• GoHome Professional
stan šibenik do 420000 eura 1.kat 60 m2 balkon - GoHome
  • stan šibenik do 420000 eura 1.kat 60 m2 balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik do 420000 eura 1.kat 60 m2 balkon

  • Za upit "stan šibenik do 420000 eura 1.kat 60 m2 balkon" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.164 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 62,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderno opremljen apartman u novogradnji, smješten u mirnoj ulici u Grebaštici, svega 300 metara udaljeni od mora i plaže, te u blizini centra mjesta. Lokacija je iznimno pogodna za sve koji traže kombinaciju mira, privatnosti i blizine svih sadržaja ? bilo da se radi....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 238.000 € na 226.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 238.000 €
06.05.2026 - 226.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno adaptiran i funkcionalno uređen 2,5-sobni stan površine 62 m2, smješten na prvom katu uredne i održavane zgrade u Šibeniku, kvart Križ. Riječ je o lokaciji koja savršeno spaja mir i privatnost s neposrednom blizinom svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Lijep jednosoban stan s pogledom na more :::. U šibenskom predjelu zvanom Varoš nalazi se uredna i održavana kuća. Predmetni stan se nalazi na prvom katu kuće i raspolaže sa 58,81m2 korisne površine. Pripadaju mu unutarnje stepenice koje se koriste isključivo za taj stan. Penjući....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik do 420000 eura 1.kat 60 m2 balkon'
185.000 €
181.000 €
190.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i autentičnom dijelu Šibenika, poznatom kao Varoš, smještena je uredna i održavana manja zgrada s nekoliko stambenih jedinica. Na prvom katu nalazi se stan površine 59 m2, kojem pripadaju i unutarnje stepenice koje koristi isključivo taj stan ? što osigurava dodatnu privatnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 58,81 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 190.000 €, 61,33 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE | STAN S2, ZGRADA D | MODERAN DVOSOBAN STAN S NATKRIVENOM TERASOM I PARKINGOM ? NOVOGRADNJA U mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika, u naselju Donje Ražine, smjestio se novi moderan stambeni projekt osmišljen s naglaskom na kvalitetu života, funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 181.000 €, 57,65 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN S2 ? 53,38 m² NETO (korisne površine 57.65 m²) DVOSOBAN + DB, 1 KAT ? METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 53,38 m². Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 190.000 €, 63,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Brodarica, novogradnja, stambena zgrada s 5 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Moderno je uređena i opremljena visokokvalitetnom opremom: podno grijanje u kupaonicama, klima-uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 191.624 € na 196.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 196.000 €, 57,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 191.624 €
15.05.2026 - 196.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

**NOVOGRADNJA ? BRODARICA ? STANOVI 300 m OD PLAŽE I CENTRA ? USELJENJE 2027** Prodaju se stanovi u modernoj novogradnji u mirnom dijelu Brodarice, svega 300 m od plaže i 300 m od centra mjesta. Radi se o manjoj stambenoj zgradi suvremenog dizajna s ukupno 6 stanova, idealnoj za stanovanje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 185.000 €, 63,83 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN S1 ? 57,93 m² NETO (korisne površine 63.83 m²) DVOSOBAN + DB, 1 KAT ? METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 57,93 m². Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 183.000 €, 63,83 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan od 63,83 m2, na 1. katu (ukupno 2 kata) novogradnje od ukupno 8 stambenih jedinica, u Šibeniku (Put Jurasa). Stan se sastoji od: - dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice - open space 24,52 m2 - hodnika - 5,55 m2 - kupaonice - 4,84 m2 - spavaće sobe 1 - 8,95....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu Šibenika, na izuzetno traženoj lokaciji koja pruža neposrednu blizinu svih ključnih sadržaja za ugodan svakodnevni život - trgovina, škola, restorana i kulturnih znamenitosti - smjestio se ovaj dvosobni stan koji predstavlja izvrsnu priliku kako za stanovanje, tako i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 148.824 €, 55,12 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

MODERAN 1-SOBAN STAN S2 S BALKONOM ? MIRNA LOKACIJA, BLIZINA MORA Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan S2 smješten na 1. katu manje stambene zgrade sa samo 6 stanova, što osigurava mir, privatnost i ugodno stanovanje. Stan ukupne površine sastoji se od: ? hodnika (4,03 m²) ? prostranog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 120.000 €, 54,10 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK ? RAŽINE | Jednosoban stan u prizemlju, etažiran, parking Posredujemo u prodaji etažiranog stana smještenog u prizemlju stambene kuće u mirnom dijelu Gornjih Ražina, u Šibeniku. Kuća je izgrađena na zemljištu ukupne površine 392 m2, tlocrtne površine 172 m2, a sastoji se od....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr