• GoHome Professional
stan šibenik do 3500 eura/m2 ekskluzivan - GoHome
  • stan šibenik do 3500 eura/m2 ekskluzivan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik do 3500 eura/m2 ekskluzivan

  • Za upit "stan šibenik do 3500 eura/m2 ekskluzivan" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.335 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 3300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 330000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • balkon
    • park
    • hidromasažna kada
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 235.000 €, 70,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan na prvom katu u novoj, modernoj zgradi udaljenoj svega 300 metara od mora na Brodarici, s prekrasnim panoramskim pogledom na Jadransko more, otok Krapanj i okolne pučinske otoke. Stan C ukupne stambene površine od 63 m2 sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 170.000 €, 52,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

STAN AP3 52,02 m NETO DVOSOBAN + DB, PRIZEMLJE, VRT 20 m - METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan i vrlo racionalno projektiran dvosoban stan u prizemlju ukupne neto površine 52,02 m. Stan je idealan za mladu obitelj, kupce....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici, jednom od najpoželjnijih i najljepših turističkih mjesta u okolici Šibenika, smjestila se ova ekskluzivna zgrada vrhunske gradnje i modernog dizajna. Nalazi se u sklopu kompleksa Bellevue 11 koji sadrži deset luksuznih vila i jednu zgradu . Lokacija je idealna kako za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik do 3500 eura/m2 ekskluzivan'
181.000 €
350.000 €
185.000 €
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 170.000 €, 52,02 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN AP3 ? 52,02 m² NETO ? DVOSOBAN + DB, PRIZEMLJE, VRT 20 m² - METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan i vrlo racionalno projektiran dvosoban stan u prizemlju ukupne neto površine 52,02 m². Stan je idealan za mladu obitelj,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 167.000 €, 49,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

STAN A4 49,01 m NETO KOMPAKTAN DVOSOBAN STAN + DB, PRIZEMLJE, VRT 20 m - METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA Na prodaju je moderan i funkcionalan dvosoban stan u prizemlju neto površine 49,01 m, smješten u mirnom dijelu Meteriza. Stan je izuzetno racionalnog rasporeda, s maksimalno iskorištenim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 167.000 €, 49,01 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN A4 ? 49,01 m² NETO ? KOMPAKTAN DVOSOBAN STAN + DB, PRIZEMLJE, VRT 20 m² - METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA Na prodaju je moderan i funkcionalan dvosoban stan u prizemlju neto površine 49,01 m², smješten u mirnom dijelu Meteriza. Stan je izuzetno racionalnog rasporeda, s maksimalno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Brodarici, jednom od najpoželjnijih i najljepših turističkih mjesta u okolici Šibenika, smjestila se ova ekskluzivna zgrada vrhunske gradnje i modernog dizajna. Nalazi se u sklopu kompleksa Bellevue 11 koji sadrži deset luksuznih vila i jednu zgradu. Lokacija je idealna kako za....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 350.000 € na 294.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 294.000 €, 90,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 350.000 €
25.02.2026 - 294.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuz u samom srcu Šibenika U povijesnoj jezgri Šibenika, tik uz veličanstvenu Katedralu sv. Jakova, nalazi se elegantan stan koji spaja šarm starih kamenih ulica s udobnošću suvremenog života. Prostire se na 90 m² promišljeno organiziranog prostora, idealnog za one koji traže mir,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 181.000 €, 57,65 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN S4 ? 53,38 m² NETO (korisne površine 57.65 m²) DVOSOBAN + DB, 2 KAT ? METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 53,38 m². Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 185.000 €, 63,83 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN S3 ? 57,93 m² NETO (korisne površine 63.83 m²) DVOSOBAN + DB, 2 KAT ? METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 57,93 m². Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 495.000 €, 135,28 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderno uređen i opremljen Penthouse s Pogledom na More ? Brodarica Penthouse ? 3 spavaće sobe | 2 kupaonice | terasa | pogled na more | parking U prodaji je ekskluzivan trosoban Penthouse apartman na drugom katu zgrade sa ukupno 5 stanova, smješten u mirnom obiteljskom naselju Brodarice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivan stan u staroj gradskoj jezgri Šibenika, smješten na prvom katu kamene kuće uz more. Stan ima 150 m te nudi panoramski pogled na more i šibenski kanal sv. Ante. Sastoji se od ulaznog predsoblja, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzno renoviran stan površine 150 m². Smješten na prvom katu manje stambene zgrade, stan se nalazi svega nekoliko koraka od kulturnih znamenitosti, restorana, muzeja, te svih sadržaja koje pruža život u predivnom mediteranskom ambijentu. Ova ekskluzivna nekretnina idealan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 460.000 €, 125,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Stari grad, 230.000 €, 116,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK CENTAR | PANORAMSKI POGLED NA MORE | VELIKA TERASA IZ SNOVA U samom srcu Šibenika, na lokaciji kakva se rijetko pojavljuje na tržištu, smjestio se ovaj potpuno uređen stan koji osvaja već pri prvom koraku. Spoj vrhunske gradske lokacije, spektakularnog pogleda na more i pažljivo....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 245.000 €, 65,05 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

BRODARICA ? EKSKLUZIVAN PROJEKT S POGLEDOM NA KRAPANJ, LUKSUZAN JEDNOSOBAN STAN S VRTOM, TERASOM I PRIVATNOŠĆU Na jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih lokacija u okolici Šibenika, u neposrednoj blizini mora, smjestio se ekskluzivan stambeni projekt vrhunske kvalitete koji redefinira....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 245.000 €, 65,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

BRODARICA ? LUKSUZAN PROJEKT S POGLEDOM NA KRAPANJ, EKSKLUZIVAN JEDNOSOBAN STAN S VRTOM I TERASOM Na jednoj od najprestižnijih i najmirnijih lokacija u okolici Šibenika, svega nekoliko koraka od kristalno čistog mora, smješten je vrhunski stambeni projekt koji nudi savršen spoj luksuza,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 481.000 €, 126,75 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Luksuzni penthouse s liftom i pogledom na more! Prodaje se ekskluzivan penthouse na 2. katu moderne novogradnje u Vodicama, projektirane od renomiranog arhitekta. Ovaj vrhunski stan ističe se suvremenim dizajnom, najkvalitetnijim materijalima i panoramskim pogledom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 274.000 €, 71,98 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

BRODARICA ? EKSKLUZIVAN PROJEKT S POGLEDOM NA KRAPANJ, MODERAN JEDNOSOBAN STAN U PRIZEMLJU S TERASOM Na jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih lokacija u okolici Šibenika, u neposrednoj blizini mora, smjestio se ekskluzivan stambeni projekt vrhunske kvalitete koji pruža maksimalnu....