHome Professional
stan šibenik do 420000 eura bazen - GoHome
  • stan šibenik do 420000 eura bazen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik do 420000 eura bazen

  • Za upit "stan šibenik do 420000 eura bazen" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 4.108 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • park
    • 3.kat
    • renoviran
    • roh-bau
    • lift
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+9%

Promjena cijene sa 352.800 € na 384.800 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 384.800 €, 74,00 m2 cca 5200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 352.800 €
10.04.2026 - 384.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan s dvije spavaće sobe ukupne površine 74 m², smješten u zgradi s bazenom. Novogradnja je udaljena svega 200 m od mora i posjeduje jedno parkirno mjesto. Stan se sastoji od ulaznog prostora koji vodi u dvije spavaće sobe, veličine 13 m² i 7 m², te kupaonicu. Slijedi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 349.000 €, 73,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na iznimnoj lokaciji u Šibeniku-Bilicama, između zračnih luka Split i Zadar, prodaju se četiri luksuzna apartmana u modernoj stambenoj zgradi. Pojedinačne komponente u skladu su s najmodernijim tehnikama gradnje. Cijeli objekt bit će opremljen podnim grijanjem putem toplinske pumpe....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samo nekoliko minuta od centra Šibenika, planira se izgradnja moderne prizemnice s bazenom, saunom i garažom. Vila je osmišljena kao savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i elegancije ? idealna za obiteljski život, luksuzni odmor ili turističku investiciju. Vila ukupne bruto....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik do 420000 eura bazen'
321.682 €
321.682 €
402.550 €
  Stan, ŠIBENIK, 395.289 €, 87,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.crozilla.com

A14-1 dvosoban stan površine 87,84 m2. Sastoji se od ulaza, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, vrta, vrta s terasom, garažnog parkirnog mjesta te spreme. Podno grijanje u kupaonicama i wc-ima, klima uređaj u dnevnom boravku i svakoj spavaćoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 406.000 €, 101,50 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prekrasan stan na top lokaciji udaljen samo 40 m od mora u neposrednoj blizini gradske plaže i centra grada. Nalazi se u stambenoj zgradi s deset stanova, koja je u potpunosti obnovljenja. U stanu su stavljene nove električne instalacije, pvc stolarija sa aluminijskih grljama.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 421.275 €, 114,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Za više informacija i dogovor oko razgleda, stojim vam na raspolaganju: JOSIPA COLNAGO - 095 3737 812 U samom srcu drevnog Šibenika, smjestila se rezidencija koja spaja autentični dalmatinski duh i suvremeni komfor. Ova stambena jedinica od 114 kvadrata diže se poput tihog svjedoka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 400.000 €, 127,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se višeetažan stan sa bazenom u Bilicama na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u dvojnoj kući. Svaki stan ima svoj bazen. Stan se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, stubišta, kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, natkrivene....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 398.891 €, 88,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

A14-6 dvosoban stan površine 88,64 m2. Sastoji se od ulaza, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije kupaonice, dvije spavaće sobe, vrta i terase, garažnog parkirnog mjesta te spreme.Podno grijanje u kupaonicama i wc-ima, klima uređaj u dnevnom boravku i svakoj spavaćoj sobi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 127,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 235.000 €, 67,42 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan S3 u prizemlju moderne novogradnje u Brodarici, ukupne obračunske površine 67,42 m². Stan je pogodan za obiteljski život, odmor ili kao investicija, a njegova najveća prednost je prostrano dvorište od 115 m². Stambena površina iznosi 48,42 m², uz funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 179.000 €, 76,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Šibenik - Bilice Kompletno opremljen dvoetažni apartman površine 76,49 m2 s terasom u neposrednoj blizini Prokljanskog jezera. Prvi kat i potkrovlje. Apartman se sastoji od: - kuhinje, - prostranog dnevnog boravka, - dvije spavaće sobe na katu (potkrovlje), - tri kupatila s toaletom,....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 199.500 € na 169.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 169.000 €, 129,59 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 233.000 €
27.09.2025 - 199.500 €
18.03.2026 - 169.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostrani dvoetažni stan u centru grada, na samo par koraka od kazališta i poljane. Stan se nalazi na trećem katu stambene zgrade i ima ukupnu površinu od 129,59m² (prva etaža: 82m², potkrovlje: 45m²). Potrebna je potpuna renovacija. U blizini stana se nalazi sav potreban....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled