• GoHome Professional
stan šibenik 90 m2 balkon što manje - GoHome
  • stan šibenik 90 m2 balkon što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik 90 m2 balkon što manje

  • Za upit "stan šibenik 90 m2 balkon što manje" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 3.578 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 249.200 €, 83,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Podsolarsko, Šibenik Namješten dvosoban stan 84 m2. m s pogledom na more Na prodaju je prostran i potpuno namješten dvosoban stan površine 84 m, smješten na izvrsnoj lokaciji u mirnom dijelu Podsolarskog, u blizini plaže i s prekrasnim pogledom na more. Stan se nalazi na prvom katu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 350.000 €, 81,01 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Iskoristite jedinstvenu priliku i postanite vlasnikom jednog od posljednjih dostupnih stanova u ovoj modernoj novogradnji u Brodarici. Ovaj predivan penthouse na drugom katu nudi savršen spoj suvremenog dizajna, komfora i spektakularnog pogleda na Jadransko more, na lokaciji koja....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 225.000 € na 210.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 210.000 €, 81,02 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 225.000 €
23.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? ŠUBIĆEVAC | PROSTRAN OBITELJSKI STAN S POGLEDOM NA MORE I STADION Ekskluzivno u našoj ponudi! Na izuzetno traženoj i mirnoj lokaciji u Šibeniku, na Šubićevcu, prodaje se prostran i svijetao stan smješten na 12. katu stambene zgrade s novim liftovima, s prekrasnim pogledom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik 90 m2 balkon što manje'
249.000 €
402.507 €
350.000 €
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 225.000 €, 81,02 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 350.000 €, 81,08 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U iznimno traženom naselju Brodarica smjestio se ovaj ekskluzivni penthouse u sklopu moderne novogradnje. Pozicioniran na zadnjem katu, stan nudi spektakularan, otvoren pogled na more i otoke, pružajući osjećaj luksuza i privatnosti. Ovo je jedna od posljednjih dostupnih jedinica....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 249.000 € na 245.000 € - 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 245.000 €, 83,86 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 249.000 €
20.12.2025 - 249.500 €
23.12.2025 - 249.200 €
21.02.2026 - 249.000 €
03.03.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Podsolarsko, Šibenik ? Namješten dvosoban stan 84 m2. m² s pogledom na more Na prodaju je prostran i potpuno namješten dvosoban stan površine 84 m², smješten na izvrsnoj lokaciji u mirnom dijelu Podsolarskog, u blizini plaže i s prekrasnim pogledom na more. Stan se nalazi na prvom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 84,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 84 m2, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini grada i pogledom na more. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, dnevne sobe, kupaonice, lođe s koje se pruža pogled na more i grad, te tri natkrivena balkona. Zbog svoje južne orijentacije,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 265.000 €, 84,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran dvosoban stan smješten nadomak obale u mjestu Podsolarsko u Šibeniku. Stan broji 84 m2 neto stambene površine i čak ukupno 100 m2 pripadajućih dodatnih sadržaja što uključuje okućnicu, zeleni vrt, parking mjesto i spremište. Nalazi u prizemlju manje zgrade,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 229.000 €, 84,89 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Stan na prvom katu s balkonom U ponudi je moderan stan oznake S3, smješten na prvom katu manje stambene zgrade u Vodicama, na mirnoj lokaciji idealnoj za cjelogodišnje stanovanje, odmor ili turistički najam. Zgrada se sastoji od ukupno četiri stana, što osigurava....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 85,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je ovaj dvosoban stan s pratećom okućnicom smješten u tihoj i atraktivnoj turističkoj destinaciji Podsolarsko, nedaleko od Šibenika. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade koja se sastoji od još dva kata i orijentiran je prema jugozapadu. Ovaj stan je prikladan kako za stalni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 235.000 €, 86,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju prostran dvosoban stan površine 86m2 u Varoši. Ovaj jedinstveni stan smješten je na drugom katu više etažne kuće, s odvojenim vanjskim ulazom. Stanu se pristupa s vanjskog stepeništa, tradicionalnog je rasporeda a sastoji se od ulaznog predsoblja koje povezuje....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Centar, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 295.000 €
15.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Šibeniku, u strogom centru grada, smješten u prizemlju kamene kuće. Ukupna površina stana iznosi 86m2, a koncipiran je kao dva zasebna stana-studio apartmana. Zadnja renovacija je bila 2019. godine, a elektroinstalacije i vodovodne instalacije renovirane su 2014.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 87,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.indomio.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Na prodaju je vrhunska novogradnja u Brodarici, Šibenik. Stan na 2.katu ( S 4 ), ima korisnu površinu od 87.32 m2, od čega je netto površina 81.01 m2, te uz stan dolazi jedno garažno parkirno mjesto, jedno vanjsko i ostava. Lokacija stana....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 300.000 €, 87,58 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2025.,

www.eurovilla.hr

Komforan, dvosoban stan na drugom katu, ukupne korisne površine 90,5 m2.Sastoji se od dvije spavaće sobe od kojih je jedna s vlastitom kupaonicom, kuhinje, blagovaonicom i dnevnog boravka otvorenog tipa, glavne kupaonice, hodnika i ostave te loggie ispred dnevnog boravka i balkona.Zatvorena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 559.900 €, 88,00 m2 cca 6360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan i kvalitetno opremljen stan površine 88 m² u atraktivnom dijelu Sukošan. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu kombinaciju funkcionalnosti, suvremenog standarda i ugodne mediteranske lokacije. Raspored prostora Stan se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 228.000 €, 88,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Poseban ulaz sa stubišta, ima balkon koji gleda na more. Zgrada je prvi red do mora , 20 m. Cijena je 228000 e.Stan ima 3 spavaće sobe s vaka ima T/wc i dnevnu sobu s balkonom. Stan je klimatiziran i potpuno moderno mamješteno, podovi su drveni lakirani. Dvije dvokrevetne sobe jedna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 399.000 €, 89,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderan stan u novogradnji smješten u mirnom dijelu mjesta Tisno, u zgradi s ukupno četiri stana. Stan se nalazi samo 50 m od mora, a njegova površina iznosi 89 m². Stan je južne orijentacije s pogledom na more. Sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je stan tipa 2,5-sobni (2S+DB), površine 90 m², smješten u prizemlju u atraktivnom dijelu Šibenika. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže prostran i funkcionalan dom u mirnom okruženju, uz pogodnosti boravka u blizini prirode. Stan se sastoji od dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 349.000 €, 90,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran četverosobni stan u popularnoj gradskoj četvrti Meterize u Šibeniku, ukupne stambene površine 90,97 m², smješten na drugom katu stambene zgrade izgrađene 1975. godine, idealan za obitelji ili kupce kojima je potreban veći životni prostor. Stan se sastoji od....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 307.000 € na 298.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 298.000 €, 90,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 309.000 €
04.04.2026 - 307.000 €
11.04.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja (škola, vrtić, trgovina, autobusno stajalište ). Stan je novije gradnje s prekrasnim pogledom na more i arhipelag. Ima 90 m2 te se sastoji od tri sobe, dvije kupaonice, hodnika, kuhinje s blagavaonom, dnevnog....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 307.000 € na 298.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 298.000 €, 90,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 319.000 €
15.03.2026 - 309.000 €
29.03.2026 - 307.000 €
11.04.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se odličan stan u šibenskom kvartu Meterize, u blizini svih važnih sadržaja za život, te s predivnim pogledom na šibenski kana i šibenski arhipelagl. Stan se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, triju spavaćih soba od kojih jedna ima vlastitu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 348.000 €, 91,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je višestambeni objekt u novogradnji u Brodarici. Objekt je katnosti podrum, prizemlje i dva kata. Gradi se u mirnom okruženju te je idealna prilika za miran obiteljski život ili kao prilika za turizam jer je udaljen tek nekoliko minuta od mora ( 300 metara). Konstrukcija....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.09.2025.,

