• GoHome Professional
stan šibenik bazen 130 m2 - GoHome
  • stan šibenik bazen 130 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik bazen 130 m2

  • Za upit "stan šibenik bazen 130 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 4.759 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 400000 eura
    • do 500000 eura (prosječna cijena)
    • do 610000 eura
    • do 5000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 138,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: Luksuzni stan 50 m od mora s pogledom na more i stari grad ? Šibenik Prodaje se luksuzni stan površine 138 m² u potpuno uređenoj, modernoj zgradi s liftom, na vrhunskoj lokaciji ? samo 50 metara od mora. Zgrada je orijentirana južno, što svim stanovima omogućuje nesmetan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 138,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzni stan površine 138m2 koji se nalazi u potpuno uređenoj zgradi sa liftom. Zgrada se nalazi na 50 metara od mora i zbog svoje pozicije pruža jedinstveni pogled na stari grad, tvrđavu i more. Cijeli eksterijer oko zgrada će biti uređen i ozelenjen, svaki od stanova....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 650.000 €, 142,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNO, PRVI RED DO MORA!  Posredujemo u prodaji jedinstvenog, modernog i luksuznog projekta novogradnje u naselju Brodarica, nadomak grada Šibenika!  Cijeli projekt je osmišljen kao visoko luksuzana urbana cjelina koja jamči vrhunsku kvalitetu gradnje uz uporabu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik bazen 130 m2'
507.500 €
750.000 €
640.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 128,30 m2 cca 5850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se luksuzan stan na top lokaciji udaljen 50 metara od mora i 5 min hoda do starog grada. Zgrada ima lift a stan je smješten na drugoj etaži (ukupno tri kata)i te se sastoji od tri sobe, velike kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, kupaonice i WC-a. Iz kuhinje i dnevnog boravka....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 199.500 € na 169.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 169.000 €, 129,59 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 233.000 €
27.09.2025 - 199.500 €
18.03.2026 - 169.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostrani dvoetažni stan u centru grada, na samo par koraka od kazališta i poljane. Stan se nalazi na trećem katu stambene zgrade i ima ukupnu površinu od 129,59m² (prva etaža: 82m², potkrovlje: 45m²). Potrebna je potpuna renovacija. U blizini stana se nalazi sav potreban....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 128,00 m2 cca 5860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzni stan površine 128m2 koji se nalazi u potpuno uređenoj zgradi sa liftom. Zgrada se nalazi na 50 metara od mora i zbog svoje pozicije pruža jedinstveni pogled na stari grad, tvrđavu i more. Cijeli eksterijer oko zgrada će biti uređen i ozelenjen, svaki od stanova....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 400.000 €, 127,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se višeetažan stan sa bazenom u Bilicama na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u dvojnoj kući. Svaki stan ima svoj bazen. Stan se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, stubišta, kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, natkrivene....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 127,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 640.000 €, 137,10 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.pbz-nekretnine.hr

EKSKLUZIVNI PROJEKT ŠIBENIK DONJE POLJE - PODSOLARSKO: U izgradnji je projekt sa dvije zgrade sa po 6 stambenih jedinica u središnjem dijelu naselja Podsolarsko. U blizini se nalaze svi potrebni javni sadržaji. Lokacija je dobro opremljena sa pratećim sadržajima i jako dobro prometno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 640.000 €, 137,10 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ŠIBENIK SEASIDE LIVING Okružite se ljepotom mora, nevjerojatnom prirodom i povijesnim znamenitostima u modernom okruženju. Je li ovo vaše trajno mjesto prebivališta ili vaš drugi dom? Možda i jedno i drugo. Adriatic Riviera Seaside Living je projekt s 12 luksuznih apartmana....