www.indomio.hr

Moderna stambena zgrada u novogradnji u Žaboriću kraj Šibenika, s dvanaest stanova na tri etaže. Dostupan je stan S9 na drugom katu koji se sastoji od dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinje kao jedne cjeline, dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika, ostave, natkrivene terase i natkrivenog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 348.000 €, 91,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju atraktivan dvosoban stan na prvom katu novogradnje u kojoj se nalazi ukupno 7 stambenih jedinica. Lokacija: Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade i orijentiran je na jugoistočnu stranu, pružajući prirodno svjetlo i ugodnu atmosferu. Zgrada se nalazi u....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani 2-sobni penthouse s otvorenim pogledom na more i otoke! Penthouse se proteže na 68,03 m2 + 71,58 m2 krovne terase, smješten na drugom katu u Žaboriću, Šibenik-okolica. Ova nekretnina ističe se atraktivnom lokacijom u blizini prirode te nudi mirnu atmosferu i predivan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 315.000 €, 91,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan s 2 spavaće sobe i balkonom, pogled na more Šibenik U mirnom kvartu Šibenika smjestio se prostran stan u novogradnji, površine 91 m2, kojem pripada i jedno parkirno mjesto. Stan je osmišljen tako da pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost, a svojom veličinom i rasporedom idealan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se Apartman s Pogledom na more u gradskom naselju Šibenika, Žaboriću - Idealno za Obiteljski Odmor Lokacija: Žaborić, gradsko naselje grada Šibenika, svega 6 km od Šibenika prema Splitu Opis apartmana S9: Kat: 2. kat Pogled: Prekrasan pogled na more Površina apartmana: 60,43....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 288.370 €, 95,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan S4 neto površine 95 m2 na drugom katu. Stan se sastoji od: hodnika, kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, 3 spavaće sobe, dvije kupaonice i balkona. Stanu pripada dva parkirna mjesta. Grijanje je riješeno putem klima uređaja u svakoj prostoriji. Zgrada....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 278.580 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se trosoban stan S2 neto površine 95 m2 na prvom katu. Stan se sastoji od: hodnika, kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, 3 spavaće sobe, dvije kupaonice i balkona. Stanu pripada dva parkirna mjesta. Grijanje je riješeno putem klima uređaja u svakoj prostoriji. Zgrada je....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 385.000 €, 95,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Prostrani peterosobni penthouse s velikom terasom, Grebaštica U modernoj stambenoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Grebaštici, na samo 100 metara od mora, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan peterosobni penthouse. Smješten....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 380.000 €, 95,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se penthouse u novogradnji u Grebaštici, ukupne netto površine površine 95,68 m2 (zgrada 5). Smješten na zadnjoj etaži manje stambene zgrade, proteže se preko cijele etaže, s prostranom terasom s koje se pruža panoramski pogled na more. Sastoji se od: ulazni prostor 13,04....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 380.000 €, 95,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SENZACIONALNA PONUDA! Posredujemo u prodaji novogradnje koja se sastoji od 5 stambenih jedinica koja je udaljena 200 metara od mora i plaža te se nalazi blizu svih turističkih sadržaja. Kvalitetna gradnja te izvrsna lokacija sa odličnim pristupom samo su neke od prednosti ovog novoizgrađenog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u kući, smješten na drugom katu, ukupne stambene površine 96 m², u atraktivnom dijelu Šibenika ? Baldekin. Stan dolazi s pripadajućim dijelovima koji dodatno povećavaju njegovu vrijednost i funkcionalnost: ? Garaža s direktnim ulazom s ulice (28,14 m²), uređena i opremljena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u kući, smješten na drugom katu, ukupne stambene površine 96 m, u atraktivnom dijelu Šibenika Baldekin. Stan dolazi s pripadajućim dijelovima koji dodatno povećavaju njegovu vrijednost i funkcionalnost: Garaža s direktnim ulazom s ulice (28,14 m), uređena i opremljena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 503.152 €, 97,00 m2 cca 5190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U Primoštenu se prodaje stan u stambenoj zgradi u izgradnji s ukupno 12 stambenih jedinica, smještenoj na vrlo pristupačnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more i primoštensko otočje. Zgrada će biti dovršena 2025. godine. Zbog položaja parcele, ispred zgrade nije moguća daljnja gradnja,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-36 (od ukupno 35)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan